انفجار انتحاری در کابل ۶۳ کشته به جا گذاشت

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گفته وزارت کشور افغانستان، انفجار در یک مراسم عروسی در سالنی واقع در کابل، ۶۳ کشته و ۱۸۲ زخمی به جا گذاشت.

نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت کشور افغانستان، گفت این انفجار در حوزه ششم امنیتی کابل و در نزدیکی محل نشستن داماد در این مجلس عروسی به وقوع پیوسته است.

با این حال اشرف غنی، رییس جمهوری افغانستان، در واکنش به این بمبگذاری گفت طالبان نمی‌توانند از زیر باز مسئولیت این حمله «وحشیانه» شانه خالی کنند. بعد از وقوع انفجار، مردم به محل بمبگذاری رفتند و خواهان کمک فوری به زخمی‌ها شدند. پلیس کابل هم اعلام کرد که خدمات اورژانسی به محل رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار در هتلی در غرب کابل مراسم عروسی را به خاک و خون کشیدنصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله/کشور افغانستان در صفحه توییترش نوشته که این حمله دقایقی پیش در حوزه ششم امنیتی کابل در داخل 'هتل شهر دوبی' رخ داده است. شاهدان عینی به بی‌بی‌سی گفته‌اند که یک بمبگذار انتحاری مواد منفجره خود را در داخل سالن عروسی منفجر کرده.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انفجار انتحاری در تالار عروسی در کابل ۶۳ کشته و ۱۸۲ زخمی برجای گذاشت🔺انفجار انتحاری در تالار عروسی در کابل ۶۳ کشته و ۱۸۲ زخمی برجای گذاشت ⚡️این انفجار شب گذشته در غرب کابل زمانی رخ داد که بنابر گزارش‌ها بمب‌گذار انتحاری به بخش مردان در سالن عروسی وارد شده و خود را منفجر کرده بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وقوع انفجار در کابل ده‌ها کشته و زخمی به جا گذاشتبر اثر وقوع انفجار در منطقه ششم امنیتی کابل پایتخت افغانستان ده‌ها تن کشته و زخمی شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار مرگبار در جشن عروسی کابل؛ دست‌کم ۶۳ کشته و ۱۸۰ زخمیبه گفته نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت کشور افغانستان این انفجار در غرب شهر کابل روی داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انفجار در غرب کابل مراسم عروسی را به خاک و خون کشیدنصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله/کشور افغانستان در صفحه توییترش نوشته که این حمله دقایقی پیش در حوزه ششم امنیتی کابل در داخل 'هتل شهر دوبی' رخ داده است. شاهدان عینی به بی‌بی‌سی گفته‌اند که یک بمبگذار انتحاری مواد منفجره خود را در داخل سالن عروسی منفجر کرده.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انفجار بمب در پاکستان 2 کشته به جا گذاشتانفجار بمب در منطقه لدها از توابع وزیرستان جنوبی پاکستان منجر به کشته شدن 2 سرباز شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »