خبرگزاری آناتولی

25/09/1400 03:42:00 ب.ظ

گسترش سویه جدید ویروس کرونا «امیکرون» کشورهای اروپایی را به اتخاذ تدابیر جدید از جمله آغاز دوز یادآوری (دوز سوم) واکسن کرونا ناگزیر کرد.

خبرگزاری آناتولی سویه امیکرون کرونا کشورهای اروپایی را به اتخاذ تدابیر جدید مجبور کرد گسترش سویه جدید ویروس کرونا «امیکرون» کشورهای اروپایی را به اتخاذ تدابیر جدید از جمله آغاز دوز یادآوری (دوز سوم) واکسن کرونا ناگزیر کرد. 16.12.

سویه امیکرون کرونا کشورهای اروپایی را به اتخاذ تدابیر جدید مجبور کرد گسترش سویه جدید ویروس کرونا «امیکرون» کشورهای اروپایی را به اتخاذ تدابیر جدید از جمله آغاز دوز یادآوری (دوز سوم) واکسن کرونا ناگزیر کرد.

16.12.2021 سویه امیکرون کرونا کشورهای اروپایی را به اتخاذ تدابیر جدید مجبور کرد

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

انفجار یک کامیون حامل سوخت در هائیتی با حداقل 40 کشتهدر پی انفجار یک کامیون حامل سوخت در شمال هائیتی دستکم 40 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

درگیری ارتش لیبی و شبه‌نظامیان حفتر در شرق این کشورنیروهای ارتش لیبی و شبه‌نظامیان غیرقانونی وابسته به خلیفه حفتر در شهر سبها در جنوب این کشور با هم درگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی

سفیر پاکستان در آنکارا: افغانستان شدیدترین بحران انسانی را سپری می‌کندسفیر پاکستان در ترکیه اعلام کرد که افغانستان در معرض بزرگترین بحران انسانی قرار دارد. - خبرگزاری آناتولی

دیدار وزیر خارجه ترکیه با بازرگانان ترک در دبیدیدار وزیر خارجه ترکیه با بازرگانان ترک در دبی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه که طی سفر رسمی در امارات متحده عربی حضور دارد با اعضای هیئت مدیره شورای کار ترک دبی دیدار و ‌گتف‌وگو کرد.

پرواز مستقیم بین افغانستان و ازبکستان از سر گرفته شدپرواز مستقیم بین افغانستان و ازبکستان از سر گرفته شد بر اساس گزارش‌ رسانه‌های ازبکستان به نقل از بیانیه صادر شده توسط هواپیمایی کام ایر افغانستان، پروازهای مستقیم بین کابل و تاشکند امروز از سر گرفته شد.

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهآخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه وزارت بهداشت ترکیه طی گزارشی اعلام کرد که آمار واکسن‌ کرونای تزریق شده در کشور به 121 میلیون و 935 هزار و 289 دوز رسیده است.