حمایت کانون وکلای فرانسه از نسرین ستوده و وکلایی که جان‌شان در خطر است

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به دعوت «شورای ملی کانون وکلای فرانسه»، کمپینی در حمایت از «نسرین ستوده»، وکیل زندانی در اعتصاب غذا آغاز شد و گروهی از وکلای فرانسوی نیز مقابل «خانه وکلای پاریس» تجمع کردند و خواستار آزادی نسرین_ستوده شدند. گزارش آیدا قجر aidaghajar 👇 اخبار_ایران

در صفحه توییتر خود در همبستگی با این کمپین، از نسرین ستوده، همکار زندانی خود، حمایت کرد و خواهان آزادی او و همه وکلای مدافع حقوق بشر، زندانیان سیاسی، عقیدتی و فعالان مدنی در ایران و سایر کشورهای جهان شد.

«آرش کیخسروی»، دیگر وکیل دادگستری، هم یکی دیگر از وکلای ایرانی است که به این کمپین پیوسته است. او نیز در پیامیاز اقدام کانون وکلای فرانسه حمایت کرد و در این پیام گفت: «نسرین ستوده در یک فرآیند معیوب رسیدگی به زندان افتاد و الآن به خاطر احکام سنگینی که شامل حالش شده‌اند باید زندگی را در زندان سپری کند. جالب است که همکار عزیز ما حتی در زندان هم به فکر سایر زندانیان سیاسی که بسیاری از ایشان به ناحق در زندان هستند، است.

در عین‌ حال، سه روز پیش، یعنی چهارم سپتامبر، یک روزنامه آلمانی از وخامت حال نسرین ستوده نوشت و نماینده «حزب سبزها» هم «سکوت» دولت آلمان را در قبال این وکیل زندانی «شرم‌آور» خواند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توقف ریزش بورس با حمایت منطقی حقوقی‌هاتهران - ایرنا - از نظر فعالان بازار سرمایه، حمایت حقوقی‌ها از بورس که به نقل محافل این روزهای ارکان بازار تبدیل شده، از راهکارهای نجات بازار از وضعیت اصلاح و ریزش است که تداوم آن می‌تواند دوباره بورس را به روزهای اوج خود بازگرداند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

انفجاری که امواجش سراسر دنیا را لرزاند - BBC News فارسیيك ماه از انفجار در بندر بيروت مى گذرد، انفجارى كه حدود ٢٠٠ كشته برجا گذاشت و بسيارى را نه فقط در لبنان، كه در گوشه و كنار جهان سوگوار كرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

غرق چندین قایق در رژه هواداران ترامپ در تگزاس - BBC News فارسیمقام ها می گویند در جریان رژه ای در حمایت از کارزار انتخاباتی ۲۰۲۰ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در دریاچه های در تگزاس چندین قایق غرق شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در کالیفرنیا: نجات مردم با هلیکوپتر - BBC News فارسیآتش سوزی در بیش از ۴۵ هزار هکتار از جنگل‌های کالیفرنیا باعث شد که بیش از دویست نفر از کسانی که در آنجا مشغول به گردش بودند با هلی‌کوپتر نجات داده شوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بازگشایی مدارس در ایران با وجود وضعیت بحرانی همه‌گیری کرونا؛ بی‌اعتنایی به هشدارها و اعتراضات مردمصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: مؤسسه کنفسیوس مرکز فرهنگی نیست، بازوی تبلیغاتی حزب کمونیست چین استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »