حمایت ترکیه از توافق ملی فلسطینیان علیه طرح الحاق اسرائیل

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه گفت از توافق ملی فلسطینیان علیه طرح الحاق کرانه باختری توسط اسرائیل حمایت می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه گفت از توافق ملی فلسطینیان علیه طرح الحاق کرانه باختری توسط اسرائیل حمایت می‌کنیم.ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که از توافق ملی فلسطینیان علیه طرح الحاق کرانه باختری توسط اسرائیل حمایت می‌کینم.«ما به عنوان ترکیه معتقدیم که توافق ملی مردم فلسطین علیه طرح الحاق اسرائیل اتحاد، برابری و همبستگی مورد نیاز آنها را پایدار خواهد کرد.

ما بار دیگر تاکید می‌کنیم که اقدامات الحاق و اشغال اسرائیل در سرزمین فلسطین که نقض حقوق بین‌المللی است، هیچ مشروعیتی ندارد. جامعه بین المللی باید اعتراض خود نسبت به این نوع اقدامات غیرمشروع را به شدیدترین شکل نشان دهد و حقوق فلسطینان را در قبال سیاست الحاق و اشغال اسرائیل حفظ کند. ترکیه به حمایت از مردم فلسطین در دفاع از حق مشروع خود ادامه می‌دهد.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرانسه: از حرکت‌های یک‌جانبه برای وضع تحریم‌ حمایت نمی‌کنیماین مقام ارشد فرانسوی با انتقاد از تحریم‌های اعمالی آمریکا علیه ایران، گفت: ما از حرکت‌های یک‌جانبه برای وضع تحریم‌ها حمایت نخواهیم کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نماینده فرانسه در سازمان ملل: از پیشنهادهای یکجانبه حمایت نمی کنیمفرانسه خواهان حل اختلافات است | نماینده دایم فرانسه در سازمان ملل معتقد است هیچ یک از ما نباید ریسکِ کاری را بکنیم که تنش‌ها را در خاورمیانه افزایش دهد. اختلاف‌ها باید حل شود و به راهبردی همه جانبه در مورد مساله ایران باید برسیم و با چشم باز عمل کنیم
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

انتخابات آمریکا؛ اعلام حمایت ده‌ها مقام دولت جورج بوش از جو بایدنگروهی از مقام های سابق دولت جورج دابلیو بوش از حزب جمهوریخواه برای حمایت از جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ تشکل تازه‌ای را تاسیس کرده اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه با حمایت از حفتر به‌دنبال جاه‌طلبی‌ اقتصادی در لیبی استفرانسه به عنوان بزرگترین حامی اروپایی خلیفه حفتر در لیبی با حمایت از این ژنرال کودتاگر به‌دنبال حفظ جاه‌طلبی‌های اقتصادی و ژئوپلیتیک خود در این کشور است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پایان رای‌گیری در روسیه با حمایت قاطع از پوتینمقامات برگزارکننده همه‌پرسی در روسیه می‌گویند تقریبا ۷۸ درصد از رای دهندگان روسی از اصلاحات قانون اساسی که می‌تواند ولادیمیر پوتین را تا سال ۲۰۳۶ در قدرت نگه دارد، حمایت کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هنیه: امت عربی و اسلامی از فلسطین حمایت کنندرئیس دفتر سیاسی حماس از امت عربی و اسلامی خواست که در قبال طرح اسرائیل برای الحاق کرانه باختری از فلسطینیان حمایت کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »