حمله با چاقو در سیدنی/ مهاجم بازداشت شد + فیلم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پلیس سیدنی یک نفر را در پی گزارش‌هایی مبنی بر حمله مردی با چاقو به مردم بازداشت کرده است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه گاردین، گزارش‌ها حاکی از آن است که او زنی جوان را با چاقو مجروح کرده است.

هنوز از هویت این فرد اطلاعاتی در دست نیست، اما گزارش‌ها حاکی از آن است که این مرد بین ۲۳ تا ۲۴ سال دارد. پلیس گزارش داده که او پس از حمله با چاقو به یک زن جوان، تعداد زیادی قرص بلعیده است. وی پس از حمله در یک مرکز تجاری به خیابان آمده و فریادهایی چون «مرا بکشید»‌ را بر زبان آورده است. او در نهایت از سوی مردم مهار و توسط پلیس بازداشت شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه حمله به کارکنان سازمان ملل در لیبی را محکوم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آتش‌بس موقت لیبی در اثر حمله موشکی به فرودگاه معیتیقه شکسته شد | DW | 12.08.2019توافق بر سر آتش‌بس موقت در لیبی که با میانجیگری سازمان ملل کسب شده بود، دوام چندانی نداشت. اخبار حکایت از حمله به فرودگاه معیتیقه دارند. بر اساس اظهارات مسئولان این فرودگاه، همه پروازها تا اطلاع ثانوی لغو شده‌اند. هر جایی که پول سعودی وارد شد حاصلش جنگ و بدبختی ست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

توضیحات نیروی هوایی ارتش در رابطه با حادثه بیشه کلانیروی هوایی ارتش در رابطه با حادثه بیشهکلا محمودآباد: سربازان برای ممانعت از ادامه تعرض به پادگان و احتمال تسخیر پادگان، اقدام به شلیک هوایی هشدار کردند که با توجه به وجود زمین‌های غیر همسطح، متأسفانه بر حسب اتفاق دو تن‌ بر اثر اصابت گلوله فوت کردند. آره تو بمیری!. آشغال کثافت دروغگو کلیپی که من از این حادثه دیدم مثل صحنه جنگ دو ملیت مختلف بود. اینکه مناطق نظامی پروتکل های خاص خودش رو داره به جای خود، ولی در هیچ جای دنیا جواب سنگ و آجر گلوله داغ نیست
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تاکنون با مشکل جدی کمبود دارو در کشور مواجه نشدیمتاکنون با مشکل جدی کمبود دارو در کشور مواجه نشدیم مدیرعامل شرکت پخش دارویی هجرت: درست است که در برخی مقاطع موجی از کمبود ایجاد شد ولی بلافاصله رفع شده و تا کنون با کمبود جدی در کشور مواجه نشدیم داره واژن میگه ، دارویی که با تائید بیمه ۵عدد میدادن الان با التماس یک عدد میدن ، خودشون هم میدونن چه داروییه، پس زر میزنه.... كاش كاش اينها مي دانستند مردم بخاطر كمبود دارو واصلا نبودن داروهاي خاص وفروختن دارو ي تقلبي وتاريخ گذشته با چه مشكلاتي مواجه هستند اصلا مسئولان دراين كشور زندگي مي كنند؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صدای ظریف در مجامع بین‌المللی اثرگذارتر خواهد شد/ انتظار تماس مقام‌های ایران با آمریکایی‌ها بیهوده استسخنگوی وزارت امور خارجه گفت:​ با محدود کردن فعالیت وزیر امورخارجه کشورمان در شبکه‌های اجتماعی آمریکایی صدای آقای ظریف در مجامع بین‌المللی اثرگذارتر خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض پزشکان ایران به نصب کارتخوان در مبارزه با فرار مالیاتی | DW | 11.08.2019کارشناسان رشته‌‌های مختلف جامعه پزشکی به اقدام سازمان امور مالیاتی در ملزم کردن آنان به استفاده از دستگاه کارتخوان بانکی به شدت اعتراض کرده و این اقدام را 'مغایر قانون' و 'تبعیض‌‌آمیز' خواندند. قصاب ها باز ناراحت شدن!! تف تو روی دولت و سازمان مالیاتی اگر پافشاری نکنن و مجبورشون نکنن به نصب دستگاه ها تا به امروز کارمندان و کارگران سرسختانه مالیات از حسابشوون کسر میشد، تمایز نبود؟ اینگونه هم اعتراض نمیکردند که جامعه پزشکی نسبت به نصب دستگاه کارت خوان و جلوگیری از فرار مالیاتی واکنش نشون میدن و اعتراض میکنند.. امروز جامعه پزشکی باشه فردا نوبت وکلا و سایر گروه ها باید باشه.. مگه خونشون از بقیه صنوف رنگین تره.این حداقل کاره برای این قشر که دوبله سوبله میگیرن ادمهای سالمو به ازمایشگاه،سی اتی اسکن و...میفرستن تا پورسانتشونو بگیرن.راه فرار هم دارن به قیمت تعرفه بیمار پوز میکشه الباقیشو نقد میده.تازه همون پوز هم از هر ده تا بیمار چهارتا میکشن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »