حکم تجدید نظر متهمان پرونده بازداشت‌شدگان هفت‌تپه صادر شد

23/09/1398 06:01:00 ب.ظ

اسماعیل_بخشی, سپیده_قلیان

اسماعیل_بخشی ، سپیده_قلیان ، محمد_خنیفر ، امیرحسین_محمدی‌فرد ، ساناز_الهیاری ، عسل_محمدی و امیر_امیرقلی هر کدام به پنج سال حبس تعزیری محکوم شده‌اند. اخبار_ایران هفت‌تپه کارگری

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی این رسانه، اسماعیل بخشی، سپیده قلیان، محمد خنیفر،  امیرحسین محمدی فرد، ساناز الهیاری، عسل محمدی و امیرامیرقلی هر کدام به پنج سال حبس تعزیری محکوم شده‌اند.بنا برآنچه در این خبر آمده است جزییات این احکام ابلاغ نشده و تنها میزان حکم اجرایی متهمان به آن‌ها ابلاغ شده است.

 کمپین دفاع از بازداشت‌شدگان هفت‌تپه و زندانیان ترقی‌خواه ضمن محکوم کردم و غیرقابل قبول خواندن احکام صادر شده این احکام را در حکم «محاکمه طبقه کارگر» دانسته و نشانی از «ظالمانه بودن تمامی این سیستم فاسد» در برخورد با کارگران و حامیان آنان می‌داند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

ویدئو / بازگشت روند عادی زندگی به شهرهای چین

مقامات چین با برداشته شدن بخشی از محدودیت‌های سختگیرانۀ کرونایی در این کشور موافقت کرده‌اند.این تصمیم، پس از اعتراضات گسترده شهروندان چین به بازگشت محدودیت‌های کرونایی گرفته شده است.پس از افزایش موارد جدید کرونا، مقامات چین تصمیم گرفته بودند، محدودیت‌هایی مانند قرنطینه شهرهای بزرگ را دوباره اجرایی کنند، اقدامی که نارضایتی شهروندان را به دنبال داشت. ادامه مطلب >>

به چه جرمی؟ بهترین فرزندان این مملکت رو به بند می‌کشن تا آخوندهای دزد دیگه مزاحمی نداشته باشن. بچاپن و ببرن

ادامه میانجیگری‌های عمران‌خان میان تهران و ریاضنخست‌وزیر پاکستان برای میانجیگری میان تهران و عربستان، روز شنبه (۲۳ آذر) عازم ریاض خواهد شد.

اختصاصی| نقدینگی 2076هزار میلیارد تومان شد/افزایش 1000درصدی مطالبات بانک مرکزی از دولت+جدول- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimاختصاصی/ افزایش ۱۰۰۰ درصدی مطالبات بانک مرکزی از دولت؛ نقدینگی ۲۰۷۶ هزار میلیارد تومان شد

نبرد اصلاح، دشوارتر از مبارزه با تروریسم استمرجعیت عالی‌قدر شیعیان عراق اعلام کردند که نبرد اصلاح در این کشور بسیار دیر آغاز شد.

سازمان ملل خواستار پیگرد پلیس وارتش شیلی به‌دلیل خشونت علیه معترضان شدسازمان ملل خواستار پیگرد پلیس وارتش شیلی به‌دلیل خشونت علیه معترضان شد ولي در مقابل نسل_كشي در ايران لال بود همين سازمان ملل. ننگ بر تمام حاميان جمهوري نكبت بار اسلامي وعده_ما_پنجم_دی اگر شیلی هم‌ مث ایران نفت داشت،کسی پیگیرش نمیشد درباره ایران چرا خفه شدید

انتقاد از سکوت آنگ‌سان‌سوچی درباره خشونت جنسی علیه مسلمانان روهینگیاآنگ‌سان‌سوچی، رهبر میانمار از دیوان بین‌المللی دادگستری درخواست کرده است که پرونده نسل‌کشی اقلیت روهینگینا را از دستور کارش خارج کند. زنیکه الدنگ

عمر البشیر به ۲ سال حبس در مرکز بازپروری محکوم شداین حکم در حالی علیه عمر البشیر صادر می شود که دیوان کیفری بین المللی نیز به دنبال رسیدگی به پرونده قضایی او به اتهام «جنایت جنگی» و «نسل کشی» در جریان جنگ دارفور است.

