خانه‌ به‌ دوشی تیم‌ها در آستانه لیگ نوزدهم

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

فدراسیون فوتبال ایران سرانجام رضایت داد فصل جدید لیگ_برتر شروع شود و برنامه دو هفته اول لیگ نوزدهم، بیست وسوم مردادماه، یک هفته مانده به شروع لیگ، اعلام شد. برنامه‌ای که بازهم ابهامات زیادی داشت و میزبان نیمی از بازیهای هفته اول مشخص نشده‌است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

برنامه‌ای که بازهم ابهامات زیادی داشت و میزبان نیمی از بازیهای هفته اول مشخص نشده‌است. درواقع در فاصله چند روز مانده به شروع لیگ کسی نمی‌داند چهار بازی هفته اول کجا برگزار می‌شود؟

حال سوال اصلی این است که تکلیف این تیم‌ها و بازیهای خانگی‌شان چه خواهد شد؟ این هم از اتفاقات کم‌سابقه است که در فاصله سه، چهار روز مانده به شروع لیگ محل برگزاری چند بازی مشخص نیست و تیم‌ها، رسانه‌ها و حتی تیم داوری سردرگم اند. لیگ نوزدهم پنجشنبه، سی و یکم مرداد با چهار بازی شروع می‌شود و جالب اینکه تکلیف میزبان دو بازی مشخص نیست. آمادگی دو ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برای دیدار نفت مسجدسلیمان-تراکتور و فولادشهر اصفهان برای دیدار ذوب‌آهن- سایپا هنوز تائید نشده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آتش سوزی گسترده در پایتخت بنگلادش؛ ۱۰ هزار نفر بی‌خانمان شدندآتش سوزی در داکا به دلیل عدم رعایت توصیه های ایمنی در خانه های این شهر امری رایج است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تاکید ظریف بر پیمان عدم تجاوز در کویت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«تاکید ظریف بر پیمان عدم تجاوز در کویت» *با ولیعهد و وزیر امور خارجه کویت گفتگوهای خوبی داشتم. برای بهبودی فوری امیر دعا می‌کنیم *تاکید کردم که پیشنهاد ایران برای مجمع گفتگوهای منطقه‌ای و پیمان عدم تجاوز بر اتکای به بازیگران خارجی برتری دارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

AFC به دنبال پایان بازی در زمین بی طرف؛ دستور آشتی ورزشی ایران و عربستانماجرای میزبانی دیدار نمایندگان ایران و عربستان در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا موضوع تکراری است که کنفدراسیون فوتبال آسیا در ماه آینده به صورت رسمی آن را برطرف می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار اتحادیه اروپا به هنگ کنگ در آستانه 'راهپیمایی میلیونی' | DW | 18.08.2019حرکت‌های اعتراضی در هنگ کنگ پس از ده هفته همچنان ادامه دارد و قرار است روز یک‌شنبه ۱۸ اوت یک 'راهپیمایی میلیونی' باشد. اتحادیه اروپا به دولت هنگ کنگ هشدار داده حقوق قانونی شهروندان معترض را خدشه‌دار نکند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شهردار تهران: فیلم سگ‌کُشی مربوط به سال ۹۶ استشهردار تهران در واکنش به انتشار فیلم مربوط به کشتن سگ‌ها در مراکز جمع‌آوری: تصاویر منتشر شده مربوط به سال ۹۶ است. دستور پیگیری این موضوع را صادر کردم و در این باره تذکر جدی دادم؛ همچنین پیمانکاری که نسبت به عملکرد آن اعتراض شده بود خلع ید شد. شماری از مدافعان حقوق حیوانات روز دوشنبه در اعتراض به کشتن سگ‌ها به شیوه‌های نامناسب در مراکز نگهداری حیوانات مقابل ساختمان شهرداری تهران تجمع کردند. میلانی، عضو شورای شهر تهران: با مقصران این فاجعه برخورد سازمانی و قضایی می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

انفجار انتحاری در کابل ۶۳ کشته به جا گذاشتبه گفته وزارت کشور افغانستان، انفجار در یک مراسم عروسی در سالنی واقع در کابل، ۶۳ کشته و ۱۸۲ زخمی به جا گذاشت.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »