حوثی‌ها 9 نفر از جمله یک کودک را در ملا عام با جوخه آتش در صنعا اعدام کردند

27/06/1400 08:51:00 ب.ظ

حوثی‌ها 9 نفر از جمله یک کودک را در ملا عام با جوخه آتش در صنعا اعدام کردند #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى, صنعا

حوثی‌ها 9 نفر از جمله یک کودک را در ملا عام با جوخه آتش در صنعا اعدام کردند العربيه_فارسى

در واکنش به اعدام 9 شهروند یمن ی به دست شبه‌نظامیان حوثی‌ پارلمان این کشور این اقدام آنها را یک «فاجعه» خوانده و محکوم کرد و درباره تبعات چنین اقدامی به این

مجلس شورای یمن شامگاه شنبه اعدام این 9 و دلیلی بر سیاسی شدن قوه قضائیه این کشور از سوی حوثی‌ها دانست و از جامعه بین‌المللی خواست تا اعدام این شهروندان توسط حوثی‌ها را محکوم کرده و عاملان این جنایت را مورد بازخواست قرار دهند.Advertisementبه دنبال آن پارلمان عرب اعدام این 9 غیرنظامی توسط شبه‌نظامیان حوثی را نیز محکوم کرد.

شبه نظامیان تروریست حوثی شنبه 18 سپتامبر، 9 غیرنظامی از جمله یک نوجوان کمتر از 18 سال یمنی را در صنعا با جوخه آتش در ملا عام اعدام کردند.اقدام حوثی‌ها که با شلیک گلوله به محکومین اجرا شد، باعث ایجاد رعب و وحشت در میان اهالی صنعا شد.برخی از یمنی‌ها با انتشار گسترده کلیپ‌های ویدیویی از صحنه اعدام این 9 شهروند غیرنظامی در شبکه‌های اجتماعی اقدام شبه‌نظامیان حوثی‌ مورد حمایت ایران را جنایتکارانه توصیف کردند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

انتشار تصاویر عملیات‌های ضد تروریستی ارتش ترکیه در شمال عراق

وزارت دفاع ترکیه تصاویر مربوط به اجرای عملیات‌های ضد تروریستی ارتش کشور در شمال عراق را منتشر کرد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

😂😂😂 خودت کم با شمشیر گردن ملت رو زدی به هر بهانه ای، الان شدی دلسوز یمنی ها؟؟؟؟؟؟؟؟ عربستان چلغوز به کمک آمریکای جنایتکار و تروریست مردم مظلوم یمن را به خاک و خون کشیده و صدها هزار زن و مرد و البته کودک را کشتند حال العربیه احمق ب دروغ حرف از اعدام کودکان میزند یمن صنعاء اشغال شده توسط سپاه تروریستی قدس ایران و حوثی های جنایتکار تف به حسن ایرلو عضوسپاه تروریستی قدس تف به رهبرحوثی ها تف به خامنه‌ای_جنایتکار و رئیسی_جلاد۶۷ گفتیم وتاکیدمیکنیم که به نظام آخوندی،حتی وزیرخارجه اش اجازه ندهیدکه مجمع_عمومی_سازمان_ملل UNGA

حکام عرب در عیش و نوش و شهوت رانی مصروف هستند إن شاءالله نزد الله پاسخگو حکام عربستان هستند

اسکان هزاران مهاجر زیر یک پل در یک شهر مرزی در آمریکا | DW | 18.09.2021در پی هجوم دوباره مهاجران به مرز آمریکا هزاران نفر که بسیاری از آنها اهل هائیتی هستند، زیر یک پل در شهر مرزی دل‌ریو در ایالت تگزاس اسکان داده شدند. بسیاری از آنان جهت حفظ خود از گرما برای خود سرپناه‌های مقوایی ساخته‌اند.

حوثی‌ها ۹ نفر را به جرم مشارکت در قتل صالح صماد اعدام کردنداحکام اعدام دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده آمریکا و محمد بن سلمان، ولی‌عهد عربستان سعودی در دادگاه حوثی‌ها به‌صورت غیابی صادر شده است. محاكمه ترامپ و محمد بن سلمان😂😂😂. اونا يه گوهى خوردن شما چرا نشخوار ميكنيد😂😂😂

سامانه دفاعی سعودی یک موشک و 4 پهپاد حوثی را در جازان سرنگون کردپادشاهی عربی سعودی از سرنگونی یک موشک بالستیک و 4 پهپاد حوثی پرتاب شده به سوی منطقه جازان این کشور خبر داد.به گزارش «العربیه» سامانه‌ پدافند هوایی سعودی

