ویدیو؛ حمله زن برهنه به مجری مشهور تلویزیون رومانی در برنامه زنده

24/03/2021 01:06:00 ب.ظ

ویدیو؛ حمله زن برهنه به مجری مشهور تلویزیون رومانی در برنامه زنده #العربية

العربية, حمله به مجری زن رومانی

ویدیو؛ حمله زن برهنه به مجری مشهور تلویزیون رومانی در برنامه زنده العربية

روز جمعه 19 مارس تلویزیون رومانی شاهد لحظاتی وحشتناک بود. این لحظات وحشتناک هنگامی اتفاق افتاد که

این زن برهنه در حالی که سنگ‌ بزرگی در دست داشت، «میرلا وائیدا» مجری مشهور کانال رومانیایی «آنتن 1» را مورد حمله قرار داد. میرلا که مشغول اجرای برنامه زنده بود از مشاهده این زن که کاملا برهنه وارد استودیو شده بود، متعجب شد. زن برهنه به محض ورود به سنگ را به سمت ستاره تلویزیونی رومانیایی پرتاب کرد. اما میرلا توانست به سرعت خود را به عقب بکشد تا سنگ به او برخورد نکند.

طبق آنچه در تصاویر ویدئویی می‌بینیم، کارگردان استودیو وقتی متوجه حمله این زن برهنه شد، خود را سریع به او رساند و کنترل اوضاع را به دست گرفت.این صحنه تلویزیونی طی 24 ساعت گذشته به صورت گسترده‌ای در رسانه‎های جهان پخش شده است. وقتی نیروهای پلیس به استودیو رسیدند، زن مهاجم فریاد می‌کشید و از تمایل خود برای کشتن مجری برنامه خبر می‌داد. تحقیقات مقدماتی آشکار ساخت که كه او توانسته از در پشتی ساختمان استودیو مخفیانه به داخل استودیو برود و همانجا لباس خود را درآورد و به میرلا حمله‌ور شود.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

درخواست رئیس‌جمهور رومانی از بایدن: نیروهای بیشتری از سوی ناتو به شرق اروپا بفرستیدکلاوس یوهانیس، رئیس‌جهور رومانی، روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت (۱۱ مه) از جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا خواست تعداد نیروهای بیشتری از ناتو را برای محافظت در برابر روسیه به شرق اروپا اعزام کند.

شاهزاده لیختن‌اشتاین متهم به شکار «سلطان» خرس‌های رومانی شدمسئول یکی از انجمن‌های مدافع حقوق حیوانات در رومانی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «آرتور [خرس قهوه ای] ۱۷ سال داشت و بزرگترین خرسی بود که در رومانی و بدون شک در اتحادیه اروپا مشاهده شده بود.» بر پدرش لعنت کثافت حالم از اسم شاهزاده و ملکه و شاه و هر چی دزد دیگه ست به هم میخوره

ویدئو؛ از خانه‌ای در رومانی که وارونه ساخته شدخانه‌ منحصر به فرد ساخته شده در جنوب غربی رومانی، توجه ده‌ها بازدید کننده‌ مشتاق را به خود جلب کرد. این خانه که گویی از آسمان سقوط کرده و سقفش روی چمن ها قرار گرفته، وارونه ساخته شده است. خانه وارونه ساخته نشده بلکه ظاهر اش تداعی کننده خانه ای وارونه هستش.

ویدیو؛ کشته شدن بیش از 30 شبه نظامی حوثی در حمله ناکام به مأربشبه نظامیان حوثی کودتاگر مورد حمایت ایران دوشنبه 22 مارس 2021 در مقابل آتش نیروهای ارتش یمن و الکی نگو تو فیلم که چیزی معلوم نیست!

مجری مشهور کانال رومانیایی «آنتن 1» حین اجرای زنده مورد حمله زنی برهنه قرار گرفت.Aa کلاوس یوهانیس، رئیس‌جهور رومانی روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت (۱۱ مه) از جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا خواست تعداد نیروهای بیشتری از ناتو را برای محافظت در برابر روسیه به شرق اروپا اعزام کند.Aa دو سازمان غیردولتی مدافع حقوق حیوانات در رومانی روز چهارشنبه امانوئل، شاهزاده لیختن اشتاین را متهم کردند که در جریان شکار در رشته کوه کارپات «بزرگترین» خرس قهوه ای رومانی را کشته است.با این حال کل فضای داخلی خانه دقیقاً مانند یک خانه معمولی به نظر می‌رسد، با این تفاوت که تمام مبلمان و سرویس بهداشتی روی سقف قرار گرفته‌اند.

