حزب الله لبنان تعرض جنگنده های آمریکایی به هواپیمای ایرانی را محکوم کرد

03/05/1399 09:12 ب.ظ

هواپیمایی_ماهان | حزب_الله لبنان تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای ایرانی را محکوم کرد

به گزارش شبکه خبری المنار، حزب الله لبنان روز جمعه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: این حادثه عملی تروریستی و اقدامی خطرناک است که می تواند پیامدهایی را در سراسر منطقه به دنبال داشته باشد.

به گزارش شبکه خبری المنار، حزب الله لبنان روز جمعه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: این حادثه عملی تروریستی و اقدامی خطرناک است که می تواند پیامدهایی را در سراسر منطقه به دنبال داشته باشد.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

برنامه حزب دموکرات‌ آمریکا: بازگشت به برجام و ماندن در خاورمیانه | DW | 23.07.2020حزب دموکرات آمریکا برنامه خود برای سال ۲۰۲۰ خود در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری را منتشر کرد. بر اساس این برنامه آمریکا به برجام بازخواهد گشت و هدف تغییر رژیم جمهوری اسلامی در ایران را دنبال نخواهد کرد.

پرزیدنت ترامپ: بخشی از کنوانسیون حزب جمهوریخواه در فلوریدا به دلیل شیوع کرونا لغو می‌شود🔺پرزیدنت ترامپ: بخشی از کنوانسیون حزب جمهوریخواه در فلوریدا به دلیل شیوع کرونا لغو می‌شود ⚡️پرزیدنت ترامپ در یک نشست خبری در کاخ سفید گفت: زمان مناسبی برای برگزاری چنین گردهمایی بزرگی نیست و من به عنوان رئیس جمهوری باید مراقب سلامتی مردم باشم.

واکنش جنبش جهاد اسلامی فلسطین به تعرض آمریکا به هواپیمای ایرانیجنبش جهاد اسلامی فلسطین تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای ایرانی را به شدت محکوم کرد.

اطلاعیه سازمان هواپیمایی درباره تعرض جنگنده های آمریکایی به هواپیمای ایرانیسازمان هواپیمایی اقدام هواپیماهای جنگنده امریکایی در تعرض به هواپیمای مسافربری ایرانی را مصداق بارز نقض حقوق بین‌الملل و استانداردهای هوانوردی می‌داند و مراتب اعتراض جدی خود را رسما به شورای سازمان بین‌المللی هواپیمایی ارائه و خواستار رسیدگی فوری است

اعتراض رسمی ایران به ایکائو؛ فورا به تعرض جنگنده آمریکایی به هواپیمای ایرانی رسیدگی کنید- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimاعتراض رسمی ایران به ایکائو سازمان هواپیمایی کشوری: اقدام هواپیماهای جنگنده امریکایی در تعرض به هواپیمای مسافربری ایرانی مصداق بارز نقض حقوق بین الملل و مقررات و استانداردهای هوانوردی است ماهان

آمریکایی ها ایجاد مزاحمت برای هواپیمای مسافربری ایران را تایید کردندآمریکایی ها ایجاد مزاحمت برای هواپیمای مسافربری ایران را تایید کردند مقامات آمریکایی تایید کردند جنگنده‌ای که در مسیر پرواز هواپیمای ماهان از تهران به لبنان ایجاد مزاحمت کرد، آمریکایی بوده است