خبرنگار نشریه «مارکا»: کیلیان امباپه با کهکشانی‌ها قرارداد امضا کرد

24/12/1400 12:34:00 ق.ظ

خبرنگار نشریه «مارکا»: کیلیان امباپه با کهکشانی‌ها قرارداد امضا کرد العربيه_فارسى

باشگاه فوتبال رئال مادرید با پایان فصل جاری از کیلیان امباپه، فوق‌ستاره کنونی پاری‌سن‌ژرمن و خرید جدید خود رونمایی خواهد کرد.نشریه فرانسوی «لکیپ»، دوشنبه آخرین به روزرسانی: 15 مارس ,2022: 01:29 صبح GST Share آدرس کپی شد باشگاه فوتبال رئال مادرید با پایان فصل جاری از کیلیان امباپه، فوق‌ستاره کنونی پاری‌سن‌ژرمن و خرید جدید خود رونمایی خواهد کرد.

نشریه فرانسوی «لکیپ»، دوشنبه 14 مارس گزارش داد که مدیران رئال مادرید به احترام مسئولان و هواداران پاری‌سن‌ژرمن، انتقال کیلیان امباپه را تا پایان فصل به صورت رسمی اعلام نخواهند کرد.

Advertisement در روزهای گذشته و پس از حذف پی‌اس‌جی از لیگ قهرمانان اروپا، شائبه‌های فراوانی پیرامون امضای قرارداد کیلیان امباپه با رئال مادرید شنیده شده است. رامون آلوارز، خبرنگار اسپانیایی نشریه «مارکا» نیز شنبه 12 مارس از امضای قرارداد «6 ساله» کیلیان امباپه با رئال مادرید خبر داد و گفت که این قرارداد از ماه ژانویه توسط امباپه به امضا رسیده بود.

آلوارز در گفت‌وگویی با «رادیو مارکا»، خاطرنشان کرد: «تمامی اطلاعات و جزئیات قرارداد کیلیان امباپه با رئال مادرید را از تاریخ 30 ژانویه در اختیار داشتم، اما به من اجازه ندادند که حرفی در این مورد بزنم.» headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اربیل: حملات ایران را بارها تکرار شده استاقلیم کرد عراق با انتقاد از حملات موشکی ایران به اربیل، اعلام کرد که این حملات بارها تکرار شده است. - خبرگزاری آناتولی اما ترکیه هرگز تا ۵۰ کیلومتری داخل عراق پیشروی نکرده و هرگز با جنگنده هاش اقلیم کردستان رو بمباران نکرده ... حکایت شما ترک ها حکایت زنان بدکاره است ! این پرچم چیه توییت کردی زنده باد ایران

مهلت یک هفته‌ای آمریکا به مسکو درباره مذاکرات وین/ به دنبال توافق بدون روسیه می‌رویمیک‌ مقام وزارت امور خارجه آمریکا گفت این کشور با روسیه درباره معافیت‌ از تحریم‌ برای تداوم روابط تجاری‌اش با ایران در قالب برجام مذاکره نخواهد کرد.

زن ایرانی در آمریکا «به انتقام کشته‌شدن قاسم سلیمانی» مردی را با چاقو زدپلیس لاس‌وگاس اعلام کرد، زنی ایرانی را بازداشت کرده که پس از قرارگذاشتن با یک مرد در ایالت نوادا، او را با هدف انتقام از حمله پهپادی آمریکا به قاسم سرکاریه به نظرم چه انتقامی به قول سید احمد حق نگار ،این انتقام تخت بود نه انتقام سخت

لاوروف: نباید تهدیدی از جانب اوکراین علیه روسیه احساس کنیموزیر امور خارجه روسیه در دیدار با همتای قطری خود اعلام کرد که مسکو نباید از جانب اوکراین تهدیدی حس کند. - خبرگزاری آناتولی

ایران، مذاکرات با عربستان سعودی را تعلیق کردچند روز مانده به برگزاری دور پنجم مذاکرات ایران با عربستان سعودی، ایران به دلایل نامعلومی این گفت‌وگوها را «تعلیق» کرد. دلیل واضحه ک دست پوتین و اسرائیل تا ایجا هم رسیده.

معاملات بورس استانبول با سیر صعودی آغاز شدشاخص «بیست-100» بورس استانبول معاملات امروز خود را با سیر صعودی در سطح 2,066.62 واحد آغاز کرد. - خبرگزاری آناتولی