عراق, تظاهرات در عراق

تظاهرات معترضان در عراق همزمان با احتمال معرفی نامزد نخست وزیری

تظاهرات معترضان در عراق همزمان با احتمال معرفی نامزد نخست وزیری

22/12/2019 05:03:00 ب.ظ

تظاهرات معترضان در عراق همزمان با احتمال معرفی نامزد نخست وزیری

از قصی سهیل، وزیر مستعفی آموزش عالی عراق به عنوان نامزد مورد حمایت ایران برای تصدی سمت نخست وزیری عراق نام برده می شود. این در حالی است که بسیاری از تظاهرکنندگان عراق ی از دخالت ایران در سیاست داخلی کشورشان و نقش قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران در این زمینه انتقاد می کنند.

برخی از نمایندگان پارلمان عراق از برهم صالح خواسته اند که شخص وی با استفاده از ماده ۸۱ قانون اساسی همزمان وظایف نخست وزیر را نیز انجام دهد. ادامه مطلب: euronews فارسی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

وزیر دفاع آمریکا: در حال کار روی اقدامات بازدارنده در قبال ایران در خاورمیانه هستیموزیر دفاع آمریکا: در حال کار روی اقدامات بازدارنده در قبال ایران در خاورمیانه هستیم العربية

استراماچونی از اودینزه پیشنهاد داشت / او در ایران بیشتر از یک سرمربی استخبرنگار ایتالیایی تایید کرد آندره آ استراماچونی از باشگاه اودینزه پیشنهاد داشت اما به خاطر باشگاه استقلال دوباره به ایران برمی‌گردد.

سه تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند

وزارت بهداشت ایران: از مهر ماه تاکنون در اثر آنفلوانزا ۱۰۶ نفر کشته شدندحسین عرفانیان، رئیس اداره مراقبت از بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت ایران گفته است که با مرگ هفت نفر در هفته گذشته 'تعداد موارد مرگ ناشی از آنفلوانزا' در کل کشور 'از اول مهر ماه تا کنون به ۱۰۶ نفر رسید'. الان طرفدارای شاشزاده میگن کارخودشونه🤣 توی آمریکا 0.0004 درصد و ایران 0.0001 از جمعیت شون بر اثر آنفلونزا فوت کرده اند! وزارت بهداشت یه سوال چهل سال رژیم داعش ایران خودتان خانواده هاتون ایدز آنفولانزا سقوط هواپیماها آتش سوزی ها سیل زلزله اعدام ها شکنجه ها شلاق ها اعضای بدن بریدن ووو شدید جای بچه های کار کولبران کارتن خواب بی کاران ووشدید چرا اینطور شد ایران ایرانی وجدان داری بگو

روحانی در ژاپن؛ آبه در مورد اقدامات تضعیف‌کننده برجام به ایران هشدار دادیک مقام دولتی ژاپن پس از دیدار سران دو کشور به خبرنگاران گفت آبه در بخشی از گفتگوی خود با روحانی ضمن اعلام «نگرانی جدی» کشورش از کاهش تدریجی تعهدات برجامی تهران، به ایران هشدار داده که اقدامات تضعیف‌کننده برجام را متوقف سازد.

ویدئوهای برگزیده؛ از رقص والس در روسیه تا بوسه فوتبالیست‌ها در بارسلونگزیده‌هایی از رقص والس دانشجویان دانشکده افسری روسیه، نقاشی جنجالی از بوسۀ جرارد پیکه و راموس در بارسلون و نمایشگاه روبات‌های انسان‌نما در ژاپن، سه ویدئوی برگزیده این هفته هستند.