دختران بیش‌ترین متقاضی «تغییر جنسیت» در تهران

12/08/1398 12:45:00 ب.ظ

استان‌وایر- درخواست تغییر جنسیت در تهران ۵۰ درصد رشد داشته و دختران بیش‌ترین متقاضی «تغییر جنسیت» را تشکیل می‌دهند.مهدی صابری، رئیس بخش معاینات روانپزشکی سازمان پزشکی قانونی تهران این مطلب را بیان کرده است. اخبار_ایران

، رئیس بخش معاینات روانپزشکی سازمان پزشکی قانونی تهران این مطلب را بیان کرده است. صابری علت افزایش چنین درخواستی را افزایش آگاهی مردم درباره «اختلال ترنس» دانسته است.

ترنس یا تراجنسی افرادی هستند که هویت جنسی متفاوت با جنسیت خود دارند و از هورمون یا عمل جراحی برای ایجاد تغییر در بدن خود استفاده می‌کنند تا ظاهرشان به هویت جنسی خودشان نزدیک شود.

پیش از این گزارش‌هایی از افزایش فشار حکومت به همجنسگرایان برای تغییر جنسیت خود منتشر شده بود. ممنوع بودن همجنسگرایی در ایران هم از عوامل موثر در افزایش جراحی تغییر جنسیت در ایران برشمرده شده است. این مدیر سازمان پزشکی قانونی کشور محدوده سنی مراجعه‌کنندگان برای تغییر جنسیت را ۱۴ تا ۵۳ سال اعلام کرده است.

وی گفته «دختران بیشترین تقاضای تغییر جنسیت را دارند که باید به روانپزشک مراجعه کنند.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

وقتی همه زنان ایرانی تغییر جنیسیت دهند،‌ می‌رسیم به «آرمانشهر شیعی‌ها!»

آقای رئیسی از ممنوعیت ازدواج نوجوانان حمایت کنید/ جناح‌های سیاسی تشت رسوایی یکدیگر را از بام نیندازندنماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:در خصوص ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۳ سال و پسران زیر ۱۵ سال از آقای رییسی درخواست حمایت داریم.

13 کشته و ده‌ها زخمی در پی انفجار خودرویی در شهر «تل ابیض» سوریهمنابع خبری سوریه روز یکشنبه 3 اکتبر از انفجار یک خودروی بمبگذاری شده در شهر مرزی «تل ابیض» واقع در

ترامپ: دوست دارم زلنسکی را به کاخ سفید دعوت کنمدونالد ترامپ در جریان مکالمه تلفنی جنجالی خود با رئیس جمهوری اوکراین از وی خواسته بود تا در مورد فعالیت های جو بایدن و پسرش در این کشور تحقیق کند.

کشتی‌گیر ایرانی پیش از مبارزه با حریف اسرائیلی مصدوم شدامروز در مسابقه‌های کشتی قهرمانی جهان در بوداپست مجارستان و در دسته ۵۵ کیلوگرم کشتی فرنگی، پویا ناصرپور از ایران به دلیل مصدومیت با حریفی از اسراییل روبرو نشد. دروغه کشتی هم باید محروم شود!

دستمزد کارگران سال‌ها سرکوب شده است🔻علی_خدایی، نماینده کارگران در شورای عالی کار، در گفت‌و‌گو با اعتمادآنلاین: 🔹دستمزد_کارگران سال‌ها سرکوب شده است 🔹درباره سبد_معیشت هنوز به نتیجه نرسیده ایم این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران بار دیگر دادگاهی می شودقاضی پرونده محمدعلی نجفی که با شلیک گلوله همسر دوم خود را به قتل رساند، از برگزاری دوباره دادگاه این