استان وایر- کمپین دفاع از بازداشت‌شدگان هفت‌تپه و زندانیان ترقی‌خواه خبر از صدور احکام دادگاه تجدیدنظر برای متهمان پرونده بازداشت‌شدگان هفت‌تپه داده است.به گزارش ایسنا، عمران‌خان، نخست‌وزیر پاکستان، قرار است شنبه در سفری یک‌روزه به منظور میانجیگری میان ایران و عربستان عازم ریاض شود.خبرگزاری تسنیم ، بر اساس جزییات یکی از پیوستهای لایحه بودجه 99، خالص دارایی‌های خارجی بانک مرکزی، در پایان سال 97 حدود 241 هزار میلیارد تومان و در پایان مرداد ماه امسال 223 هزار میلیارد تومان بوده است.به گزارش ایلنا به نقل از سومریه نیوز، مرجعیت عالی‌قدر شیعیان عراق امروز -جمعه- تاکید کردند که نبرد اصلاح، دشوارتر و شدیدتر از مبارزه با تروریسم است.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی این رسانه، اسماعیل بخشی، سپیده قلیان، محمد خنیفر،  امیرحسین محمدی فرد، ساناز الهیاری، عسل محمدی و امیرامیرقلی هر کدام به پنج سال حبس تعزیری محکوم شده‌اند. بنا برآنچه در این خبر آمده است جزییات این احکام ابلاغ نشده و تنها میزان حکم اجرایی متهمان به آن‌ها ابلاغ شده است.  نخست‌وزیر پاکستان ۲۱ مهرماه نیز به منظور دیدار و گفت‌وگو با مسئولان عالیرتبه جمهوری اسلامی ایران، به تهران سفر کرده بود.  کمپین دفاع از بازداشت‌شدگان هفت‌تپه و زندانیان ترقی‌خواه ضمن محکوم کردم و غیرقابل قبول خواندن احکام صادر شده این احکام را در حکم «محاکمه طبقه کارگر» دانسته و نشانی از «ظالمانه بودن تمامی این سیستم فاسد» در برخورد با کارگران و حامیان آنان می‌داند. در این مدت خالص مطالبات بانک مرکزی از بخش دولتی 63 هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 1000 درصد رشد کرده است. این در حالی است که  روز شنبه ۱۶ شهریور۱۳۹۷، دادگاه انقلاب تهران به ریاست «محمدرضا مقیسه»، اسماعیل بخشی، نماینده کارگران نیشکر هفت‌تپه را به ۱۴ سال حبس که ۷ سال آن قابل اجرا بود و ۷۴ ضربه شلاق و محمد خنیفر، کارگر دیگر نیشکر هفت‌تپه را به ۶ سال حبس که ۵ سال آن قابل اجرا بود محکوم کرد. این دادگاه همچنین سپیده قلیان، امیر امیرقلی، عسل محمدی، امیرحسین محمدی‌فرد و ساناز الهیاری که در ارتباط با اعتراضات هفت‌تپه دستگیر شده بودند را هم به ۱۸ سال زندان محکوم کرد.

در پی رسانه ای شدن احکام اولیه صادر شده برای این کارگران و فعالان کارگری، ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه دستور «بررسی و تجدید نظر منصفانه» در پرونده آنان را صادر کرده است. گفتنی است، نقدینگی در پایان سال 97 حدود 1882 هزار میلیارد تومان و در پایان مرداد ماه 2076 هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 26 درصد رشد کرده است، بر این اساس ضریب فزاینده نقدینگی در پایان مرداد ماه 7.   📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .