خانواده‌های دانش‌آموزان به شبهه‌افکنی‌ها توجه نکنند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 60 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور گفت: از خانواده‌های دانش‌آموزان می‌خواهم در برابر شبهه‌افکنی‌ها تسلیم نشوند و کاملا هوشیار باشند و بدانند هم وزارت بهداشت و درمان و هم وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و آموزش عالی همه توان خود را به کار گرفته‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: هفته گذشته بازگشایی مدارس را داشتیم، نوجوانان و جوانان عزیز ما باید بتوانند از آموزش بهره‌مند شوند و ما همزمان با مقابله با کرونا باید بتوانیم بقیه کارهای لازم را با حفظ پروتکل‌های بهداشتی انجام دهیم.

رئیس‌جمهور گفت: ما بیش از ۱۴ میلیون دانش‌آموز داریم، دانشگاه‌ها و فرصت‌های تحصیل تکمیلی و حوزه‌های علمیه آغاز به کار کردند و ما با یک جمعیت بزرگ روبه‌رو هستیم و یک جمعیت ۲۰ میلیونی داریم که اگر جلوی آموزش گرفته می‌شد، آثار سویی را بر جای می‌گذاشت. وی ادامه داد: بسیار مهم است که دانش‌آموزان و دانشجویان در جریان این آموزش‌ها حضور داشته باشند و اگر فردی مانعی داشت از طریق فضای مجازی و صدا و سیما آموزش‌های لازم را ببیند زیرا بحث آینده این عزیزان مطرح است.

رئیس قوه مجریه خطاب به خانواده‌ها گفت: از خانواده‌های دانش‌آموزان می‌خواهم در برابر شبهه‌افکنی‌ها تسلیم نشوند و کاملا هوشیار باشند و بدانند هم وزارت بهداشت و درمان و هم وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و آموزش عالی همه توان خود را به کار گرفته‌اند. وی خاطرنشان کرد: تنها بحث آموزش نیست، آموزش یک بُعد مهم است، بُعد مهم دیگری که از خود آموزش مهم‌تر است، بحث پرورش است، دانش‌آموز باید سر کلاس و مدرسه با معلم آشنا شود، زیرا درس استاد چیز دیگری است، پای درس استاد بودن مفهوم دیگری دارد. بنابراین آموزش و پرورش جسم و جان بسیار مهم است.وی ادامه داد: در هفته گذشته وزارت بهداشت و علوم ما کار بزرگی انجام دادند یک نشاطی را ایجاد کردند. بازگشایی‌ها نشان داد که کشور به مسئله آینده جوان‌ها توجه دارد اما بعضی از افراد ناراحت هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مهدی شیری به کرونا مبتلا شددلیل غیبت مدافع پرسپولیس در سفر به قطر؛ مهدی شیری به کرونا مبتلا شد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بندر بیروت چند هفته پس از انفجارهای مرگبار، دوباره آتش گرفتبندر بیروت چند هفته پس از انفجارهای مرگبار، دوباره آتش گرفت جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حجت‌الاسلام انصاریان به کرونا مبتلا شد + عکس- اخبار دین ، قرآن و اندیشه - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnimحجت‌الاسلام انصاریان به کرونا مبتلا شد حجت‌الاسلام حسین_انصاریان استاد اخلاق و مفسّر قرآن کریم به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در یکی از بیمارستان‌های استان تهران بستری شده است آخرین وضعیت سلامتی حجت‌الاسلام حسین_انصاریان دفتر حجت‌الاسلام انصاریان: با عنایت الهی و دعای مؤمنین، روند درمانی مناسب و حال عمومی استاد رو به بهبود است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

یک روز کامل معطلی برای دریافت یک کد احراز هویت ساده!/ الکترونیکی شدن بیمه بیکاری موجب سرگردانی مردم شده/ بعد از شش ماه 'مقرری بیکاری متقاضیان' برقرار نشددبیر کانون عالی کاریابی‌های کشور: یک روز کامل معطلی برای دریافت یک کد احراز هویت ساده!/ الکترونیکی شدن بیمه بیکاری موجب سرگردانی مردم شده/ بعد از شش ماه 'مقرری بیکاری متقاضیان' برقرار نشد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

همتی: مصمم به کنترل تورم، پایداری بازارها و تامین ارز برای ملزومات مردم هستیم/اگر برخی اقدامات نمی‌شد، وضع امروز بدتر بود- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimرئیس کل بانک مرکزی نوشت: علیرغم تمام سختی ها مصمم به کنترل تورم و دستیابی به پایداری بازارها و تامین ارز برای ملزومات مردم به عنوان اولویتهای اصلی هستیم.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

​بودجه سیل ۹۸ با وجود تصویب، داده نشد/ تخت جمشید ویترین کشور است، به مدیر پایگاه تذکر دادیم/ سیاست‌ کشورهای همسایه مانعِ تعامل سازنده در ثبت مشترک میراث ناملموس استمحمدحسن طالبیان از عدم پرداخت بودجه اختصاص یافته به خسارات سیل ۹۸ به میراث فرهنگی خبر داد و به لزوم توجه مدیران پایگاه‌های میراث به طرح موضوعات مرمتی در شورای راهبردی تاکید کرد. او همچنین از فعالیت انفرادی کشورهای همسایه برای ثبت میراث ناملموس مشترک گله کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »