دبیرکل اِکو: از فعال شدن کریدور زنگه‌زور حمایت می‌کنیم

22/12/1400 02:29:00 ب.ظ

دبیرکل_اِکو: از فعال شدن کریدور زنگه‌زور حمایت می‌کنیم 🎥بخش اول 🎥بخش دوم 🎥بخش سوم

دبیرکل سازمان همکاری اقتصادی (اکو) در گفتگو با آناتولی در ارتباط با طرح آغاز فعالیت کریدور زنگه‌زور گفت که سازمان از تمامی کریدورهایی که در پهنای سازمان وجود دارند استقبال می‌کند. - خبرگزاری آناتولی 13.03.

2022 آنتالیا/ شاهین دمیر/ خبرگزاری آناتولی خسرو ناظری، دبیرکل سازمان همکاری اقتصادی (اکو) که برای شرکت در دومین اجلاس مجمع دیپلماسی آنتالیا در ترکیه حضور دارد، در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری آناتولی در ارتباط با طرح اتصال آذربایجان به منطقه خودمختار نخجوان از طریق کریدور زنگه‌زور اظهار کرد: یکی از حوزه‌های مهم سازمان حمل‌ونقل و ارتباطات است در این زمینه سازمان از تمامی کریدورهایی که در پهنای سازمان وجود دارند استقبال می‌کند.

دبیرکل اکو با بیان اینکه در آخرین نشست سران این سازمان در 28 نوامبر سال گذشته در عشق‌آباد پایتخت ترکمنستان، کشورهای عضو از تمامیت ارضی آذربایجان استقبال کردند، گفت: سازمان از تمامی پروژه‌هایی که امکان پیوند کشورهای عضو را افزایش می‌دهند، حمایت می‌کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

انتقاد امیر عبداللهیان از طرح موضوعات جدید از سوی آمریکا در جریان مذاکرات وین«شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» معاون نخست‌وزیر و وزیر امور خارجه قطر، در تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان، در مورد آخرین تحولات دوجانبه ، منطقه‌ای و بین‌المللی و مذاکرات وین به گفتگو و تبادل نظر پرداخت. آمریکایی ها فکر کردند با تحریم هایی که بر علیه روسیه راه انداخته اند چشم ایران ترسیده و میتوانند در وین ایرانی ها را تهدید کنن و ازشون امتیاز بگیرن. آقای باقری کنی هم درجا زد تو دهنشون ومیز گفتگوهارو برگردوند. حالا قطری ها رو فرستادن جلو بگن غلط کردن.

بازداشت چندین فعال مدنی در ایران در کمتر از دو روز | DW | 12.03.2022دو فعال کارگری که در مراسمی در کرج بازداشت شده بودند، برای اجرای احکام حبس خود روانه زندان شدند. در شهریار هم یک زندانی سیاسی پیشین بار دیگر بازداشت شد. از یزد نیز خبر می‌رسد که یک فعال حوزه زنان، دستگیر شده است.

کوتاهی در حفظ جنگل‌ها پذیرفته نیست/ باید از ساخت و ساز غیرمجاز در جنگل‌ها جلوگیری شود/ دولت از هرگونه تلاش برای خودکفایی در محصول برنج حمایت می‌کندرئیس جمهور در جمع فعالان و متخصصان حوزه محیط زیست و منابع طبیعی مازندران: کوتاهی در حفظ جنگل‌ها پذیرفته نیست باید از ساخت و ساز غیرمجاز در جنگل‌ها جلوگیری شود دولت از هرگونه تلاش برای خودکفایی در محصول برنج حمایت می‌کند فعلا حس تویت زدن ندارم فقط خواستم بگم از فردا ۸روز مانده به ریشه کنی فقر مطلق... عرضه رو نشون بده طرح مسکنت هم ماسید؟

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار درباره «پیک هفتم» پس از تعطیلات نوروزبا وجود احتمال پایان «پیک ششم» کرونا در ایران، یک اپیدمیولوژیست درباره شکل‌گیری «پیک هفتم» در هفته‌های پس از پایان تعطیلات نوروز هشدار داد.

زلنسکی: از ابتدای جنگ تاکنون 31 گردان تاکتیکی دشمن از پای درآمده استزلنسکی: از ابتدای جنگ تاکنون 31 گردان تاکتیکی دشمن از پای درآمده است زلنسکی: روسیه در اوکراین متحمل خسارات بی‌سابقه‌ای شد. این بزرگترین ضربه به ارتش روسیه در چند دهه اخیر است. زلنسکی: دشمن فقط در صورتی که همه ما را نابود کند، می‌تواند وارد کی‌یف شود داستان انتقال حکومت افغانستان به طالبان با کمی تفاوت در اوکراین تکرار میشود. آن با چراغ خاموش انجام شد این با جنگ.

روسیه از حریم هوایی اوکراین روستایی را در بلاروس بمباران کرددولت اوکراین روسیه را متهم کرد که از حریم هوایی این کشور روستایی را در بلاروس هدف قرار داده تا از این طریق پای بلاروس را به جنگ اوکراین بکشد.معاون وزیر