داورزنی: استعفا نداده ام/ برای مدیرعامل جدید پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم

05/06/1398 01:25 ب.ظ

معاون وزیرورزش و جوانان در خصوص شایعه استعفایش واکنش نشان داد.

معاون وزیرورزش و جوانان در خصوص شایعه استعفایش واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص شایعه استعفایش که امروز منتشر شده است، اظهار داشت: به همراه آقای صالحی امیری در دیزین حضور داریم و برای پاره‌ای از موضوعات جلسه‌ای را با یکدیگر برگزار کردیم. نمی‌دانیم این شایعه استعفا از کجا به وجود آمده است..الیاس جرجندی.محمود رضایی با حضور در دفتر خبرگزاری ایلنا با بیان اینکه در سال‌های گذشته سرمایه‌گذاران در بخش مسکن برای استفاده اقتصادی مسکن ساختند افزود: بخش زیادی از این مسکن‌ها هنوز خالی است..خبرگزاری تسنیم.

وی در خصوص حضور انصاری‌فرد در پست مدیرعاملی پرسپولیس ادامه داد: در جریان امور قرار گرفتم. برای‌شان آرزوی موفقیت در سمت جدید دارم. از آقای عرب هم تشکر می‌کنیم که در مدت حضورشان تمام تلاش‌شان را برای موفقیت پرسپولیس انجام دادند....

ادامه مطلب:
ilnanews »

رئیس جدید ایران خودرو کیست؟🔻اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: 🔹رئیس جدید ایران_خودرو کیست؟ 🔹مقیمی چه سیاست و برنامه‌ای برای ساماندهی وضع بد صنعت خودرو در دستور کار دارد؟ این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

وجود 40 هزار مسکن خالی در شیراز/ اختصاص 15 هکتار زمین در منطقه سعدی برای ساخت مسکن اقشار کم‌درآمد/ 60 درصد مردم شیراز خانه دارندمعاون استاندار فارس در گفت وگو با ایلنا مطرح کرد ؛ وجود 40 هزار مسکن خالی در شیراز/ اختصاص 15 هکتار زمین در منطقه سعدی برای ساخت مسکن اقشار کم‌درآمد/ 60 درصد مردم شیراز خانه دارند

مصاحبه| تحلیلگر آمریکایی: نظم نوین هژمونیک جهانی ساخته آمریکا رو به زوال است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimیک تحلیلگر سیاسی آمریکایی به وضعیت نامطمئن هژمونی و رهبری ایالات متحده در عرصه بین‌المللی اشاره کرد و گفت: نظم نوین جدید هژمونیکی که توسط آمریکا ساخته شده، رو به زوال و نابودی گذاشته است.

افزایش امید به تشکیل دولت حزب دموکرات و جنبش پنج ستاره در ایتالیاپیش از این گزارش ها از اختلاف نظر رهبران این دو حزب بر سر حضور جوزپه کنته در مقام نخست وزیری و لوئیجی دی مایو، رهبر جنبش پنج ستاره در مقام وزارت کشور حکایت داشت.

پژوهشگران سوئیسی در مسیر خاتمه دادن به آلرژی به موی گربه | DW | 27.08.2019یک گروه پژوهشی در دانشگاه زوریخ موفق به تولید واکسنی شده که می‌تواند آلرژی به موی گربه را مهار کند. این واکسن به گربه تزریق می‌شود و تا کنون بر روی ۷۰ نمونه آزمایشگاهی با موفقیت امتحان شده است.

بازدید پوتین و اردوغان از جدیدترین جنگنده سوخو- 57 در نمایشگاه «ماکس-2019»- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimروسای جمهوری روسیه و ترکیه به همراه یکدیگر در مراسم رسمی آغاز به کار نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوا-فضای «ماکس-2019» شرکت کرده و سپس از برخی دستاوردها و فناوری‌های جدید روسی دیدن کردند.