آقای رئیسی از ممنوعیت ازدواج نوجوانان حمایت کنید/ جناح‌های سیاسی تشت رسوایی یکدیگر را از بام نیندازند

12/08/1398 02:29 ب.ظ

آقاپور در نطق میان دستور: آقای رئیسی از ممنوعیت ازدواج نوجوانان حمایت کنید/ جناح‌های سیاسی تشت رسوایی یکدیگر را از بام نیندازند

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:در خصوص ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۳ سال و پسران زیر ۱۵ سال از آقای رییسی درخواست حمایت داریم. وی خطاب به مسئولین سه قوه و نمایندگان گفت: مبادا ارزش‌های انقلاب در خاکریز اقتصادی جا بماند.

از زحمات دولت و آقای ظریف تشکر می‌کنم و این تلاش‌ها کافی نیست زیرا از وضعیت اقتصادی مردم شرمنده‌ایم از فقر نمی‌توان مرخصی گرفت جراحی اقتصادی با چاقوی سیاسی امکان‌پذیر نیست، به جای حذف یارانه خانوارها که نهایتا ۲۰۰ هزار خانوار هستند جلوی رانت کالاهای اساسی را بگیرید. جناح‌های سیاسی باید از تهمت‌ها دست بردارند و تشت رسوایی یکدیگر را از بام نیندازند که این باعث شادی دشمنان می‌شود.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر کوتاهی کنید سرمایه‌های اجتماعی رو به افول می‌رود دریای آرام ناخدای قهرمان نمی‌سازد، امسال اقیانوس مواج است نیاز به پیش‌بینی و اقدام سریع داریم بسیاری درگیر قایق‌های غرق شده هستند و ناخدای باهوش به فکر انتخاب بهترین ساحل و بهترین مسیر است. تمرکز بر تغییرات آینده نه تکرار بهتر امروز.

آقاپور بیان کرد: رسانه‌ها به جای اطلاعات اقتصادی که رویه متداول کشورهای توسعه یافته است فقط درباره سیاست صحبت می‌کنند و اقتصاد را به انزوا می‌کشانند دست از بداخلاقی‌های رسانه‌ای برداریم، تروریسم مجازی بدتر از داعش است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

بعد از گذشت بیش از یک‌ماه از حملات به تاسیسات نفتی عربستان؛ عرضه اولیه سهام «آرامکو» رسما آغاز شد🔺بعد از گذشت بیش از یک‌ماه از حملات به تاسیسات نفتی عربستان؛ عرضه اولیه سهام «آرامکو» رسما آغاز شد ⚡️ تایید عرضه سهام شرکت نفتی آرامکو که به عنوان غول نفتی جهان شناخته می شود، حدود ۷ هفته پس از حملات فلج کننده به تأسیسات نفتی این کشور انجام شده است. ارزش سهامش افت کرده؟ یک شایعاتی بود که حمله دسیسه‌ای بوده برای بالا کشیدن سهام با قیمت پایین‌تر بزرگترین شانس مردم عربستان این است که برادر امریکا درکشورشان هست که به منافع متحد هم می اندیشد مثل ایران نیست که فقط مستعمره ی منفعت طلبی روس و اروپا باشد

درخواست پناهندگی سعید ملایی از سوی آلمان پذیرفته شدفدراسیون جهانی جودو از پذیرفته شدن درخواست پناهندگی سعید ملایی، از سوی دولت آلمان خبر داد. سایت فدراسیون جهانی جودو روز شنبه ۱۱ آبان ماه با اعلام این خبر نوشت که سعید ملایی برای فدراسیونی مبارزه می وطن فروش پول پرست

پناهجویان در خشکی بیشتر از دریا تلف می‌شوند | DW | 03.11.2019به اعتقاد شورای عالی مهاجرت و پناهندگی، شمار افرادی که در صحرای آفریقا قربانی می‌شوند، دوبرابر کسانی است که در دریا غرق می‌شوند. بسیاری از پناهجویان پیش از رسیدن به ساحل شمال آفریقا می‌میرند.

