حمله احتمالا 'نژادپرستانه' به دو کودک در برلین | DW | 02.01.2022

12/10/1400 06:31:00 ب.ظ

یک مرد در یک اغذیه‌فروشی در برلین به صورت دو کودک سیلی زده و با خودروی خود از محل دور شده است. پلیس احتمال می‌دهد که انگیزه این عمل 'نژادپرستانه' بوده باشد. تحقیقات آغاز شده است.

یک مرد در یک اغذیه‌فروشی در برلین به صورت دو کودک سیلی زده و با خودروی خود از محل دور شده است. پلیس احتمال می‌دهد که انگیزه این عمل 'نژادپرستانه' بوده باشد. تحقیقات آغاز شده است. یک مرد در یک اغذیه‌فروشی در برلین به صورت دو کودک سیلی زده و با خودروی خود از محل دور شده است. پلیس احتمال می‌دهد که انگیزه این عمل"نژادپرستانه" بوده باشد. تحقیقات آغاز شده است. در برلین با انگیزه احتمالا"نژادپرستانه" به دو کودک سیلی زده شده است.

یک مشتری مرد که سر یک میز دیگر در این مکان نشسته بود ناگهان از جای خود بلند شده و به سوی میز آن‌ها آمده و به صورت هر دو سیلی زده است. مرد سپس از اغذیه‌فروشی بیرون رفته و با اتومبیل از این محل دور شده است.

از آن جا که احتمال داده می‌شود انگیزه مهاجم"نژادپرستانه" بوده باشد اداره پلیس جنایی تحقیقات را در این زمینه آغاز کرده است. روز شنبه، ۲۱ مهر (۱۳ اکتبر) هزاران نفر با لباس‌های رنگی و بادکنک‌‌های کوچک و بزرگ و پلاکاردهای رنگارنگ گرد آمدند تا اعتراض خود را به رشد راست‌گرایی و نژادپرستی در آلمان و محدودیت‌های روزافزون برای پناهندگان و مهاجران به نمایش بگذارند. headtopics.com

Amsterdam NOW 🇱🇺 coronaprotest

بیش از ۴۵۰۰ حزب و سازمان و شخصیت‌ سیاسی و اجتماعی و فرهنگی آلمان برای حضور در تظاهرات روز شنبه دعوت کرده بودند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

یونیسف: بیشترین آمار مرگ‌ومیر کودکان در افغانستان ثبت شده استیونیسف: بیشترین آمار مرگ‌ومیر کودکان در افغانستان ثبت شده است سازمان ملل متحد اعلام کرد که بیشترین موارد مرگ و میر کودکان در جهان در افغانستان رخ داده است.

تکرار یک فاجعه؛ جان باختن یک زندانی سیاسی در زندان شیبان اهواز«سازمان حقوق بشر اهواز» از جان باختن یک زندانی سیاسی در زندان شیبان اهواز خبر داد.سازمان حقوق بشر اهواز شنبه یکم ژانویه 2022 به نقل از منابع محلی در

پنج زن جوان در یک ماه گذشته در ارومیه «خودسوزی کرده‌اند»بر اساس گزارش‌های منتشره در طول یک ماه گذشته پنج زن جوان در مناطق مختلف شهرستان ارومیه «خودسوزی کرده‌اند». به گزارش خبرگزاری هرانا، آخرین مورد این خودسوزی‌ها روز پنج‌شنبه ۹... حتی به دو دقیقه هم نمی رسد، اما به بهترین شکل کاسبان تحریم را رسوا کرد! همشونم کردن:/ 🇵🇸🥄🇵🇸FreeThemAll ; SaveJerusalem ; SaveSheikhJarrah ; SaveSilwan ; Act4Palestine ; IsraelCrimes ; FreePalestine , EndIsraeliApartheid , ForaBolsonaro , BolsonaroVagabundo , Rohingya ; WhatsHappeningInMyanmar , SaveAfghanWomen ; FreeHisham ; StandWithThe6

سیل در ایران؛ جان باختن یک کودک ۸ ساله در بندرعباس

۳۱۱ فوت جدید کرونایی در کشور طی هفته اخیر/ مرگ‌ومیر صفر در یک استان۳۱۱ فوت جدید کرونایی در کشور طی هفته اخیر در هفته ۹۷ اپیدمی کووید۱۹ در کشور، علیرغم افزایش بستری و مرگ‌ومیر در معدودی از استان‌ها، روند بیماری در عمده استان‌ها نزولی یا ایستاست. همچنین در یک استان، طی هفته اخیر هیچ مرگ کرونایی ثبت نشده است.

تخلیه ساکنان یک محله نسیم‌شهر با فرونشست یک قنات متروکه | DW | 01.01.2022فرونشست یک قنات متروکه و قدیمی در 'نسیم شهر' استان تهران باعث شد ساکنان ۴ ساختمان خانه‌هایشان را تخلیه کنند. شش کیلومتر از این منطقه در مسیر قنات قرار دارد و یک خطر بالقوه برای شهروندان محسوب می‌شود.