خواست اتحادیه اروپا از عراق برای پایان دادن به خشونت‌ها

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

خواست اتحادیه اروپا از عراق برای پایان دادن به خشونت‌ها العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این هیئت در توئیتی در حساب کاربری خود اعلام کرد، نمایندگان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در نشستی در بغداد با یاسین الیاسری وزیر کشور عراق، خواستار اقدام قاطع در قبال قتل‌ها، آدم ربایی‌ها و ناپدید شدن‌های اجباری مدافعان حقوق بشر و فعالان مسالمت جو شدند.

از سوی دیگر، علی البیاتی، عضو کمیسریای حقوق بشر عراق، به العربیه و الحدث تأکید کرد که شمار ربوده شدگان در عراق از آغاز تظاهرات به 77 فعال رسیده که تنها 12 نفر از آن‌ها آزاد شده اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موج اعتراضات در شهرهای عراق از سرگرفته شد | DW | 22.12.2019معترضان عراقی دو باره خیابان‌ها و ساختمان‌های دولتی را در بغداد تسخیر کردند. هزاران نفر در شهرهای جنوبی این کشور نیز دست به حرکات اعتراضی زدند. مهلت رئیس جمهوری برای معرفی نخست‌وزیر رو به پایان است. وعده_ما_پنج_دی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهوری عراق تهدید کرد: روی نخست‌وزیر توافق نکنید، استعفا می‌دهمیک مقام عراقی روز یکشنبه 22 دسامبر 2019 فاش کرد که برهم صالح، رئیس‌جمهوری این کشور تهدید کرده که توافق شد زورت بیاد 😆💪 😂🔫
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رهبران ائتلاف سازندگی عراق رسماً نخست‌ وزیری 'قصی السهیل' را تایید کردندرهبران ائتلاف سازندگی عراق در نامه‌ای به رئیس جمهور این کشور، حمایت و تایید خود را در قبال نامزدی قصی السهیل برای تصدی منصب نخست‌وزیری این کشور اعلام کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پای‌بندی جنبش مردمی عراق به مطالبات خود و از سرگیری تظاهرات در جنوبصدها تظاهرکننده عراقی خواستار اعلام اعتصاب عمومی روز یکشنبه در چندین استان در جنوب کشور در ابراز
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات معترضان در عراق همزمان با احتمال معرفی نامزد نخست وزیریاز قصی سهیل، وزیر مستعفی آموزش عالی عراق به عنوان نامزد مورد حمایت ایران برای تصدی سمت نخست وزیری عراق نام برده می شود. این در حالی است که بسیاری از تظاهرکنندگان عراقی از دخالت ایران در سیاست داخلی کشورشان و نقش قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران در این زمینه انتقاد می کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراضات ضد دولتی گسترده در شهرهای جنوب عراقمعترضان ضد دولتی در عراق پیش از مهلت تعیین شده برای انتخاب نخست‌وزیر جدید در شهرهای جنوب این کشور دست به تظاهرات زده‌اند. هزاران دانشجو و دانش آموز در شهرهای کربلا و نجف اعتراضاتی برپا کرده‌اند و بزرگراههای منتهی به بغداد، پایتخت، بسته شده است آمریکا دو اشتباه بزرگ کرد درتاریخ بشریت اول شاه را از ایران برده و ایران و دنیا را روبه نابودی خواهد شد دوم‌صدام را کشت راه را برای جمهوری شیطانی ایران باز کرد ازطریق عراق به خاورمیانه راه بازشودبرای نابودی دنیا خاورمیانه کلا رژیم شیطان ایران انسانیت ندارد واقعا جانی زامبی است خواب و خیال برنامه هلال شیعی با خاک یکسان شد 😂 دم مردم عراق گرم لال میشی بگی ضد جمهوری اسلامی هم بود ؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »