حمله انتحاری در پاکستان 6 کشته برجای گذاشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حمله انتحاری در پاکستان 6 کشته برجای گذاشت ارتش پاکستان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که درپی حمله انتحاری در ایالت وزیرستان شمالی این کشور شش تن جان خود را از دست دادند.

کراچی/خبرگزاری آناتولی

ارتش پاکستان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که درپی حمله انتحاری در ایالت وزیرستان شمالی این کشور شش تن جان خود را از دست دادند. این حمله انتحاری هنگام عبور خودروهای نظامی در نزدیکی مرز افغانستان به وقوع پیوسته است و طی آن سه کودک و سه نظامی پاکستانی کشته شده اند.منطقه میران‌شاه در ایالت وزیرستان شمالی که انفجار در آن به وقوع پیوسته، مرکز فعالیت گروه تروریستی طالبان پاکستان است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله پلیس اسرائیل به عزاداران در خاکسپاری شیرین ابوعاقله، خبرنگار الجزیرهپلیس اسرائیل به جمعیت حاضر در مراسم خاکسپاری شیرین ابوعاقله، خبرنگار شبکه خبری الجزیره که روزجمعه ۲۳ اردیبهشت در بخش شرقی اورشلیم (بیت المقدس) برگزار شد با باتوم حمله کرد. این خاصیت مسلمانه خودش میکشه خودشم میره زیر تابوب،در ایران زیاد دیدیم مرگ_بر_جمهوری_اسلامی آخه کثافت های مزدور این خبر چه ربطی به شما خون شویان داره؟ در مملکت ما ایران،دارن هموطنانم رو با شلیک مستقیم گلوله های جنگی میکشند اونوقت شما خودفروشان خونشور دم از فلسطین و اسرائیل و... میزنید!!! شرم بر شما که ننگ مایی💩 گورپدرهرچه فلسطینی .فلسطینی به ماچه ؟گورپدر رادیو فردا وپس فردا .
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

حمله با چاقو در قطار آلمان؛ بررسی احتمال انگیزه اسلام‌گرایانه | DW | 13.05.2022مقامات آلمان می‌گویند، مهاجمی کە در قطار مسیر آخن به مسافران حمله کرد برای مأموران موردی شناخته شده و مظنون به گرایش به اسلام‌گرایی افراطی بود. تحقیقات در زمینه انگیزه احتمالی اسلام‌گرایانه این حمله آغاز شده است. تا چشتون د بیاااد … هی عن و گه راه بدین و ایرانی ریجکت کنین … ٫ اروپائیان در خواب خوش بسر میبرند باید هم تاوان این خوش خوابی را بدهند هر چه آشغال کثافت مسلمان را پذیرفته اند و به راحتی هم اجازه فعالیت مذهبی و داشتن حجاب ،روبنده وغیره بهشان میدهند نتیجه آن بهتر از این نمیشود باید در تمام مساجد اروپا را ببندند و هر کسی که اعتراض کرد بیرون کنند اااا این امروز تو اونی کلینیک اخن بود😁
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شبکه‌‌های اجتماعی: ادامه اعتراضات به گرانی در ایران و حمله به معترضان | DW | 13.05.2022نه تنها اعتراض به گرانی ، بلکه برای سرنگونی خامنه‌ای و حکومت اسلامی تروریستی جمعه ۲۳ اردیبهشت چرا فیلم نگذاشتید؟ چرا شعارها را پخش نکردید؟ فقط ماسمالی کنید حرکت مردم را
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمله موشکی اسرئیل به مواضع ایران در سوریهبه گزارش رسانه‌های دولتی سوریه، شامگاه جمعه، ۲۳ اردیبهشت، «موشک‌های اسرائیل» مرکز سوریه را هدف قرار دادند. حداقل هشت فروند موشک به انبارهای سلاح و نقاط استقرار شبه‌نظامیان متحد ایران در مصیاف اصابت کرد. اسرائیل شبه‌نظامیان_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمله دوباره «اسرائیل» به مواضع شبه‌نظامیان متحد ایران در مصیافِ سوریهرسانه‌های دولتی سوریه گزارش دادند که «موشک‌های اسرائیل» شامگاه جمعه مرکز سوریه را هدف قرار دادند. این حمله پنج تن، از جمله یک غیرنظامی را کشت و زمین‌های زراعی را به آتش کشید.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

حمله به پایگاه بسیج در هفشجان و احتمال کشته شدن یک نفر | DW | 15.05.2022در شبکه‌های اجتماعی ویدیویی منتشر شده که منتسب به شهرستان هفشجان در استان چهارمحال و بختیاری است و نشان می‌دهد یک معترض هدف تیراندازی ماموران قرار می‌گیرد. گفته شده معترضان در این شهر به پایگاه بسیج حمله کرده‌اند. جراحی اقتصادی بزرگان ودانشمندان بیهوده نگفته بود ثبات آسیایی میانه برمیخورد به ثبات افغانستان شروع شد!😘🤣😂کُشتن🤣😂...بُردن😂...خوردن🤣...بازی نخ نما و کثیف،رسانه های موذیِ بیگانه...!یکیش :DW،به راستی ننگ به این تیترهای 'احمقانه'،زرد!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »