حضور 20 تا 80 درصدی دانش‌آموزان در مدارس- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر آموزش و پرورش: در دو هفته گذشته همه مدارس ما فعال بودند و از ۲۰ تا ۸۰ درصد دانش‌آموزان آمدند به جای اجبار خانواده‌ها، مجموعه خودمان را ملزم کردیم که آموزش را در دسترس قرار دهند آموزش‌های حضوری و غیرحضوری در نظر گرفته شد بازگشایی_مدارس

؛ محسن حاجی میرزایی امرز در حاشیه بازگشایی دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: افرادی که تعطیلی مدارس را توصیه می‌کنند، راه‌حل درستی ارائه نمی‌‌دهند و آن‌ها که سیاست‌ها را نقد می‌کنند، راه‌حلشان برای استمرار آموزش چیست؟ آیا سیاست متفاوتی از آنچه در آموزش و پرورش وجود دارد، پیشنهاد می‌کنند؟

وی افزود: ما به جای اجبار خانواده‌ها، مجموعه خودمان را ملزم کردیم که آموزش را در دسترس قرار دهند و بر همین اساس آموزش‌های حضوری و غیرحضوری در نظر گرفته شد همچنین به تشخیص خانواده‌ها احترام گذاشتیم و الزامی به حضور دانش‌آموزان در مدرسه نداشتیم. وزیر آموزش و پرورش گفت: راه‌حل سنجیده آن است که به سلامت اهمیت دهیم به نیاز‌های آموزشی دانش‌آموزان توجه شود و اختیار تصمیم‌گیری را به خانواده‌ها دهیم؛ در دو هفته گذشته همه مدارس ما فعال بودند در برخی مدارس از 20 تا 80 درصد دانش‌آموزان آمدند و گروه‌بندی شدند، ساعات تدریس را کوتاه کردیم همچنین دستورالعمل‌های وزارت بهداشت را هم مورد توجه قرار دادیم.

حاجی‌میرزایی تصریح کرد: بیش از 15 هزار مدرسه مورد بازدید قرار گرفت و بیش از 75 درصد مدارس رعایت دستورالعمل‌ها را داشتند البته برخی مدارس اخطار گرفتند همچنین به انجمن اولیا و مربیان گفتیم که بر مدارس نظارت کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ساعات تدریس در مدارس کوتاه شد / بیش از ۷۵ درصد مدارس پروتکلها را رعایت کرده اندوزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در دو هفته گذشته مدارس فعال بوده و در برخی مدارس از ۲۰ تا ۸۰ درصد دانش آموزان در کلاس ها حضور پیدا کرده اند، گروه بندی شده اند و در روزهای مختلف به مدرسه می آیند، گفت: ساعات تدریس کوتاه شده و پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت در اختیار مدارس قرار داده شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در اروپا؛ رکورد جدید در فرانسه و «موج دوم» در بریتانیانخست‌وزیر بریتانیا روز جمعه گفت که موج دوم شیوع بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» در این کشور «غیرقابل اجتناب» است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تیک‌تاک و وی‌چت تا ۴۸ ساعت دیگر در آمریکا ممنوع می‌شوند - BBC News فارسیمهلت دونالد ترامپ برای توافق بر سر چگونگی حفظ و دسترسی به اطلاعات کاربران یا خریداری دو اپلیکشین تیک‌تاک و وی‌چت از سوی شرکت‌های فناوری آمریکایی دو روز دیگر به پایان می‌رسد و در صورتی که این دو شبکه اجتماعی نتوانند با کاخ‌سفید به توافقی برسند، دانلود آنها در آمریکا از روی یکشنبه - ۲۰ سپتامبر - متوقف خواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

از آمریکا تا آمازون و از تالاب‌های پانتانال تا زاگرس در ایران؛ جنگل‌ها در آتش می‌سوزند - BBC News فارسیآتش سوزی‌های گسترده ای که بیش از سه میلیون هکتار از اراضی سه ایالت غربی آمریکا را در کام خود فرو برد بالاخره رو به مهار شدن است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

از لطیفه رونق اقتصادی تا فاجعه ورشکستگی باشگاه‌های ایران در آسیا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ از وضعیت «انفجاری» در قم و تبریز تا نداشتن نیرو و تجهیزات در مشهد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »