حکم حادثه اتوبوس واحد علوم تحقیقات صادر شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«حکم حادثه اتوبوس_دانشگاه_آزاد صادر شد» رئیس مرکز امور حقوقی دانشگاه آزاد: *رئیس واحد علوم و تحقیقات به ٣ سال حبس محکوم شده است که ٢ سال از آن تعلیق شده است *پیمانکار نیز به ٣ سال حبس محکوم شده است که تعلیقی نیست

همچنین سیدحسین طباطبایی‌ رئیس مرکز امور حقوقی و صیانت از دارایی‌های دانشگاه آزاد با اشاره به صدور حکم پرونده اتوبوس دانشگاه آزاد گفت: براساس رای صادره دادگاه، رئیس واحد علوم و تحقیقات به 3 سال حبس محکوم شده است که 2 سال از آن تعلیق شده است.

رئیس مرکز امور حقوقی و صیانت از دارایی‌های دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه این رای قطعی نیست و دانشگاه آزاد نسبت به آن اعتراض خواهد کرد، گفت: در زمان حادثه فقط 2 ماه از آمدن دکتر مسعودی به واحد علوم و تحقیقات می گذشت. ایشان هیچ نقشی در انعقاد قرارداد با پیمانکار نداشته و حتی برای لغو قرارداد همه تلاش خود را کرده بود.طباطبایی با بیان اینکه معتقدیم در مباحث کیفری باید تناسبی بین جرم و مجازات وجود داشته باشد، گفت: ما حکم رئیس واحد علوم و تحقیقات را متناسب نمی دانیم و به آن اعتراض خواهیم کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۲۲ متهم حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد به حبس محکوم شدند۲۲ متهم حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد به حبس محکوم شدند وکیل مدافع اولیای دم کشته شدگان حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد علوم تحقیقات، گفت: تمامی ۲۲ نفر متهم پرونده به حبس محکوم شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

محکومیت متهمان حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد به حبس تعزیزیوکیل پرونده حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد گفت که همه متهمان این حادثه به حبس تعزیزی محکوم شده‌اند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نجفی به حکم دادگاه اعتراض کرد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«نجفی به حکم قصاص اعتراض کرد» یک منبع آگاه قضایی: *محمدعلی نجفی متهم این پرونده به صدور حکم قصاص خود اعتراض کرده است *این در حالی است که مسعود استاد برادر مرحوم میترا استاد روز ۲۳ مرداد از اعلام رضایت اولیای‌دم از قصاص نجفی خبر داده بود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رئیس شورای شهر اصفهان: حکم لغو عضویت مقدری به شورای شهر ابلاغ نشده‎ استرئیس شورای شهر اصفهان: هنوز حکمی درباره لغو عضویت مهدی مقدری، عضو شورای شهر به این شورا ابلاغ نشده است. ما موضوع را از طرق مختلف پیگیری و با مراجع قضایی رایزنی کردیم. منتظر نتیجه اقداماتمان هستیم و امیدواریم شرایط به‌گونه‌ای دیگر رقم بخورد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دادگاه تجدیدنظر بدون تشکیل جلسه، حکم ۱۰سال زندان ارس امیری را عینا تائید کرددادگاه تجدیدنظر حکم ۱۰سال زندان و ۲سال ممنوع‌ الخروجی ارس_امیری را عینا تائید کرد. امیری ۲۴تیر ماه در نامه‌ای از زندان به رییس قوه قضاییه، گفت که به دلیل «رد پیشنهاد همکاری ماموران وزارت اطلاعات» به ۱۰سال زندان محکوم شده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مهدی مقدری با حکم دادگاه از شورای شهر اصفهان «سلب عضویت» شدپس از «مهدی حاجتی» عضو شورای شهر شیراز، این بار «مهدی مقدری» با تایید حکم دادگاه تجدیدنظر از شورای شهر اصفهان «سلب عضویت» شد. رسانه‌های داخل ایران روز یکشنبه ۲۷ مرداد گزارش دادند که شعبه یک دادگاه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »