حمید استیلی: پرسپولیس کارخانه ستاره ساز است/ هیچ عدالتی بین قرارداد تیمهای صنعتی با سایر تیم ها نیست/ پیروزی برابر سوریه از نان شب واجب تر است

07/06/1400 07:31 ب.ظ

واکنش پیشکسوت پرسپولیس به قراردادهای سنگین تیم های صنعتی حمید استیلی: پرسپولیس کارخانه ستاره ساز است/ هیچ عدالتی بین قرارداد تیمهای صنعتی با سایر تیم ها نیست/ پیروزی برابر سوریه از نان شب واجب تر است

بازیکن سابق پرسپولیس معتقد است هر بازیکنی که لباس این تیم را برتن می‌کند باید به خودش افتخار کند. حمید استیلی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در این خصوص گفت: من با برخی از دوستانم که در این باشگاه حضور داشتند و مدیر انی باشگاه هستند و دست بر قضا ایرانی نیز هستند صحبت کردم و از آنها خواستم با ما همکاری کنند و استعدادهای درخشان فوتبال ایران را از طریق...

حمید استیلی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در این خصوص گفت: من با برخی از دوستانم که در این باشگاه حضور داشتند و مدیر انی باشگاه هستند و دست بر قضا ایرانی نیز هستند صحبت کردم و از آنها خواستم با ما همکاری کنند و استعدادهای درخشان فوتبال ایران را از طریق باشگاه احسان ری که یک تیم قدیمی در جنوب شهر است را به اسپانیا ببرند و باعث پیشرفت آنها و افتخار ایران شوند. خیلی ها آمدند و صحبت کردند و امیدوارم ما بتوانیم کاری برای جوانان کنیم. زمان ما شاید این شرایط نبود، الان این شرایط هست و انگیزه‌ای خواهد بود.

وی در ادامه در مورد بازی ایران در برابر سوریه و شروع مسابقات انتخابی جلم جهانی نیز بیان کرد : ما بازی های مقدماتی را خوب شروع نکردیم و کار ما برای صعود سخت شد اما الحمدالله خوب به پایان رساندیم و توانستیم به دور نهایی صعود کنیم. در این مرحله اگرچه بعضی از دوستان معتقد هستند در گروه راحتی قرار گرفتیم اما به نظر من همه بازی ها برای ما دشوار خواهد بود. خدا را شکر تیم ملی برخلاف دور رفت مقدماتی یک دل است و از هر لحاظ یک تیم به حساب می‌‌آید و همین باعث شد خیلی راحت صعود کنیم.

ادامه مطلب:
ilnanews »

انتقاد سه بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال زنان افغانستان از فیفا | DW | 27.08.2021شبنم روحین، مریم گیتی روحین و مینا احمدی، بازیکنان پیشین تیم ملی فوتبال زنان افغانستان ضمن انتقاد از فیفا، از فدراسیون بین‌المللی فوتبال درخواست کمک کرده‌اند.

تیم اقتصادی سریع‌تر بودجه دولت و راهکارهای تقویت ارزش پولی را بررسی و ارائه کند/ برای کنترل بازار ارز و نرخ تورم، اقدامات فوری و سازمان‌یافته انجام شودنخستین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه با حضور اعضای جدید و به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه راهکارهای فوری و موثر در جهت اجرایی کردن رهنمودهای روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار اعضای دولت سیزدهم به منظور فائق آمدن بر مشکلات و ایجاد ثبات پایدار اقتصادی درکشور مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

نمایندگان کنگره ایالات متحده به حمله تروریستی کابل واکنش نشان دادند◾️نمایندگان کنگره ایالات متحده به حمله تروریستی روز پنجشنبه به فرودگاه کابل واکنش نشان دادند. تاکید کنگره بر این است که نظامیان آمریکایی پیش از ترک کابل همه شهروندان ایالات متحده در افغانستان را از آن کشور خارج سازند.

هشدار جامعه جهانی بهائیان نسبت به خطر مصادره املاک شهروندان بهائی در ایران🔺هشدار جامعه جهانی بهائیان نسبت به خطر مصادره املاک شهروندان بهائی در ایران ◾️مقام‌های حکومتی با اقدام به مصادره زمین‌های شش بهائی در استان سمنان، موج جدیدی از خفقان اقتصادی علیه این اقلیت دینی را آغاز کرده است.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید از «حمایت کامل» رئیس جمهوری آمریکا از نشست منطقه‌ای بغداد خبر داد♦ جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، روز جمعه ۵ شهریور در گفتگو با فؤاد حسین، وزیر خارجه عراق از «حمایت کامل» جو_بايدن از نشست آتی عراق و تلاش‌های بغداد برای گرد هم آوردن کشورهای منطقه با هدف کاهش تنش خبر داد. ⬇ بیشتر بخوانید:

ترکیه می‌گوید بدون حضور نیروهای امنیتی خود به اداره فرودگاه کابل کمک نخواهد کرد♦ترکیه می‌گوید بدون حضور نیروهای امنیتی خود به اداره فرودگاه_کابل کمک نخواهد کرد ◾ خبرگزاری رویترز به نقل از دو منبع آگاه نوشت که این درخواست ترکیه به دنبال حمله مرگبار اخیر در خارج از فرودگاه كابل مطرح شده است. ⬇ بیشتر بخوانید: پدر خوانده داعش میخواهد در لوای نیروهای امنیتی تمام تروریست‌ها ( گرگهای خاکستری و داعشیون سوریه ) را به افغانستان بفرستد فاشیست نماد كامل كسيه كه هم از توبره مي خوره هم از آخور خارجی‌ها به اندازه‌ی کافی اراده ندارند تا با گروهی که کارش تخریب، ترور، کشتار است، برخورد کنند. بلکه آنها را بهانه‌ای برای حضور دراز مدت خود در این کشور قرار داده و از قدرت‌گیری آن‌ها در جهت حضور و بقای شان در افغانستان استفاده بهینه می کنند.