حدود 5 هزار زن ایرانی راننده تاکسی هستند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی شهری ایران اعلام کرد اکنون 4 هزار و 830 زن در این کشور راننده تاکسی هستند. - خبرگزاری آناتولی

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی شهری ایران اعلام کرد اکنون 4 هزار و 830 زن در این کشور راننده تاکسی هستند.مرتضی ضامنی، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی شهری ایران اعلام کرد: 4 هزار و 830 زن در کشور راننده تاکسی هستند و در ناوگان تاکسیرانی فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، وی افزود: 2 هزار و 900 نفر از بانوان فعال در حوزه تاکسیرانی کشور در تهران فعالیت می کنند، در این بخش این آمادگی وجود دارد تا با همکاری علاقه‌مندان سهم زنان را حوزه تاکسیرانی افزایش دهیم. ضامنی در ادامه گفت: طبق مصوبه هیات وزیران، تاکسی‌هایی که به سن 10 سال رسیده باشند، مشمول فرسودگی هستند. اکنون 192 هزار دستگاه تاکسی به سن فرسودگی رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۶۵۰ هزار راننده مشمول دریافت وام ۶ میلیونی کرونا/۱۲۰ هزار نفر تسهیلات گرفتند/ افرایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه/۵۰ درصد بیمه‌شدگان تاکسی در بانک‌های اطلاعاتی نیستندمدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی کشور: ۶۵۰ هزار راننده مشمول دریافت وام ۶ میلیونی کرونا/۱۲۰ هزار نفر تسهیلات گرفتند/ افرایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه/۵۰ درصد بیمه‌شدگان تاکسی در بانک‌های اطلاعاتی نیستند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ویدیو؛ حمله زن برهنه به مجری مشهور تلویزیون رومانی در برنامه زندهروز جمعه 19 مارس تلویزیون رومانی شاهد لحظاتی وحشتناک بود. این لحظات وحشتناک هنگامی اتفاق افتاد که
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زن‌کشی؛ قتل فجیع یک زن به دست همسرش در تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

برای نخستین بار یک زن تراجنسیتی معاون وزارت بهداشت آمریکا شد | DW | 25.03.2021'نقطه عطفی در تاریخ آمریکا': مجلس سنا ریچل لوین را برای تصدی پست معاونت وزارت بهداشت آمریکا تأیید کرد. او نخستین فرد تراجنسیتی در تاریخ آمریکا است که به چنین مقام مهمی در دولت این کشور انتخاب می‌شود. وقتی معیار انتخاب آلت جنسی و فعالیت توی تختخواب باشه با تمام توان باید رید به دمقراضی تخمیتون اولا که بر خلاف خیلی از کشورها که انتصاب بر مبنای معیار محترم دقیق 'سیکیم جاریست' طرف برای خودش متخصص استخوان داری بوده بعد سرخاب سفیدآب مالیده به نظرم جنسیتی ها به یک دلیل خیلی قابل احترامند ؛ خود واقعیشان را نشان میدهند واز قضاوت دیگران نمیترسند تجربه ندارم حتما روابطشان هم وا تراجنسیتی هم مثل خیلی از موارد غیرطبیعی یا ناخوشی یا بیماری در صورتی که عقل و منطق و تفکر را تحت تاثیر قرار نده و شخص بیمار هم تخصص مورد نظر را داشته باشه می تونه پست و سمت دولتی داشته باشه مشروط بر اینکه بدآموزی نداشته باشه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برای نخستین بار یک داور زن رقابت مقدماتی جام جهانی را سوت زدفدراسیون بین المللی فوتبال با انتشار توئیتی به استفانی فراپار بابت قضاوت یکی از رقابت‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال مردان تبریک گفت. Because why not. ما چیکار کنیم؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »