دادگستری آمریکا کلیه احکام اعدام در سطح فدرال را معلق کرد | DW | 02.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زندان‌های آمریکا تا اطلاع ثانوی و بررسی دقیق آرای صادره، احکام فدرال اعدام را اجرا نخواهند کرد. وزیر دادگستری به موارد نگران‌کننده‌ای چون 'دادرسی‌های نادرست، خودسری‌های احتمالی و تعدد محاکمه سیاهان' اشاره کرده است.

زندان‌های آمریکا تا اطلاع ثانوی و بررسی دقیق آرای صادره، احکام فدرال اعدام را اجرا نخواهند کرد. وزیر دادگستری به موارد نگران‌کننده‌ای چون"دادرسی‌های نادرست، خودسری‌های احتمالی و تعدد محاکمه سیاهان" اشاره کرده است.

دولت دونالد ترامپ در ژوئیه سال ۲۰۲۰ و بعد از ۱۷ سال وقفه، تصمیم گرفت که احکام اعدام فدرال را دوباره اجرا کند. تا ژانویه ۲۰۲۱ که قدرت به جو بایدن تفویض شد، ۱۳ محکوم به اعدام در زندان‌های فدرال اعدام شدند. مجازات سه تن از محکومان تنها چند روز قبل از روی کار آمدن بایدن اعمال شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐🙏🙏🙏🙏🙏

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا: حمله هوایی به سوریه برای جلوگیری از حملات ایران بود | DW | 30.06.2021واشنگتن در نامه‌ای به شورای امنیت اطلاع داده که هدف حمله هوایی اخیر آمریکا به شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در سوریه و عراق جلوگیری از حملات بیشتر علیه منافع آمریکا یا حمایت از آن توسط شبه‌نظامیان و ایران بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دبیرکل سازمان ملل از آمریکا خواست همه تحریم‌های هسته‌ای ایران را لغو کندآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد از دولت جو بایدن خواست تا بر اساس توافقنامه سال ۲۰۱۵ که با هدف منع ایران از تولید سلاح هسته‌ای امضا شده است، همه تحریم‌ها علیه تهران را لغو یا تعلیق کند. دبیر کل سازمان ملل نامتحد بسیار بیجا کرد که بدون نظر خواهی از ملت ایران در خصوص اشغالگرانش ، خصوصاً بعد از بازتاب گستردهٌ شرکت نداشتن ملت در انتصابات مسخره ، چنین درخواست مسخره ای را کرده !!! زر زیادی زد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گرمای 50 درجه در غرب آمریکا و کانادا جان ده‌ها نفر را گرفتموج بی‌سابقه گرما در غرب کانادا و شمال غربی آمریکا صدها نفر را راهی بیمارستان‌ها کرده و جان ده‌ها نفر دیگر را گرفت. افزایش دمای هوا در این مناطق که از هفته
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در نشست شورای امنیت: متعهدیم که ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نکندسفیر آمریکا در نشست شورای امنیت سازمان ملل با بیان اینکه مذاکرات وین گزینه‌های ایران و آمریکا را روشن کرد، به اقدامات ایران در نادیده گرفتن قطعنامه۲۲۳۱ از جمله در مورد موشک‌های بالستیک اشاره کرد و گفت:آمریکا متعهد است که ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نکند در مذاکرات وین مشخص شد که برجام مرده و تنها راه حل اختلاف گزینه نظامی است . شروع درگیری هم در سوریه و عراق اتفاق افتاد . سپاه به موازات مسیر نمایان بمب اتم را ساخته و همه فهمیده اند ، ایران آماده خروج از NPT و آمریکا به دنبال خرید زمان برای نابودی ماشین جنگی ایران از داخل.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

دبیرکل سازمان ملل خواستار بازگشت آمریکا و ایران به تعهدات برجام شددبیرکل سازمان ملل و اعضای شورای امنیت با تاکید بر اهمیت اجرای کامل توافق برجام، از آمریکا و ایران خواستند تا به تعهدات خود در چارچوب برجام عمل کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درگذشت دونالد رامسفلد، از طراحان حمله آمریکا به افغانستان و عراق | DW | 01.07.2021دونالد رامسفلد، وزیر دفاع اسبق آمریکا که در طراحی حمله به افغانستان و عراق نقشی محوری داشت در سن ۸۴ سالگی درگذشت. او علیه جمهوری اسلامی نیز اتهامات متعددی اقامه می‌کرد. خداکنه قاشق چنگالش و برداشته باشه بیچاره اونجا برسه باید ظرفا رو بشوره😁 پایتخت5 یک شیطان از جهان کم شد. یه دشمن کمتر ،
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »