قاچاق انسان؛ ایران در فهرست تحریم‌های احتمالی آمریکا | DW | 02.07.2021

11/04/1400 09:48:00 ق.ظ

وزارت خارجه آمریکا به ۱۷ کشور از جمله ایران هشدار داد که اهمال در مقابله با قاچاق انسان با تحریم‌ پاسخ داده می‌شود. قاچاق زنان و دختران، کودک‌سربازی، قاچاق اعضای بدن و بیگاری کشیدن از مصادیق گزارش سالانه هستند.

وزارت خارجه آمریکا به ۱۷ کشور از جمله ایران هشدار داد که اهمال در مقابله با قاچاق انسان با تحریم‌ پاسخ داده می‌شود. قاچاق زنان و دختران، کودک‌سربازی، قاچاق اعضای بدن و بیگاری کشیدن از مصادیق گزارش سالانه هستند. این گزارش که شامل بررسی وضعیت ۱۸۸ کشور است، شیوع کرونا را موجب تشدید بهره‌کشی از نیروی کار، جذب...

این گزارش که شامل بررسی وضعیت ۱۸۸ کشور است، شیوع کرونا را موجب تشدید بهره‌کشی از نیروی کار، جذب کودک‌سربازان یا گسترده‌تر شدن قاچاق اعضای بدن دانسته است. آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا تاکید کرده که مشغولیت دولت‌ها با پاندمی، تلاش برای مقابله با"چرخه ضدانسانی بی‌عدالتی و تبعیض" را تضعیف کرده است.

به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید قاچاق زنان و دختران، قاچاق کودکان و پسران، قاچاق اعضای بدن و بیگاری گرفتن و بهره‌کشی از نیروی کار انسانی از مصادیق گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا هستند. جمهوری اسلامی به جذب کودک‌سرباز یا آزار قربانیان قاچاق انسان متهم است.

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا گفته که حدود ۲۵ میلیون نفر که شامل تعداد زیادی زن و کودک می‌شوند، قربانی چرخه‌ تبعیض و ستم هستند: «این یک بحران جهانی و نمادی از رنج عظیم انسان‌هاست... اهانت به کرامت انسان و حقوق بشر است.» headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بهانه های واهی برای تحریم ایران! روندی که چندین سال است توسط استکبار برای به زانو دراوردن ایران استفاده میشود 这是一个笑话。

یک دیدبان فعالیت‌ شبکه‌های مجازی از دخالت‌های بازیگران مرتبط با ایران در اسرائيل خبر دادیک دیدبان فعالیت‌ شبکه‌های مجازی از دخالت‌های بازیگران مرتبط با ایران در اسرائيل خبر داد این گزارش می‌گوید دو نام کاربری «بی‌بی موومنتز» و «ال‌او بی‌بی» هرچند از فیس‌بوک و توئیتر حذف شده‌اند،‌اما هنوز در تلگرام فعال هستند.

شیوع موج پنجم کرونا در بخش‌هایی از ایران با ویروس گونه دلتا | DW | 01.07.2021شمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا در نیمی از استان‌ها افزایشی است و موج پنجم پاندمی در مناطقی از ایران آغاز شده است. این نگرانی وجود دارد که این موج با تسلط گونه شناخته شده در هند موسوم به ویروس دلتا همراه باشد. به تو چه

آمریکا: هدف از حمله به شبه نظامیان عراقی ایجاد بازدارندگی در مقابل ایران استآمریکا روز سه شنبه در شورای امنیت سازمان ملل متحد اعلام کرد که هدف از حملات اخیر هوایی این کشور به شبه نظامیان در مرز سوریه و عراق، ایجاد بازدارندگی در مقابل ایران و جلوگیری از حملات بیشتر به نیروها و اماکن آمریکایی است.

آمریکا: حمله هوایی به سوریه برای جلوگیری از حملات ایران بود | DW | 30.06.2021واشنگتن در نامه‌ای به شورای امنیت اطلاع داده که هدف حمله هوایی اخیر آمریکا به شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در سوریه و عراق جلوگیری از حملات بیشتر علیه منافع آمریکا یا حمایت از آن توسط شبه‌نظامیان و ایران بوده است.

دبیرکل سازمان ملل از آمریکا خواست همه تحریم‌های هسته‌ای ایران را لغو کندآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد از دولت جو بایدن خواست تا بر اساس توافقنامه سال ۲۰۱۵ که با هدف منع ایران از تولید سلاح هسته‌ای امضا شده است، همه تحریم‌ها علیه تهران را لغو یا تعلیق کند. دبیر کل سازمان ملل نامتحد بسیار بیجا کرد که بدون نظر خواهی از ملت ایران در خصوص اشغالگرانش ، خصوصاً بعد از بازتاب گستردهٌ شرکت نداشتن ملت در انتصابات مسخره ، چنین درخواست مسخره ای را کرده !!! زر زیادی زد

آیا استفاده از فیلترشکن برای شهروندان ایران مجازات دارد؟اینترنتو دارن ملی می‌کنن این نگرانه فیلترشکنه