کرونا در ایران؛ داستان واکسن‌ستیزان و اول شدن در یک مسابقه بی‌رقیب

ارتش آمریکا کشته شدن غیرنظامیان در حمله پهپادی به خودرویی در کابل را پذیرفتواشنگتن کشته شدن ۱۰ غیرنظامی در این حمله پهپادی پیش از خروج آخرین نظامیانش از افغانستان را «اشتباه» خواند. بعد از یک ماه عجب یک کشف بزرگی😑ما تا بحال فکر میکردیم دائش ره زدین😑کودکان و افراد ملکی بی گناه ره به قتل رساندین مثل کردی: یه ماچ برای پیر دختر مهم نیست. آمریکا طی ۲۰ سال اشغال افغانستان موجب کشتار ۴۷ هزار غیرنظامی و مهاجرت دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر به خارج و چهار میلیون آواره در داخل افغانستان شده است.

آمریکا کشته شدن 10 غیرنظامی در حملات هوایی این کشور در نزدیکی فرودگاه کابل را پذیرفتفرمانده سنتکام آمریکا کشته شدن 10 غیرنظامی در حملات هوایی این کشور در 29 اوت در نزدیکی فرودگاه_بین‌المللی_کابل را پذیرفت آمریکا در هر کشوری که وارد شده از افغانستان و عراق گرفته تا سوریه و لبنان و لیبی و... جز جنگ و کشتار، ناامنی و بحران‌های اقتصادی و شکاف‌های اجتماعی و سیاسی ارمغانی برای آن کشورها نداشته. آمریکا و دوستانش به بهانه ایجاد صلح نه تنها باعث تقویت و گسترش تروریست و طالبان شدند بلکه معادن و منابع طبیعی افغانستان را هم غارت کردند و بعد هم افغانستان جنگ زده را در بدترین شرایط رها کردند. آمریکا طی ۲۰ سال اشغال افغانستان موجب کشتار ۴۷ هزار غیرنظامی و مهاجرت دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر به خارج و چهار میلیون آواره در داخل افغانستان شده است.

گروه شبه‌نظامی هشدار داد.مهاجران در شهر دل‌ریو، ایالت تگزاس آمریکا در پی سرازیر شدن هزاران مهاجر غیرقانونی به شهر مرزی دل‌ریو در نزدیکی مرز مکزیک و آمریکا در ایالت تگزاس، شهردار این شهر وضعیت فوق‌العاده اعلام کرد.Aa جنبش انصارالله یمن روز شنبه اعلام کرد ۹ نفر به جرم مشارکت در قتل صالح صماد، یکی از عالی‌رتبه‌ترین مقام‌های شورشیان حوثی، اعدام شده اند.17 سپتامبر ,2021: 01:59 صبح GST آخرین به روزرسانی: 17 سپتامبر ,2021: 02:11 صبح GST Share آدرس کپی شد پادشاهی عربی سعودی از سرنگونی یک موشک بالستیک و 4 پهپاد حوثی پرتاب شده به سوی منطقه جازان این کشور خبر داد.

مجلس شورای یمن شامگاه شنبه اعدام این 9 و دلیلی بر سیاسی شدن قوه قضائیه این کشور از سوی حوثی‌ها دانست و از جامعه بین‌المللی خواست تا اعدام این شهروندان توسط حوثی‌ها را محکوم کرده و عاملان این جنایت را مورد بازخواست قرار دهند. Advertisement به دنبال آن پارلمان عرب اعدام این 9 غیرنظامی توسط شبه‌نظامیان حوثی را نیز محکوم کرد. سازمان گمرک و مرزبانی آمریکا در حال حاضر بسیاری از این مهاجران را تا رسیدگی به وضعیت آنها، زیر پلی در شهر دل‌ریو اسکان داده است. شبه نظامیان تروریست حوثی شنبه 18 سپتامبر، 9 غیرنظامی از جمله یک نوجوان کمتر از 18 سال یمنی را در صنعا با جوخه آتش در ملا عام اعدام کردند. دادگستری حوثی‌ها ۱۶ نفر را در این پرونده به اعدام محکوم کرده است. اقدام حوثی‌ها که با شلیک گلوله به محکومین اجرا شد، باعث ایجاد رعب و وحشت در میان اهالی صنعا شد. مهاجران در شهر دل‌ریو، ایالت تگزاس آمریکا برونو لوزانو ، شهردار دل‌ریو گفت:"گشت مرزی در حال حاضر به خاطر  هجوم مهاجران در منطقه دل‌ریو دچار مشکل شده است". برخی از یمنی‌ها با انتشار گسترده کلیپ‌های ویدیویی از صحنه اعدام این 9 شهروند غیرنظامی در شبکه‌های اجتماعی اقدام شبه‌نظامیان حوثی‌ مورد حمایت ایران را جنایتکارانه توصیف کردند. ائتلاف شامگاه چهارشنبه اقدامات شبه‌نظامیان حوثی در نقض‌ قوانین بین‌المللی و هدف قرار دادن غیرنظامیان را آشکار و گسترده توصیف و تاکید کرد که با قاطعیت به دفاع از غیرنظامیان و مناطق شهری در برابر حملات دشمن ادامه می‌دهد.

