حملات سنگین هوایی به شبه‌نظامیان وابسته به سپاه در سوریه

04/10/1399 03:28 ب.ظ

حملات سنگین هوایی به شبه‌نظامیان وابسته به سپاه در سوریه العربية

دیدبان حقوق بشر سوریه روز پنجشنبه 24 دسامبر بار دیگر از بمباران شدید شبه‌نظامیان وابسته به سپاه علاوه بر لشکر فاطمیون این مکان محل استقرار شبه نظامیان وابسته به ایران دیگری است که اغلب آنها دارای تابعیت‌های افغان، عراقی، لبنانی و سوری هستند.

دیدبان حقوق بشر سوریه افزود: اطلاعاتی که به دست این نهاد رسیده است حکایت از تحمل تلفات سنگین شبه نظامیان فاطمیون دارد.

لشکر فاطمیون اغلب از پناهجویان افغان ساکن ایران تشکیل شده که توسط ایران جذب شده‌اند تا برای دفاع از رژیم بشار اسد به جنگ سوریه اعزام شوند. سپاه پاسداران با دادن مبالغی به پناهجویان افغان یا وعده اعطای اقامت قانونی یا اخذ کارت شهروندی در ایران، آنها را به جبهه‌های جنگ اعزام می‌کند.

دیدبان حقوق بشر سوریه گفت: حملات پهپادها مواضع فاطمیون را در منطقه «الحاوی الغربی» در حومه شهر المیادین در حومه شرقی استان دیرالزور را هدف قرار دادند. طبق این گزارش پس از حمله پهپادهای ناشناس تعداد زیادی از آمبولانس‌ها در منطقه مشاهده شد که در حال انتقال کشته شدگان و مجروحان این حملات هوایی است. headtopics.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

رژه تیربار به دستان در بغداد؛ عراق و معضلی به نام شبه‌نظامیان وابسته به ایرانهمشونم ي پسوند الله دارن!گوه تو اين الله ربع خدا، دقیقا تا کجای خدا میشه کاشکی برای تنوع هم که شده یه بار از الله بکشن بیرون یه اسم دیگه بذارند رو خودشون.

حمله شبه‌نظامیان وابسته به ایران به شهرک مسکونی رسم‌الخوالد در جنوب سوریه

حمله هوایی آمریکا به شبه‌نظامیان وابسته به ایران در سوریه | DW | 26.02.2021در حمله هوایی آمریکا به مسیر مورد استفاده شبه‌نظامیان وابسته به جمهوری اسلامی در سوریه دست‌کم ۱۷ نفر کشته شدند. حمله به سه کامیون حامل مواد منفجره و در واکنش به حملات موشکی به تاسیسات آمریکایی در عراق صورت گرفته است. کاملا چرت و دروغ... ساختمان خالی رو زدند و قدقد الکی میکنند... رسانه'ازاد' صهیونیست جهانی ، 'حمله به مسیر مورد استفاده ' ؟ بهر روی از یک رسانه زرد انتظاری نیست . ایران ستیزان شرمتان باد اوه اوه اوه

نروژ فروش شرکت وابسته به رولز رویس به روسیه را به دلایل امنیتی متوقف کردبه نوشته رسانه‌های محلی نروژ، این شرکت از جمله سازنده موتور کشتی جاسوسی فوق سری «ماریاتا» نیز بوده است.

حمله جدید اسرائیل به مواضع نیروهای وابسته به ایران در سوریه | DW | 07.01.2021ارتش اسرائیل برای سومین بار طی ده روز گذشته به مواضع شبه نظامیان وابسته به جمهوری اسلامی در نزدیکی دمشق حمله کرد. تلویزیون دولتی سوریه می‌گوید سامانه دفاعی موشک‌های اسرائیلی را رهگیری و منهدم کرده است. دستشدن درد نکنه کاش کاخ خامنه ای رو بزنند