این زن برهنه در حالی که سنگ‌ بزرگی در دست داشت، «میرلا وائیدا» مجری مشهور کانال رومانیایی «آنتن 1» را مورد حمله قرار داد. میرلا که مشغول اجرای برنامه زنده بود از مشاهده این زن که کاملا برهنه وارد استودیو شده بود، متعجب شد.» وی با اشاره به تجمع نیروهای نظامی روسیه در مرز با اوکراین گفت کشورهای اروپای شرقی برای مقابله به نیروهای بیشتری از ناتو در جبهه شرقی اروپا نیاز دارند. زن برهنه به محض ورود به سنگ را به سمت ستاره تلویزیونی رومانیایی پرتاب کرد.» وی در این بیانیه به مشاهدات یک جنگلبان در منطقه کووزه استناد کرده است. اما میرلا توانست به سرعت خود را به عقب بکشد تا سنگ به او برخورد نکند. مقامات کرملین با رد گمانه‌زنی‌های مطرح مبنی بر آمادگی مسکو برای یک حمله نظامی به اوکراین گفته بودند این رزمایش نظامیان روسیه در کریمه به هیچ وجه تهدیدآمیز نبوده و تنها در پاسخ به تمرین‌های ناتو در اروپا و نیز تحرکات نظامی اوکراین صورت گرفته است. طبق آنچه در تصاویر ویدئویی می‌بینیم، کارگردان استودیو وقتی متوجه حمله این زن برهنه شد، خود را سریع به او رساند و کنترل اوضاع را به دست گرفت..

این صحنه تلویزیونی طی 24 ساعت گذشته به صورت گسترده‌ای در رسانه‎های جهان پخش شده است. در این نشست آندره دودا، رئیس جمهور لهستان نیز با اشاره به عقب‌نشینی بخش قابل توجهی از نیروهای روسی از نزدیکی مرز اوکراین، از جمله در ناحیه کریمه که روسیه در سال ۲۰۱۴ آن را ضمیمه خاک خود کرد، گفت: «این امر خطر حمله دیگر روسیه را کاهش می‌دهد اما بدون تردید وضعیت در آن‌جا بسیار دشوار است و آنجا بخشی از خاک اوكراين است که به اشغال درآمده است. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید این در حالی است که خرس کشته شده یک خرس نر است که به گفته مدافعان حقوق حیوانات «هرگز» به مناطق مسکونی نزدیک نشده بود. وقتی نیروهای پلیس به استودیو رسیدند، زن مهاجم فریاد می‌کشید و از تمایل خود برای کشتن مجری برنامه خبر می‌داد. تحقیقات مقدماتی آشکار ساخت که كه او توانسته از در پشتی ساختمان استودیو مخفیانه به داخل استودیو برود و همانجا لباس خود را درآورد و به میرلا حمله‌ور شود.» هشدار اتحادیه اروپا: تجمع نیروهای روسیه در مرز اوکراین به بالاترین حد رسیده است قبل از این ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو با دشوار خواندن روابط این سازمان با روسیه، مسکو را به در پیش گرفتن «رفتار تهاجمی» متهم کرده و گفته بود: «روسیه به فعالیت‌ها و ساخت‌و‌سازهای نظامی گسترده خود ادامه می‌دهد؛ از بالتیک تا دریای سیاه، در خاورمیانه و شمال آفریقا، از مدیترانه تا قطب شمال. زن مهاجم که «مگدالینا سربان» نام دارد، سپس توسط پلیس بازداشت و به دلیل رفتار غیر طبیعی به بیمارستان بخش اعصاب و روان بخارست، پایتخت رومانی انتقال داده شد. اولین خرس قهوه‌ای در پارک ملی شمال اسپانیا پس از ۱۵۰ سال مشاهده شد شاهزاده امانوئل که در اتریش زندگی می کند شخصا تاکنون به گزارش های منتشرشده مبنی بر شکار یک خرس قهوه ای نر به دست او واکنشی نشان نداده است. طبق گزارش سایت «Delfi» او 4 سال پیش نیز زنی را در ایستگاه مترو به جلوی قطار هل داده بود و پس از آن برای مدتی در یک تیمارستان بستری شده بود. اتهامی که مقامات روسیه آن را رد کرده بودند.

برچسب‌ها .