2 عکس‌ها آدرس کپی شد تصویر یکی از حوثی‌ها که به گلوله حلاس را در سر کودک یمنی فرو می‌کند کلیپ‌های ویدیویی اعضای مسلح شبه‌نظامیان حوثی را نشان می‌دهد که چگونه پس از اجرای اعدام با جوخه آتش و پس از اینکه این 9 نفر نقش بر زمین شده‌اند، بار دیگر تیر خلاص را به سر آنها شلیک می‌کنند. به گفته شهردار دل‌ریو بسیاری از این افراد اهل هائیتی هستند که در پی زلزله مهیب اخیر و همچنین تداوم بی‌ثباتی سیاسی کشور خود را ترک کرده‌اند.» صالح صماد فرد شماره دو ساختار حکومتی شورشیان یمن پس از محمدعلی حوثی به شمار می‌رفت. در همین حال، رسانه‌های وابسته به شبه‌نظامیان حوثی گزارش دادند که دادستانی عمومی حکومت کودتاگران حوثی‌، حکم قصاص علیه اعضای تیمی که در قتل الصماد دست داشتند را اجرا کرده است. رسانه‌های این گروه همچنین گفتند که اعدام در میدان تحریر با شلیک گلوله و استفاده از جوخه آتش و با حضور رهبران ارشد حوثی‌ها انجام شد. "محل اسکان موقت" سازمان گمرک و مرزبانی آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد شمار کارکنان خود را در منطقه افزایش و آب آشامیدنی، حوله و توالت‌های سیار در اختیار مهاجران قرار خواهد داد. تروریست‌های حوثی این 9 غیرنظامی را به دست داشتن در قتل صالح الصماد، رئیس شورای سیاسی این گروه شبه‌نظامی متهم کرده بودند. هم‌رسانی این مطلب:. الگوبرداری از رفتار داعش، القاعده و ایران در ایجاد رعب و وحشت اجرای حکم اعدام این 9 نفر ساعاتی پس از هشدار معمر العریانی وزیر اطلاع‌رسانی یمن در باره جنایتی که شبه نظامیان تحت حمایت ایران مرتکب می‌شوند، صورت گرفت. بسیاری از مهاجران برای حفظ خود از گرما برای خود سرپناه‌های مقوایی ساخته‌اند..

الاریانی از تصمیم حوثی‌ها برای اعدام برخی از مخالفان خود به ویژه یک کودک زیر 18 سال خبر داده بود. وزیر اطلاع رسانی یمن خاطرنشان کرد که این احکام ادعایی شبه‌نظامیان حوثی علیه 9 غیرنظامی یک قتل عمدی به شمار می‌رود. مهاجران در شهر دل‌ریو، ایالت تگزاس آمریکا چرا اهالی هائیتی اکنون به آن سوی مرزها سرازیر شده‌اند؟ مشخص نیست که چگونه در چنین مدت کوتاه جمعیتی به این بزرگی از اهالی هائیتی وارد دل‌ریو شده‌اند. 2 عکس‌ها آدرس کپی شد تصویر تیر خلاص زدن حوثی‌ها به کودک یمنی در ملا عام او افزود اقدامات جنایتکارانه حوثی‌ها و آنچه این گروه انجام می‌دهند نمونه‌ای عملی از اقدامات رژیم ایران در حذف و قتل مخالفان سیاسی است و تفاوتی با آنها ندارد. او گفت این نوع اعدام‌های میدانی مانند اعدام‌هایی که سازمان‌های تروریستی مانند القاعده و داعش در مناطق تحت کنترل خود انجام می‌دهند. او معتقد است که اطلاعات غلط و شایعات درباره تغییر سیاست مهاجرتی ایالات متحده آمریکا در شکل‌گیری این موج مهاجرت نقش داشته است. گفتنی است که صالح الصماد یکی از رهبران ارشد حوثی‌ها و رئیس شورای سیاسی این گروه تروریستی در صنعا در آوریل 2018 به همراه 6 تن از افراد ارشد این گروه تروریستی در حمله هوایی نیروهای ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن در اطراف بندر الحدیده در غرب یمن کشته شد.

او همچنین یکی از عناصر ارشد حوثی‌ها است که نقش اساسی در وقوع کودتا علیه دولت قانونی یمن در اواسط سال 2014 را ایفا کرده بود. از قرار این"مسیر امن" طوری انتخاب شده که سر و کار مهاجران به مقامات مرزی مکزیک نیفتد. .