آیت‌الله خامنه‌ای: آمریکا از کودتای ۲۸ مرداد ضعیف‌تر اما وحشی‌تر و وقیح‌تر شدهآیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران بار دیگر مذاکره با آمریکا را قاطعانه رد کرده و گفته است مسئولانی که چنین مذاکراتی را حلال مشکلات می‌دانند 'صددرصد اشتباه می‌کنند.' او گفته آمریکا طی دهه‌های گذشته ضعیف‌تر اما 'وحشی‌تر' شده است. رهبر ایران همچنین از رئیس جمهور فرانسه به دلیل میانجی‌گری میان ایران و آمریکا، انتقاد کرده است. چراایت الله خامنه ای برای فرانسه و ایتالیا این صحبت نمی کند ایت الله خامنه ای انچیزی را می گوید که سپاه می گوید,اقای محسن رضایی و شبکه ی واردات تحت نظارتش می گویند

کشتی‌گیر ایرانی پیش از مبارزه با حریف اسرائیلی مصدوم شدامروز در مسابقه‌های کشتی قهرمانی جهان در بوداپست مجارستان و در دسته ۵۵ کیلوگرم کشتی فرنگی، پویا ناصرپور از ایران به دلیل مصدومیت با حریفی از اسراییل روبرو نشد. دروغه کشتی هم باید محروم شود!

به تعلیق در آمدن کمک‌های آمریکا به لبنان پس از تحولات اخیر این کشوربه نظر می‌آید که موضوع اعطای کمک‌های آمریکا به لبنان پس از تحولات اخیر این کشور موجب بروز فعل و

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، معصومه آقاپور علیشاهی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با تبریک حلول ماه ربیع‌الاول و روز ۱۳ آبان‌ماه روز استکبارستیزی گفت: از تمام دست اندرکاران اجرای اربعین حسینی تشکر می‌کنم. این راهپیمایی باشکوه اقتدار شیعیان را به نمایش گذاشت. همچنین درگذشت اعظم طالقانی که نقش زنان را در تصمیم‌گیری سیاسی کشور جان بخشید به جامعه زنان تسلیت می‌گویم.

وی خطاب به مسئولین سه قوه و نمایندگان گفت: مبادا ارزش‌های انقلاب در خاکریز اقتصادی جا بماند. از زحمات دولت و آقای ظریف تشکر می‌کنم و این تلاش‌ها کافی نیست زیرا از وضعیت اقتصادی مردم شرمنده‌ایم از فقر نمی‌توان مرخصی گرفت جراحی اقتصادی با چاقوی سیاسی امکان‌پذیر نیست، به جای حذف یارانه خانوارها که نهایتا ۲۰۰ هزار خانوار هستند جلوی رانت کالاهای اساسی را بگیرید. جناح‌های سیاسی باید از تهمت‌ها دست بردارند و تشت رسوایی یکدیگر را از بام نیندازند که این باعث شادی دشمنان می‌شود.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر کوتاهی کنید سرمایه‌های اجتماعی رو به افول می‌رود دریای آرام ناخدای قهرمان نمی‌سازد، امسال اقیانوس مواج است نیاز به پیش‌بینی و اقدام سریع داریم بسیاری درگیر قایق‌های غرق شده هستند و ناخدای باهوش به فکر انتخاب بهترین ساحل و بهترین مسیر است. تمرکز بر تغییرات آینده نه تکرار بهتر امروز.

آقاپور بیان کرد: رسانه‌ها به جای اطلاعات اقتصادی که رویه متداول کشورهای توسعه یافته است فقط درباره سیاست صحبت می‌کنند و اقتصاد را به انزوا می‌کشانند دست از بداخلاقی‌های رسانه‌ای برداریم، تروریسم مجازی بدتر از داعش است. نقد کنیم حتی بی‌رحمانه؛ اما همراه راهکار و امید باشد. ادامه این شرایط جامعه را پرهزینه اداره می‌کند از آقای رییسی درخواست می‌شود رسیدگی به روند پرونده‌های اقتصادی را در دادگاه تسریع بخشد. طبق آمار مبالغی به میزان ۱۸۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌های بخش خصوصی منجمد گردیده است.

این عضو کمیسیون اقتصادی تصریح کرد: متاسفانه تعدادی از مسئولین با شعار ولایتمداری، ولایت معاش هستند. باید با آنها قاطعانه برخورد شود تخم‌مرغ دزدها قطع ید می‌شوند و شتردزدها و اختلاس‌گران میلیاردی اقامت کانادا می‌گیرند. در خصوص ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۳ سال و پسران زیر ۱۵ سال از آقای رییسی درخواست حمایت داریم.