حجم تجاری بیش از 29 میلیارد دلاری پیمانکاران ترکیه در خارج از کشور

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیمانکاران ترکیه در سال 2021 حدود 29.3 میلیارد دلار پروژه‌های جدید در خارج از کشور انجام دادند. - خبرگزاری آناتولی

16.01.2022انجمن پیمانکاران ترکیه در گزارشی تحت عنوان"گزارش صنعت ساخت و ساز در ژانویه 2022" اعلام کرد که پیمانکاران کشور در سال 2021 با 384 پروژه در 67 کشور، به حجم اقتصادی 29.3 میلیارد دلاری دست یافتند.

این نهاد افزود: «بخش ساخت و ساز در نیمه اول سال 2021، رشد اندکی کسب و در سه ماهه سوم مجددا رکود را تجربه کرده است. پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت در این بخش به دلیل مشکلات مالی بسیار دشوار خواهد بود. باید به ویژه برنامه‌های سرمایه‌گذاری عمومی توجه بیشتر صورت گیرد». انجمن مذکور در گزارش خود با بیان اینکه در دوره آتی به دلیل افزایش هزینه‌ها، اختلالات جدی در پروژه‌های زیربنایی و روبنایی مردم ایجاد می‌شود اعلام کرد که با افزایش گرانی در حوزه مسکن امکان تامین مسکن ارزان قیمت سخت خواهد بود.

همچنین در این گزارش آمده است: «پیمانکاران ترکیه با 384 پروژه در 67 کشور در سال 2021 به حجم تجارت جدید 29.3 میلیارد دلاری دست یافتند. به این ترتیب، حجم سبد پروژه های بین المللی که صنعت ساختمان از اولین باری که در سال 1972 به بازار خارجی با لیبی باز شد، با 11 هزار و 93 پروژه در 131 کشور، در مجموع به 451.5 میلیارد دلار رسیده است. تعداد نیروی کار ترکیه در پروژه های خارج از کشور حدود 35 هزار نفر می‌باشد. هدف آن افزایش آن به 100 هزار نفر پس از همه گیری کروناست».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رونمایی از کیف‌های لبریز از رشوه دلار و یورو در دادگاه شهرداری لواسانرونمایی از کیف‌های لبریز از رشوه دلار و یورو در دادگاه شهرداری لواسان *سومین جلسه دادگاه رسیدگی به تخلفات شهرداری لواسان در حالی صبح امروز آغاز شد که چهار کیف حاوی مقادیر زیادی دلار و یورو در آن به نمایش درآمد *ارزش ارزها در تصاویر ۴۰ میلیارد تومان است نان پدر و شیر مادر حلالش که نگرفته 👌😁 بعد از کیف‌های دلار و یورو حالا نوبت سکه‌های طلای رشوه است در ادامه جلسه دادگاه شهرداری لواسان، اسناد دیگری از تخلفات متهمان این پرونده از جمله دریافت بیش از ۷۰۰ سکه طلا به عنوان رشوه به نمایش گذاشته شد. 🥲
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ثبت نخستین پناهجوی قربانی شده در جریان عبور از کانال مانش در سال ۲۰۲۲مقام‌های فرانسه روز جمعه اعلام کردند که با وجود نجات ۳۰ پناهجوی عازم بریتانیا از طریق کانال مانش، یک تَن به دلیل سانحه رخ داده برای قایق حامل او جان خود را از دست داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایرانیان در صدر خریداران مسکن در ترکیه در سال ۲۰۲۱ | DW | 14.01.2022اتباع ایرانی در ترکیه با خرید ۱۰ هزار و ۵۶ واحد مسکونی در صدر خریداران مسکن این کشور در سال ۲۰۲۱ بوده‌اند. پس از آن نیز شهروندان عراقی با ۸ هزار و۶۶۱ و اتباع روسیه با ۵ هزار و ۳۷۹ واحد جای گرفته‌اند. اینا ریدن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کلاس تاریخ در روم باستان و نجوم در نزدیکی سیاره‌ها؛ تحصیل در متاورسشرکت‌کنندگان در کلاس تاریخ با استفاده از تجربه متاورس خواهند توانست به روم باستان یا اتاق بیضی شکل کاخ سفید (دفتر کار رئیس‌جمهوری آمریکا) بروند. آنها همچنین در کلاس نجوم و علوم می‌توانند سیاره‌های مختلف را در متاورس از نزدیک تماشا کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صادرات 14 میلیارد دلاری بخش الکترونیک ترکیه در سال 2021طی سال 2021 بیش از 14 میلیارد و 176 میلیون دلار محصولات و تولیدات مرتبط با بخش برق-الکترونیک از ترکیه صادر شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برآورد اولیه خسارت سیل در مورموری ۱۱۷ میلیارد تومان استاستاندار ایلام: برآورد خسارت های اولیه وارد آمده به بخش مورموری ۱۱۷ میلیارد تومان است که ۹۷ میلیارد تومان آن مربوط به زیرساخت ها و ۲۰ میلیارد تومان خسارت به منازل مسکونی و واحدهای تجاری است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »