وزنه‌بردار ترکیه 3 مدال کسب کرد

14/02/1401 10:38:00 ب.ظ

ملی‌پوش ترکیه در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان موفق به کسب 3 مدال از جمله یک طلا کسب کرد. - خبرگزاری آناتولی

ملی‌پوش ترکیه در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان موفق به کسب 3 مدال از جمله یک طلا کسب کرد. - خبرگزاری آناتولی 04.05.

2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی یوسف فهمی گنچ، ملی‌پوش ترکیه در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان که در شهر هراکلیون یونان برگزار می‌شود، در دسته 67 کیلوگرم مردان موفق به کسب 3 مدال از جمله یک طلا شده است.

به گزارش فدراسیون وزنه‌برداری ترکیه، گنچ در سومین روز این رقابت‌ها با بلند کردن 171 کیلوگرم در حرکت دو ضرب مدال طلا را بر گردن آویخته است. وی همچنین با بلند کردن 136 کیلوگرم در حرکت یک ضرب نیز موفق به کسب مدال نقره شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روزنه‌هایی برای «توسعه ایران» بر پایه «ملیت» | حجت میرزایی

مدتی است باوری من را خوش‌دل و امیدوار کرده است که اندیشه توسعه در سرزمین‌مان جوانه زده است. با آنکه همه روندها و رکوردها، نگران‌کننده و پرمخاطره می‌نماید، اما همین حس فراگیر بازندگی در رقابت جهانی و بی‌آینده‌بودن به همان اندازه که ممکن است رخوت‌انگیز و امیدشکن باشد، می‌تواند نهیب و تلنگری برانگیزاننده و پیشران برای یافتن روزنه‌ و گریزگاهی از این درماندگی شود. این توسعه‌خواهی هم رهایی‌بخش از کمند درماندگی و هم انسجام‌بخش و وحدت‌آفرین برای یکپارچگی ایران است. به زبان کوتاه، ما ایرانیان روزنه‌هایی پر‌سو و چشم‌نواز برای گشودن راهی به سوی توسعه ملی یافته‌ایم و به همان اندازه که توسعه در ذهن و زبان‌مان برجسته می‌شود، ملیت و وطن‌خواهی قدرتمندتر و اندیشیده‌تر می‌شود. صد‌البته که درخت تنومند و پربار توسعه در 80 سال گذشته در هر جایی روییده و بارور شده، ریشه در ملیت داشته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پوتین فرمان تحریم‌ اقتصادی غرب را امضا کردکاخ ریاست جمهوری روسیه امروز سه‌شنبه اعلام کرد، ولادیمیر پوتین در واکنش به 'اقدامات غیردوستانه برخی کشورهای خارجی و سازمان‌های بین‌المللی' اقدام به امضای فرمان اعمال تحریم‌های اقتصادی تلافی جویانه علیه این اقدامات کرده است.

گرد و خاک، ۸۲۱ خوزستانی را راهی بیمارستان‌ها کردمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مراجعه ۸۲۱ بیمار دارای علائم تنفسی به مراکز درمانی خوزستان در پی وقوع گرد و غبار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

آلودگی هوا در جنوب و غرب ایران صدها نفر را روانه بیمارستان کرددر ادامه تشدید آلودگی هوا در نیمه غربی ایران، خبرها حاکی است که صدها نفر در دو روز گذشته با علائم بیماری‌های تنفسی روانه بیمارستان‌ها شده‌اند.

لاوروف اسرائیل را متهم به حمایت از 'رژیم نئونازی کی‌یف' کرد | DW | 03.05.2022وزیر خارجه روسیه اسرائیل را متهم کرد از 'رژیم نئونازی در کی‌یف' حمایت می‌کند. ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین اظهارات لاوروف را 'یهودی‌ستیزی' نامید. علاوه بر این، او روسیه را متهم کرد یک 'جنگ مطلق' در اوکراین به راه انداخته است. یه حرف راست زد روس بی ناموس وحشی در حال نسل کشی مردم اوکراین است و به اونا تهمت نازی میزنه نازی خودتی دیوث جنایتکار متهم کرد؟! اعزام نیرو‌های ویژه اسراییل به اوکراین برای دفاع از نئونازی‌ها اتهام است؟!

بوریس بکر؛ پسر طلایی تنیس چگونه سقوط کرد؟ - BBC News فارسیبوریس بکر برای مخفی کردن دارایی‌هایش، که برای پرداختن بدهی‌ باید به دادگاه اعلام می‌کرد، زندانی شد. اما چه شد که کار پسر طلایی تنیس به این جا رسید؟

تائید حمله روسیه به کارخانه پناهگاه غیرنظامیان، پوتین فرمانی تلافی‌جویانه صادر کردروسیه سرانجام پس از مدت‌ها انکار، تائید کرد که نظامیان این کشور به سوی مواضع نیروهای اوکراینی در کارخانه فولادسازی آزوف‌استال ماریوپل شلیک می‌کنند. پناهگاه نظامیان نازی که غیرنظامیان را به گروگان گرفته بودند.