انتخابات

انتخابات

حضور در انتخابات؛ به عشق حاج قاسم- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

ساعاتی دیگر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی آغاز می‌شود که برخی در شبکه‌های اجتماعی، عشق به حاج قاسم سلیمانی را دلیلی برای شرکت در انتخابات دانسته‌اند.

20/02/2020 04:35:00 ب.ظ

حضور در انتخابات ؛ به عشق حاج قاسم ساعاتی دیگر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی آغاز می‌شود که برخی در شبکه‌های اجتماعی، عشق به حاج قاسم سلیمانی را دلیلی برای شرکت در انتخابات دانسته‌اند

ساعاتی دیگر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی آغاز می‌شود که برخی در شبکه‌های اجتماعی، عشق به حاج قاسم سلیمانی را دلیلی برای شرکت در انتخابات دانسته‌اند.

، با نزدیک شدن به آغاز یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در 207 حوزه انتخابیه، شواهد و قرائن از مشارکت قابل‌توجه مردم در انتخابات حکایت دارد. در برخی شبکه‌های اجتماعی تأکید حاج قاسم سلیمانی برای مشارکت مردم در انتخابات که پیش از هر انتخاباتی مطرح می‌شد، باز نشر داده است و این پیام‌ها هم‌اکنون در شبکه‌های اجتماعی و شبکه‌های پیام‌رسان دست به دست می‌شود.

حمله تروریستی در تل‌‌ابیض سوریه 6 کشته به جا گذشت ترامپ رسما آمریکا را از سازمان جهانی بهداشت خارج کرد خواهان روابط صمیمانه با دیگر قوا هستیم/بورس با استحکام به راهش ادامه دهد

برخی کاربران اجتماعی نیز با استقبال از بازنشر تأکید حاج قاسم سلیمانی برای مشارکت در انتخابات، تأکید کرده‌اند: به عشق حاج قاسم می‌آییم و با رأی به نمایندگان مخالف آمریکا بر دهان قاتل حاج قاسم می‌زنیم. برخی دیگر نوشته‌اند که مشارکتشان در انتخابات به‌نوعی ادامه راه حاج قاسم سلیمانی است و موجب خرسندی شهید سلیمانی و عصبانیت قاتلان این شهید خواهد شد.

برخی کاربران نیز تأکید کرده‌اند که مشارکت مردم در انتخابات نوعی انتقام از قاتلان حاج قاسم سلیمانی است چراکه به گفته وی آنها، آمریکایی‌ها در چند روز گذشته خبرسازی‌های متعددی برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات داشته و از مردم خواسته‌اند که حضور در انتخابات را تحریم کنند.

در همین زمینه، عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق صداوسیما با بیان اینکه، مجلس آینده باید پیرو راه و مکتب حاج قاسم سلیمانی باشد، گفت: مجلس قوی، کارآمد و انقلابی با مشارکت گسترده مردم در انتخابات محقق خواهد شد و لازمه چنین  اقدامی این است که مردم برای تجدید بیعت با حاج قاسم سلیمانی مشارکت گسترده و باشکوهی در انتخابات داشته باشند.

  حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان نیز گفت که مشارکت در انتخابات، لبیک به حاج قاسم سلیمانی است و طبیعی که مشارکت گسترده در انتخابات می‌تواند مصداق انتقام سخت از آمریکا و قاتلان حاج قاسم سلیمانی باشد.یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح فردا (جمعه 2 اسفند) آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

عشق حاج قاسم باعث میشه کاندیدهای دزد و کسخل، به گزینه‌های خوب تبدیل بشن؟ طویله‌ست؟ فقط سرشماری مهمه؟

استفاده از رُبات در بخش مبتلایان به ویروس کرونا در بیمارستان پکنبیمارستان هیدیان در پایتخت چین برای یک هفته است که از یک رُبات برای خدمات‌رسانی به مبتلایان ویروس کرونا استفاده می‌کند. این سوسول بازیا چیه اینا چرا اینجوری میکنن😶 ئه! چه مثل بیمارستانای ایرانه! فقط ربات‌هاشون یه کم قدیمی‌تری...

واکنش آمریکا، انگلیس و آلمان به حملات رژیم اسد به پست‌های دیده‌بانی ترکیه در ادلبواکنش آمریکا، انگلیس و آلمان به حملات رژیم اسد به پست‌های دیده‌بانی ترکیه در ادلب

ثبت ۳ مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران؛ انتقال ۵ مورد مشکوک به تهرانثبت رسمی ۳ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ایران کرونا_در_ایران بروزرسانی خبر درباره شیوع ویروس کرونا در ایران را در وب‌سایت یورونیوز بخوانید🔽 همش واسه اینه که رای_بی_رای پیروز شد یهویی از دیشب شروع شده کردنا گرفتن انگار دیروز از هواپیما پیاده شده اومده شب گرفتن ویروسو و مردن همیشه ما پیروزیم ما مردم👍👍👍🙋🙋 بهانه جدید صداسیما کرونا باعث شد شور انتخابات و کم کنه ویروس کرونا در ایران؛ شناسایی بیمار مشکوک در مترو باعث تخلیه ایستگاه شوش شد خبرها و گزارش‌ها درباره ویروس کرونا در ایران را در صفحه مخصوص وب‌سایت یورونیوز بخوانید: مردم مورد جدید کجا بود ایران آزمایشگاه تشخیص ویروس عفونی نداره.بعد از مرگ جنازه کالبد شکافی میشه.از واکنش اجزای داخلی ریه ب وجود باکتری آلوده ب میکروب بیولوژی میفهمن کرونا داشته.بعدشم اون جنازه باید معدوم بشه ن مدفون.

ناخدای کشتی لبنانی به ظن قاچاق تانک از ترکیه به لیبی در ایتالیا بازداشیکی از ملوانان اطلاعاتی را درباره‌ٔ قاچاق سلاح و نیز ارتباط کاپیتان با مقامات نظامی ترکیه در اختیار ایتالیا گذاشت.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سن ابتلا به «اچ.آی.وی» در ایران به ۱۵ سال رسیدما رکورد زدیم ،آورین آورین

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سن ابتلا به «اچ.آی.وی» در ایران به ۱۵ سال رسیدسرملا بالا تا حالا یه خبر از موفقیت های ایران کار کردین ؟ سگ تو روح آمریکا و صدای نحس و منحوس آمریکایی عین_الجسد پس اون مرتیکه میگفت :امیدبزندگی ایرانیان تا ۲۵ درصد افزایش داشته😎 ،همش درحال ریدن به دروغهای همدیگه هستند 😉