غرق چندین قایق در رژه هواداران ترامپ در تگزاس - BBC News فارسی

16/06/1399 05:46:00 ق.ظ

غرق چندین قایق در رژه هواداران ترامپ در تگزاس

مقام ها می گویند در جریان رژه ای در حمایت از کارزار انتخاباتی ۲۰۲۰ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در دریاچه های در تگزاس چندین قایق غرق شده است. حرکت همزمان قایق ها ظاهرا باعث بلند شدن امواج شد کریستن دارک، سخنگوی دفتر کلانتری بخش تراویس، گفت تحقیقاتی در این زمینه شروع شده و هیچ نشانه ای از عمدی بودن علت حادثه وجود ندارد.

او گفت: "ما به چندین درخواست کمک قایق ها واکنش نشان دادیم و چندین قایق غرق شدند. امروز تعداد قایق ها روز دریاچه فوق العاده بود... وقتی همگی با هم شروع به حرکت کردند، موج های بزرگی بلند شد."

این حادثه در حدود ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه در جریان تعطیلات سه روزه پایان هفته که مصادف با روز کارگر است اتفاق افتاد. قایق ها طبق برنامه اعلام شده قرار بود با سرعت ۱۶ کیلومتر در ساعت برانند. پال یورا از سازمان هواشناسی ملی در آستین/سن آنتونیو به آسوشیتدپرس گفت که در زمان رژه هوا توفانی نبود.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

تعلیق ماموران پلیس در ارتباط با مرگ یک مرد سیاهپوست در نیویورک - BBC News فارسیهفت مامور پلیس در ایالت نیویورک در ارتباط با مرگ یک مرد سیاهپوست که بعد از مهار به دست ماموران خفه شد از کار معلق شده اند.

کرونا طی شبانه‌روز گذشته در هند 1096 و در برزیل 834 قربانی گرفتکرونا طی شبانه‌روز گذشته در هند 1096 و در برزیل 834 قربانی گرفت

تاثیر سفرهای اخیر در روند 'کرونا' در کشورمعاون کل وزارت بهداشت با اشاره به حجم قابل توجه سفرهای مردم در تعطیلات اخیر، گفت: در روند کلی بیماری این سفرها ممکن است گاهی روند نزولی بیماری را کُند کنند و گاهی خودشان موجب ایجاد روند افزایشی شوند.

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه

ثبت بیشترین موارد ابتلای روزانه به کرونا در انگلستان در 97 روز گذشته