مسکوت گذاشتن تصمیم‌گیری‌های مهم، برای کشور هزینه دارد/ به نظر می‌رسد مخالفان FATF در مجمع، بیش از وکلای ملت قدرت دارند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

میرزایی در گفت‌وگو با ایلنا: مسکوت گذاشتن تصمیم‌گیری‌های مهم، برای کشور هزینه دارد/ به نظر می‌رسد مخالفان FATF در مجمع، بیش از وکلای ملت قدرت دارند

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره اینکه باتوجه به شرایط کشور و تحریم‌ها برخی از تندورها در مجمع مانع می‌شوند که تکلیف «FATF» مشخص شود، گفت: انتقادی که درباره روشن شدن تکلیف «FAFT» دارم این است که نه موافقان سعی کردند در این مدت مخالفان را به یک نشست دعوت کنند و دلایل خود را بیان کنند و نه مخالفان که معتقد هستند پیوستن به این سازمان کشور را دچار مشکل می‌کند، این کار را انجام دادند.

وی ادامه داد: عجیب‌ترین قسمت ماجرا این است که هر دو طرف پیگیری را مسکوت گذاشته‌اند و تلاشی هم برای اقناع یکدیگر نکردند و برای یکدیگر آثار و تبعات را کالبد شکافی نکردند. وی درباره این‌که اعضای مخالف مجمع به نظر می‌رسد قدرتی بیشتر از وکلای ملت دارند،‌ بنابراین مجلس نمی‌تواند پیگیر آن چیزی باشد که خودش به تصویب رسانده است، گفت: ایراد کار اینجاست که چندین نهاد برای یک موضوع تصمیم‌گیری می‌کنند؛ دولت، مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام تصمیم‌گیرنده در مسأله «FAFT» هستند حتی اگر چند نهاد موازی دیگر هم احداث کنیم در این باره نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرۀ شمالی: حتی با از سرگیری مذاکرات نیز آمریکا چیزی برای ارائه نداردنماینده آمریکا می‌گوید اگرچه ضروری است تا شورای امنیت برای پاسخگویی به هر تحریکی آماده باشد، اما واشنگتن نیز آماده است تا همزمان «گام‌های موثری» را در راستای توقف برنامه‌های هسته‌ای و موشکی کرۀ شمالی بردارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک سال اعتراض از دریچه دوربین؛ مردم در سال ۲۰۱۹ برای چه مبارزه کردند؟بسیاری از کشورهای جهان در سال ۲۰۱۹ دستخوش ناآرامی ها و یا صحنه بروز تظاهرات، اعتصاب های سراسری و اوج گیری جنبش های اجتماعی و سیاسی بود. معترضان و تظاهرکنندگان برای رساندن صدای خود به دولتمردان و در راه مبارزه با خشونت، فساد و نابرابری های اجتماعی غالبا جان و یا سلامتی خود را به خطر انداختند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت ‌خارجه‌: منعی برای آزمایش موشک‌های بالستیک نداریم / آمریکایی‌ها بعد از خروج از برجام فرافکنی می‌کنند‌- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی وزارت ‌خارجه‌: منعی برای آزمایش موشک‌های بالستیک نداریم آمریکایی‌ها بعد از خروج_از_برجام فرافکنی می‌کنند‌ قطعنامه ۲۲۳۱ ایران را از آزمایشات موشکی منع نکرده و آمریکایی‌ها به خوبی این موضوع را می‌دانند اره اروح عمه جانت که تورو بچه خوشگل وسط اون ارازل چیکارداری بیا پیش من جیگر خودم رفع محدودیت میکنم جوجو سخنگو اینم از طرف سپاه های طرفدارمردم مظلوم.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پیش شرط دریافت برق برای استخراج ارز مجازیاستخراج_رمزارز | وزیر نیرو: کسانی که مراحل قانونی لازم برای استخراج ارز مجازی را طی کرده و مجوزهای لازم را دریافت کرده باشند، می‌توانند از خدمات برق استفاده کنند. به میتونن ولی با چه قیمتی؟!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

چرا عمران‌خان برای ششمین بار به ریاض رفت؟اسلام آباد - ایرنا - چند روز پیش وزیر امور خارجه پاکستان در سفری از پیش اعلام نشده راهی عربستان شد که به گفته منابع رسمی، این سفر بخشی از سیاست عمران خان برای کمک به برقراری صلح و ثبات در منطقه بود و حال نخست وزیر پاکستان که پیگیر تلاش های خود برای میانجیگری در منطقه است، ساعاتی پیش راهی ریاض شد. دیپلماسی منطقه | به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، در دیدار عمران_خان و بن_سلمان در ریاض، در خصوص تحولات منطقه، جهان و تلاش‌های صورت گرفته از سوی دو کشور در این زمینه و روابط دوجانبه گفت وگو شد.خبرگزاری عربستان سعودی به جزئیات بیشتری از این دیدار گزارش نکرده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تلاش مخالفان FATF برای به بن‌بست کشاندن دولتدر حالی که کشور و مردم در شرایط سخت تحریم قرار دارند و باید در اولین فرصت FATF تعیین تکلیف شود، خبرها حاکی از آن است که تندروهای مجمع تشخیص مانع از تصویب این لوایح می‌شوند. این برجام اشغال برای مردم چکار کرد که حالا fatf کنه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »