حوثی‌ها: لیست اسرا در جریان مذاکرات یمن در ژنو ارائه شده است

29/06/1399 11:12:00 ب.ظ

شبه نظامیان حوثی اعلام کردند که در جریان مذاکرات یمن در ژنو فهرست اسرا ارائه شده است. - خبرگزاری آناتولی

شبه نظامیان حوثی اعلام کردند که در جریان مذاکرات یمن در ژنو فهرست اسرا ارائه شده است. - خبرگزاری آناتولی 19.09.2020 صنعا/ محمد السامی/ خبرگزاری آناتولی به گزارش شبکه تلویزیونی «المسیره» وابسته به شبه نظامیان حوثی مورد حمایت ایران، در مذاکرات میان طرف‌های یمنی در ژنو فهرست اسرا ارائه شده است.

طبق این گزارش، در مذاکرات یمن در ژنو نتایج مذاکرات فوریه سال جاری در امان، پایتخت اردن بررسی شده است.

همچنین در جریان این مذاکرات فهرست اسرا به ترتیب آزاد شده و بازداشتی‌ها نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. در گزارش مذکور همچنین آمده است که هیئت حوثی‌ها فهرست تمامی اسرا را تحویل داده ولی هیئت دولت تنها برخی از آنها را تحویل داده است.

همچنین گفته شده است فهرست‌ها ظرف 24 ساعت از سوی طرف‌های حاضر کنترل و اجرای طرح تحت نظارت سازمان ملل متحد و کمیته صلیب سرخ بررسی خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

کرونا در اروپا؛ رکورد جدید در فرانسه و «موج دوم» در بریتانیانخست‌وزیر بریتانیا روز جمعه گفت که موج دوم شیوع بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» در این کشور «غیرقابل اجتناب» است.

یمن|آغاز مذاکرات مبادله اسیران در سوئیس- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimآغاز مذاکرات مبادله اسیران در سوئیس مذاکرات مبادله اسیران و بازداشت شدگان میان طرف‌های یمنی با حضور هیئت ملی یمن(انصارالله و گروه‌های همپیمان) و هیئت دولت مستعفی عبدربه منصور هادی در ژنو آغاز شده است

مرگ صدها هزار پرنده در پی آتش‌سوزی گسترده در جنگل‌های آمریکابدن‌های بی‌جان فنچ‌ها، گنجشک‌ها، پرستوها، چکاوک‌ها و طرقه‌های آبی در سراسر این ایالات دیده می‌شود و زیست شناسان دانشگاه نیومکزیکو تخمین می‌زنند که شمار پرندگان کوچکی که در این مدت جان باخته‌اند به میلیون‌ها پرنده برسد.

یونان؛ هوش مصنوعی در خدمت بهینه سازی استفاده از آب در باغات زیتونلوانیز دالیاکوپولوس، مهندس تحقیقات در دانشگاه مدیترانه‌ای یونان: «روی زمین یک سنسور نصب کرده‌ایم که رطوبت خاک و رسانایی الکتریکی و همچنین شوری، میزان رطوبت و حرارت خاک را هر ۱۵ دقیقه اندازه گیری می کنیم. با این داده‌‌ها ما می توانیم مقدار مناسب آب برای آبیاری را تخمین بزنیم.»

آمار قربانیان کرونا در هند، برزیل و مکزیک در حال افزایش است

کرونا در ایران؛ مرگ 166 بیمار دیگر در یک روزکرونا در ایران؛ مرگ 166 بیمار دیگر در یک روز