خروج بیشتر راننده‌ها از گردشگری ایران و افزایش نرخ کرایه‌ها

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خروج بیشتر راننده‌ها از گردشگری ایران و افزایش نرخ کرایه‌ها رییس جامعه تورگردانان ایران از خروج تعداد قابل توجهی از رانندگان از صنعت گردشگری و افزایش نرخ کرایه روزانه وسایل نقلیه خبر می‌دهد و وضعیت حمل و نقل در گردشگری ایران را به‌هم‌ریخته توصیف می‌کند.

ابرهیم پورفرج به ایسنا می‌گوید: تعداد راننده‌هایی که سال‌ها در گردشگری کار می‌کردند، باتجربه و آموزش‌دیده بودند خیلی کم شده است. رکود دوساله صنعت گردشگری، اجرای محدودیت‌های کرونا برای سفرهای داخلی و خارجی، بسته شدن مرزها و توقف صدور ویزا، باعث شد بیشتر آن‌ها از این حرفه خارج شده و در مشاغل دیگر مشغول شوند.

رییس جامعه توگردانان اضافه می‌کند: فعلا که فصل کم‌کاری و خلوتی است و تا بهار و پاییز سال بعد که پیش‌بینی شده تعداد سفرها به ایران بیشتر شود، فرصت داریم تا به نقطه قبل برگردیم و خدمات از دست‌رفته را احیا کنیم. نیاز، سلیقه و رفتار گردشگران در این دو سال تغییر کرده باید آن‌ها را شناسایی کنیم و آموزش دهیم.

سال ۹۷ به رغم سیر صعودی ورود گردشگر از بعضی کشورها، اما نرخ کرایه وسایل نقلیه به ویژه اتوبوس با تغییر محسوس و قابل توجهی مواجه نشده است، ولی در سال ۹۸ صاحبان خودروهای توریستی و شرکت‌های مربوطه نرخ کرایه‌ها را در چند مرحله تغییر داده‌اند و هر جدول نرخی با چند اصلاح به دست تورگردان‌ها و آژانس‌های مسافرتی رسیده است، مثلا در نیمه نخست سال ۹۸ نرخ کرایه روازنه یک دستگاه اتوبوس ۴۵ نفره حدود ۸۶۰ هزار تومان و اتوبوس ۲۵ نفره حدود ۹۷۰ هزار تومان بوده، اما در نیمه دوم سال نرخ‌ها به ترتیب به یک میلیون و ۲۰۰...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حذف ایران از بازارهای جهانی صادرات محصولات کشاورزی؛ استانداردهایی که «بیش از سه دهه» رعایت نشده‌اندبا ارتقای استاندارد محصولات کشاورزی در عرصه جهانی، صادرات محصولات ایران طی دهه‌های گذشته از کشورهای تراز اول و دوم، به چند کشور اطراف خود، از جمله عراق و افغانستان محدود شده و به گفته کارشناسان بیم آن می‌رود که ایران همین بازار را نیز از دست بدهد. جان مردم ایران ذَره ای برای رژیم پَلید مَلعون ایدئولوژی فرقه فاسد شیعه آخوندی سَپاهی ارزشی ندارد ویرانی ایران با تین حکومت عَقیدتی ننگین قَطعی میباشد 👎🏻🇮🇷 انقد که سم میزنن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عددنما| درآمد ترکیه از گردشگری چقدر است؟وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه از دستیابی به درآمد 24 میلیارد دلاری از صنعت گردشگری در سال 2021 خبر داد. نکته اینجاست ایران در سال ۱۳۹۹، حدود یک میلیارد نفت فروخت.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کارشناسان سازمان ملل: ایران از بندر جاسک برای شورشیان یمن سلاح قاچاق می‌کندروزنامه وال استریت جورنال به نسخه‌ای از پیش‌نویس گزارش کارشناسان شورای امنیت سازمان ملل دست یافته که نشان می‌دهد ایران از بندر جاسک واقع در جنوب این کشور، «هزاران» تسلیحات جنگی... تــــــــــــــوپ تــــانک فشفشه ملت خـــــاموش کــــوسکشه نـــه شیخ خوبه نــــــــــه ملا بریــــــــــــن به ایت اللــــــه ملای خـــــوب ملای مردس دستها توکون غیرتها بیرون حکومت واژگــــــــــــــون سیدلی گه پدر💩💩 تواسلامت میرینیم ایرانو پس میگیریم ایرانی خفته یتکــون
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل از فرانسه خواست تا به اعمال فشار بر ایران ادامه دهدیائیر لاپید وزیر امور خارجه اسرائیل روز شنبه در گفت‌وگو با امانوئل ماکرون٬ رئیس جمهور فرانسه، خواستار ادامه اعمال فشار بر ایران شد. کس مادرش خندید این بی پدر مادر زنا زاده دولتی جماعت که سختی نمی بینه کون من و امثال من پاره میشه بی شرف بیلمز × حضرت موسی امد این جماعت بیلمز آدم کنه هنوز که هنوزه شعور ندارن 🤣😂 اسرائیل به پایانت سلام کن 😄
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

لاپید از مکرون خواست فشار بر ایران در مذاکرات وین ادامه یابد | DW | 09.01.2022وزیر خارجه اسرائيل در گفت‌وگو با رئیس جمهور فرانسه خواستار ادامه فشارها بر جمهوری اسلامی در مذاکرات احیای برجام در وین شد. هم‌زمان رئیس هیئت ایرانی با مذاکره‌کنندگان جدید بریتانیا و آلمان دیدار کرد. لاپید!غلط کرده یه گوه هم روش خورده بانفتالین!ازکارکردحکومت ایران راضی نیستیم!امامعناش این نیست که هرعنتری برای فشاربیشترروی ایران ومردم ایران مدام تلاش وزر،زرکنه!هرچندکه عملکرداحمقانه حکومت تااینجاباعث شده آشغال2زاری عین نتانياهوسالهابایه مشت اراجیف باعث تشدیدفشاربرمردم بشه!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

احتمال قاچاق سلاح از ایران به یمن در پیش‌نویس گزارش محرمانه سازمان مللبه گزارش روزنامه «وال استریت ژورنال» تهیه‌کنندگان پیش‌نویس گزارش محرمانه سازمان ملل به مصاحبه‌های انجام‌شده با خدمه یمنی شناورهای توقیف شده و داده‌های دریانوردی استناد کرده‌اند. کس خار خامنه‌ای در برابر سیل میلیاردها دلار 'سلاحهاى زيبا' كه به ائتلاف سعوديها هديه مى دهيد، بگذاريد چند لنج سلاح هم به مردم يمن برسد! موضع شما نشان مى دهد كه در اين ميان بي طرف نمى باشيد و در كشتار مردمان بى گناه يمنى با قاتلان همراهيد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »