دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها در اولویت تدفین شهدای گمنام

26/02/1401 11:42 ق.ظ

استاندار کرمان: *تدفین شهدای گمنام در دانشگاه‌ها و دبیرستان‌ها در اولویت باشند *نسبت به ساخت یادمان شهدای گمنام نباید کوتاهی شود

استاندار کرمان با تاکید برآنکه نسبت به ساخت یادمان شهدای گمنام نباید کوتاهی شود، گفت: تدفین شهدای گمنام در دانشگاه‌ها و دبیرستان‌ها در اولویت باشند زیرا بر جوانان اثرگذار است. وی کتاب‌های کودکان و همسران شهدا را از مهمترین کتب برشمرد و اظهار کرد: شهدا را با زبان کودکانه معرفی کنید و همچنین به توصیف شهدا از منظر همسران آنان بپردازید.

استاندار کرمان تاکید کرد: دستگاه‌های که در هفته دفاع مقدس پای کار نبودند از آنها توضیح بخواهید. به گزارش ایسنا، محمود مهدوی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان نیز در این جلسه با تبیین وظایف این شورا به استاندار کرمان گفت: ۲۵ نفر در این شورا عضو هستند و ۱۲ کمیته دارد.

او از نقش استان کرمان در دفاع مقدس سخن گفت و افزود: دایره المعارف ِ دفاع مقدس کشور بر اساس خواسته بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است که هر استان باید دائره المعارف دفاع مقدس خاص خود را گرداوری و به تهران ارسال کند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان افزود: در بحث دایره المعارف استان موظف بودیم شورای علمی تشکیل و دبیر و اعضای عضو تا این دایره المعارف را مشخص کنیم و کارهای مختلف در این کمیته در حال انجام است و ۸۸۰ مدخل در این دائره المعارف معرفی شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

شما ابلهان هنوز نفهمیدید که با زور چیزی اثبات نمی شه!!! برید قبرمدافعان بشار را در دانشگاه و دبیرستان ها بزارید،یک نگهبان هم برای آنها بگذارید تا یک وقت کسی روشون نرینه!!!

تشدید پدیده گرد و غبار در کرمان، یزد و فارس؛ مدارس در چند شهر تعطیل شددر پی تشدید دوباره آلودگی هوا، مدارس برخی شهرهای ایران روز شنبه، ۲۴ اردیبهشت، تعطیل شد.

زاغری در دیدار با نخست‌وزیر بریتانیا: به‌دلیل اشتباه تو سال‌ها در زندان بودمنازنین زاغری راتلکیف، زندانی سابق دوتابعیتی ایرانی – بریتانیایی، پس از خروج از ایران و در اولین دیدار با بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، او را عامل اینهم سندی دیگر که زاغری هیچ ربطی به MI6 روباه پیر نداره! عجب پتیاره ای هستش! خودش رفته کشور خودش بعد از اعلام پناهندگی گرفتنش بعد رشوه دادن ولش کردن الان طلبکاره! این آحمق زاغری گوه خورده که ایران رفته بود و حالا شکایت دارد حکومت بریتانیا پول زیاد به آخوند های کودکش رشوت داده است بخاطر آزادی این آحمق

افزایش شمار کشته‌شده‌ها در دور تازه اعتراض‌ها در ایرانبنا بر گزارش منابع محلی، شهروندی به نام «مرتضوی» شب گذشته در اعتراضات فارسان به ضرب گلوله‌ نیروهای امنیتی به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شده است. گزارش‌هایی از کشته شدن شهروندی دیگر به نام حمید قاسمپور هم در فارسان منتشر شده است. اخبار_ایران کشور ایرانیان باید ازجاهلان اوباشان ملاها و دزدان شرکای اشرارفرقه فارسیسم غاصب ایران گرفته شود حکومت حقیقی حقوقی ایرانیان با خردمندان و متخصصین ملتهای ایرانیان تشگیل و بنیان شود وگرنه این حکومت فرقه فارسیسم نه علوم حقیقی ایرانیانرا برسمیت خواهدشناخت نه علوم علمی منطقی جهانی را بله اگر کشته شده بودن شما خودتون پاره میکردید که خوش رقص باشید در پیش اربابان خود کلا شما نمی توانید از ملت ما سواستفاده کنید لذا چیزی نمونده ملت ایران نتیجه این همه سختی را با یک عمر راحتی ببیند بعدا به حساب همه شما رسیدگی می شودمخصوصا ان رانت خواران خدا را شکر اخبار تون جعلی و همه چی اینجا آروم

پدرانگی در کلانتری؛ قاضی تو بگو ما کجا همدیگر را در آغوش بگیریم؟در مواردی که والدین با تنش از هم جدا می‌شوند، پدر، کودک خود را تا سن مورد نظر باید در کلانتری یا بهزیستی ملاقات کند. انتخاب این مکان به عهده قاضی است. حقوق‌_کودکان شهروند‌خبرنگار

حملات مسلحانه در پی بازی‌های حذفی ان‌بی‌ای در آمریکا 20 زخمی به جا گذاشتدر پی بازی‌های حذفی ان‌بی‌ای در ایالت ویسکانسین آمریکا 2 حمله مسلحانه‌ رخ داد و 20 نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

ادامه اعتراضات در ایران با وجود اختلال در اینترنت و نظامی شدن شهرهااعتراضات گسترده ضد حکومتی در ایران که از پنج روز گذشته آغاز شده با وجود نظامی شدن شهرها و اختلال گسترده در اینترنت در روز شنبه ۲۴ اردیبهشت نیز ادامه یافت. امروز و در تحولی مهم، مردم استان خراسان رضوی نیز به جمع استان‌های معترض پیوستند. اعتراضات_سراسری

محمدمهدی فداکار صبح امروز ۲۶ اردیبهشت‌ماه در جلسه شورای هماهنگی دفاع مقدس استان کرمان گفت: استانداردهای علمی دانشنامه (دایره المعارفِ دفاع مقدس کرمان) کاملا رعایت شود.

وی کتاب‌های کودکان و همسران شهدا را از مهمترین کتب برشمرد و اظهار کرد: شهدا را با زبان کودکانه معرفی کنید و همچنین به توصیف شهدا از منظر همسران آنان بپردازید.

استاندار کرمان تاکید کرد: دستگاه‌های که در هفته دفاع مقدس پای کار نبودند از آنها توضیح بخواهید. به گزارش ایسنا، محمود مهدوی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان نیز در این جلسه با تبیین وظایف این شورا به استاندار کرمان گفت: ۲۵ نفر در این شورا عضو هستند و ۱۲ کمیته دارد.

او از نقش استان کرمان در دفاع مقدس سخن گفت و افزود: دایره المعارف ِ دفاع مقدس کشور بر اساس خواسته بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است که هر استان باید دائره المعارف دفاع مقدس خاص خود را گرداوری و به تهران ارسال کند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان افزود: در بحث دایره المعارف استان موظف بودیم شورای علمی تشکیل و دبیر و اعضای عضو تا این دایره المعارف را مشخص کنیم و کارهای مختلف در این کمیته در حال انجام است و ۸۸۰ مدخل در این دائره المعارف معرفی شده است.

او با تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس اظهار کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس از ۲۹ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.

به گفته مهدوی در سطح استان کرمان ۱۲۱ گلزار شهید گمنام داریم که ۳۰۱ شهید در آنها آرمیده است.