درآمد 1.6 میلیارد دلاری ترکیه از صادرات فندق طی 8 ماه گذشته

15/02/1401 08:16:00 ب.ظ

ترکیه طی 8 ماه گذشته از محل صادرات فندق درآمدی به ارزش 1 میلیارد و 600 میلیون دلار به دست آورد. - خبرگزاری آناتولی

ترکیه طی 8 ماه گذشته از محل صادرات فندق درآمدی به ارزش 1 میلیارد و 600 میلیون دلار به دست آورد. - خبرگزاری آناتولی 05.05.2022 گیروه‌سون/ خبرگزاری آناتولی انجمن صادرکنندگان فندق منطقه دریای سیاه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که آنها در بازه زمانی اول سپتامبر 2021 الی 30 آوریل 2022 میلادی به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون دلار فندق صادر کرده‌اند.

05.05.2022 گیروه‌سون/ خبرگزاری آناتولی انجمن صادرکنندگان فندق منطقه دریای سیاه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که آنها در بازه زمانی اول سپتامبر 2021 الی 30 آوریل 2022 میلادی به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون دلار فندق صادر کرده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

تعهد ترکیه به توسعه 'گردشگری سبز و پایدار' در سازمان مللتعهد ترکیه به توسعه 'گردشگری سبز و پایدار' در سازمان ملل معاون مدیر کل آژانس توسعه و ترویج گردشگری ترکیه، بر تعهد کشورش در زمینه توسعه 'گردشگری سبز و پایدار' تاکید کرد.

وزنه‌بردار ترکیه 3 مدال کسب کردملی‌پوش ترکیه در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان موفق به کسب 3 مدال از جمله یک طلا کسب کرد. - خبرگزاری آناتولی

موفقیت وزنه‌بردار ترکیه در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهانملی‌پوش ترکیه در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان موفق به کسب مدال طلا شد. - خبرگزاری آناتولی

جهش کم‌سابقه؛ نرخ تورم سالانه در ترکیه به ۷۰ درصد رسید | DW | 05.05.2022قیمت‌‌ها در ترکیه تنها در ماه آوریل بیش از ۷درصد افزایش داشته و این کشور تورمی را تجربه می‌کند که در دو دهه گذشته بی‌سابقه است. پیامدهای اقتصادی جنگ اوکراین و سقوط ارزش برابری لیر از دلایل این جهش عنوان می‌شود.

نرخ تورم در ترکیه در ماهی که گذشت به ۷۰ درصد اوج گرفتدر مقایسه، بالاترین تورم ایالات متحده در ۴۰ سال گذشته که ماه گذشته ثبت شده ۶٫۶ درصد است. در ۱۹ کشوری که از ارز یورو استفاده می‌کنند نیز تورم در ماه گذشته به رکورد ۷٫۵ درصد رسید.

تورم ۷۰ درصدی در ترکیه؛ ناکامی سیاست‌ مالی انبساطی دولت اردوغانتورم ۷۰ درصدی در ترکیه؛ ناکامی سیاست‌ مالی انبساطی دولت اردوغان از جمله دلایل افزایش نرخ تورم، افزایش قیمت انرژی، و کالاها پس از سقوط ارزش پول ملی ترکیه، لیر، در سال گذشته بوده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: