العربية, حمله به مجری زن رومانی, زن برهنه

العربية, حمله به مجری زن رومانی

ویدیو؛ حمله زن برهنه به مجری مشهور تلویزیون رومانی در برنامه زنده

ویدیو؛ حمله زن برهنه به مجری مشهور تلویزیون رومانی در برنامه زنده #العربية

24/03/2021 01:06:00 ب.ظ

ویدیو؛ حمله زن برهنه به مجری مشهور تلویزیون رومانی در برنامه زنده العربية

روز جمعه 19 مارس تلویزیون رومانی شاهد لحظاتی وحشتناک بود. این لحظات وحشتناک هنگامی اتفاق افتاد که

این زن برهنه در حالی که سنگ‌ بزرگی در دست داشت، «میرلا وائیدا» مجری مشهور کانال رومانیایی «آنتن 1» را مورد حمله قرار داد. میرلا که مشغول اجرای برنامه زنده بود از مشاهده این زن که کاملا برهنه وارد استودیو شده بود، متعجب شد. زن برهنه به محض ورود به سنگ را به سمت ستاره تلویزیونی رومانیایی پرتاب کرد. اما میرلا توانست به سرعت خود را به عقب بکشد تا سنگ به او برخورد نکند.

وزارت اطلاعات: شبکه‌ای از عوامل موساد در غرب ایران دستگیر شدند | DW | 27.07.2021 دادستانی سوئد کیفرخواست حمید نوری، متهم کشتارهای ۶۷ را صادر کرد | DW | 27.07.2021 سعید ملایی جودوکار ایرانی برای مغولستان مدال نقره کسب کرد | DW | 27.07.2021

طبق آنچه در تصاویر ویدئویی می‌بینیم، کارگردان استودیو وقتی متوجه حمله این زن برهنه شد، خود را سریع به او رساند و کنترل اوضاع را به دست گرفت.این صحنه تلویزیونی طی 24 ساعت گذشته به صورت گسترده‌ای در رسانه‎های جهان پخش شده است. وقتی نیروهای پلیس به استودیو رسیدند، زن مهاجم فریاد می‌کشید و از تمایل خود برای کشتن مجری برنامه خبر می‌داد. تحقیقات مقدماتی آشکار ساخت که كه او توانسته از در پشتی ساختمان استودیو مخفیانه به داخل استودیو برود و همانجا لباس خود را درآورد و به میرلا حمله‌ور شود.

زن مهاجم که «مگدالینا سربان» نام دارد، سپس توسط پلیس بازداشت و به دلیل رفتار غیر طبیعی به بیمارستان بخش اعصاب و روان بخارست، پایتخت رومانی انتقال داده شد.طبق گزارش سایت «Delfi» او 4 سال پیش نیز زنی را در ایستگاه مترو به جلوی قطار هل داده بود و پس از آن برای مدتی در یک تیمارستان بستری شده بود. headtopics.com

ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

درخواست رئیس‌جمهور رومانی از بایدن: نیروهای بیشتری از سوی ناتو به شرق اروپا بفرستیدکلاوس یوهانیس، رئیس‌جهور رومانی، روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت (۱۱ مه) از جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا خواست تعداد نیروهای بیشتری از ناتو را برای محافظت در برابر روسیه به شرق اروپا اعزام کند.

شاهزاده لیختن‌اشتاین متهم به شکار «سلطان» خرس‌های رومانی شدمسئول یکی از انجمن‌های مدافع حقوق حیوانات در رومانی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «آرتور [خرس قهوه ای] ۱۷ سال داشت و بزرگترین خرسی بود که در رومانی و بدون شک در اتحادیه اروپا مشاهده شده بود.» بر پدرش لعنت کثافت حالم از اسم شاهزاده و ملکه و شاه و هر چی دزد دیگه ست به هم میخوره

ویدئو؛ از خانه‌ای در رومانی که وارونه ساخته شدخانه‌ منحصر به فرد ساخته شده در جنوب غربی رومانی، توجه ده‌ها بازدید کننده‌ مشتاق را به خود جلب کرد. این خانه که گویی از آسمان سقوط کرده و سقفش روی چمن ها قرار گرفته، وارونه ساخته شده است. خانه وارونه ساخته نشده بلکه ظاهر اش تداعی کننده خانه ای وارونه هستش.

ویدیو؛ کشته شدن بیش از 30 شبه نظامی حوثی در حمله ناکام به مأربشبه نظامیان حوثی کودتاگر مورد حمایت ایران دوشنبه 22 مارس 2021 در مقابل آتش نیروهای ارتش یمن و الکی نگو تو فیلم که چیزی معلوم نیست!