قاچاق انسان؛ ایران در فهرست تحریم‌های احتمالی آمریکا | DW | 02.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت خارجه آمریکا به ۱۷ کشور از جمله ایران هشدار داد که اهمال در مقابله با قاچاق انسان با تحریم‌ پاسخ داده می‌شود. قاچاق زنان و دختران، کودک‌سربازی، قاچاق اعضای بدن و بیگاری کشیدن از مصادیق گزارش سالانه هستند.

در گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا ایران در فهرست ۱۷ کشوری قرار دارد که برای مقابله با قاچاق انسان کمترین اقدام‌ها را انجام داده‌اند. شماری از متحدان و دوستان ایالات متحده هم‌چون اسرائیل و ترکیه نیز به جدیت بیشتر در این زمینه فراخوانده شده‌اند.

گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا، کشورهای مختلف را از نظر نحوه مقابله با قاچاق انسان و برآورده کردن استانداردها، در سطح یک، دو و سه دسته‌بندی می‌کند.افغانستان، ایران، الجزایر، میانمار، چین، کومور، کوبا، اریتره، نیکاراگوئه، کره شمالی، روسیه، سودان جنوبی، سوریه، ترکمنستان‌، ونزوئلا، مالزی و گینه بیسائو هشدار گرفته‌اند. اکثر این کشورها با ساختارهای استبدادی، به دلایل دیگری در فهرست تحریم‌های ایالات متحده قرار دارند. مالزی و گینه بیسائو جدیدترین کشورها در فهرست مربوطه هستند.

پیش از این در گزارش‌های سازمان‌‌های حقوق بشری آمده بود که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوجوانان افغان را در قالب"لشکر فاطمیون" به سوریه اعزام می‌کند. قاچاق انسان، شامل مصادیقی چون نیروی کار ارزان، کودک‌سربازان، کارگران جنسی، بهره‌کشی در بزه‌کاری‌ها و جرایم و یا قاچاق اعضای بدن می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چه‌طور می‌شه، کشوری نژادپرست که بویی هم از حقوق بشر نبرده، با وقاحت هر چه تمام‌تر دیگر کشورهای جهان رو به‌ اتهام‌های واهی در لیست‌هایی قرار دهد، که‌ واقعأ در شآن و مقام خودشه. افول_آمریکا

یعنی تپه ایی نمونده که جمهوری اسلامی پشتش نریده باشه نه_به_جمهوري_اسلامي

مردمم گوشاشون مخملی اصلا هم معلوم نیست این لیستی که ساختن دقیقا تمام کشورهایین که امریکایی ها باهاشون مشکل دارن :)

بهانه های واهی برای تحریم ایران! روندی که چندین سال است توسط استکبار برای به زانو دراوردن ایران استفاده میشود

这是一个笑话。

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک دیدبان فعالیت‌ شبکه‌های مجازی از دخالت‌های بازیگران مرتبط با ایران در اسرائيل خبر دادیک دیدبان فعالیت‌ شبکه‌های مجازی از دخالت‌های بازیگران مرتبط با ایران در اسرائيل خبر داد این گزارش می‌گوید دو نام کاربری «بی‌بی موومنتز» و «ال‌او بی‌بی» هرچند از فیس‌بوک و توئیتر حذف شده‌اند،‌اما هنوز در تلگرام فعال هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شیوع موج پنجم کرونا در بخش‌هایی از ایران با ویروس گونه دلتا | DW | 01.07.2021شمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا در نیمی از استان‌ها افزایشی است و موج پنجم پاندمی در مناطقی از ایران آغاز شده است. این نگرانی وجود دارد که این موج با تسلط گونه شناخته شده در هند موسوم به ویروس دلتا همراه باشد. به تو چه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: هدف از حمله به شبه نظامیان عراقی ایجاد بازدارندگی در مقابل ایران استآمریکا روز سه شنبه در شورای امنیت سازمان ملل متحد اعلام کرد که هدف از حملات اخیر هوایی این کشور به شبه نظامیان در مرز سوریه و عراق، ایجاد بازدارندگی در مقابل ایران و جلوگیری از حملات بیشتر به نیروها و اماکن آمریکایی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: حمله هوایی به سوریه برای جلوگیری از حملات ایران بود | DW | 30.06.2021واشنگتن در نامه‌ای به شورای امنیت اطلاع داده که هدف حمله هوایی اخیر آمریکا به شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در سوریه و عراق جلوگیری از حملات بیشتر علیه منافع آمریکا یا حمایت از آن توسط شبه‌نظامیان و ایران بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دبیرکل سازمان ملل از آمریکا خواست همه تحریم‌های هسته‌ای ایران را لغو کندآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد از دولت جو بایدن خواست تا بر اساس توافقنامه سال ۲۰۱۵ که با هدف منع ایران از تولید سلاح هسته‌ای امضا شده است، همه تحریم‌ها علیه تهران را لغو یا تعلیق کند. دبیر کل سازمان ملل نامتحد بسیار بیجا کرد که بدون نظر خواهی از ملت ایران در خصوص اشغالگرانش ، خصوصاً بعد از بازتاب گستردهٌ شرکت نداشتن ملت در انتصابات مسخره ، چنین درخواست مسخره ای را کرده !!! زر زیادی زد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا استفاده از فیلترشکن برای شهروندان ایران مجازات دارد؟اینترنتو دارن ملی می‌کنن این نگرانه فیلترشکنه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »