جو بایدن: طالبان تا گروگان آمریکایی را آزاد نکند نمی‌تواند به فکر «کسب مشروعیت» باشد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺جو بایدن: طالبان تا گروگان آمریکایی را آزاد نکند نمی‌تواند به فکر «کسب مشروعیت» باشد ▪️جو بایدن «تهدید امنیت آمریکایی‌ها یا غیرنظامیان بی‌گناه» را غیرقابل قبول دانسته و گروگان‌گیری را عملی «ظالمانه و بزدلانه» خوانده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

رئیس جمهوری آمریکا می‌گوید تا طالبان یک شهروند آمریکایی را آزاد نکند، مشروعیتی پیدا نمی‌کند.

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، نیز در آستانه دومین سالگرد به اسارت در آمدن این کهنه سرباز آمریکایی، از طالبان خواست که فورا او را آزاد کند. آقای بلینکن نوشته است که با آن که این کهنه‌ سرباز «بی‌گناه» است، همچنان «‌طالبان و گروه‌های وابسته به آن» او را «گروگان» گرفته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کم دروغ بگویید ،جاسوسان خود ساختید مثل ملاهای ایران ستان و بقیه تروریست ها

طالبان هر جنایتی بکند مشکلی نیست فقط گروگان امریکا آزاد شود این پشمک برای دنیا تصمیم میگیرد چه روزگار غریبیست

يعنى الان ج.ا اين چند گروگان را ازاد كنه تا چند وقت از امريكا مشروعيت خريده؟!

وقتی گروگان ها آزاد شُد هر غَلَطی خواست انجام دهد و مردم و زنان افغانستان را سرکوب کُند و نقض حقوق بشر نزد حزب دموکرات آمریکا مهم نَمیباشد کدام جاهلی نام آن حزب را دِموکرات گُذاشته باشد بگذارد تروریست دیکتاتور پَرور 👎🏻

بلانسبت گو خورده جووو......آخه مگر بزدلتراز تو هم خدا آفریده.

آیا بعد از خطاب قرار دادن طالبان باز هم گوزیدند ؟

یعنی واقعا دنبال دادن مشروعیت به طالبانه؟ این دیگه واقعا علنی کفتار بودنش رو به نمایش گذاشته.پیر خرفت گوزو😁

خسته نشد بعد از این سخنرانی؟

دیگه از این بهتر نمیتوان به طالبان بیسواد یاد داد که چگونه باید کسب مشروعیت؟؟؟ کُنه بیسواد، اول میری یک امریکایی را گروگان میگیری. ما هم در دنیا جار میزنیم که اول آزادی گروگان و بعد مشروعیت؟؟؟ هر شش ماه به شش ماه هم تو خودت اینجوری مشروعیتت؟؟؟ را تحمیل و تجدید میکُنی🧐

ببخشيد! آقاي بايدن نظرشون در مورد گروگان هاي ايراني-آمريكايي كه توي دست خامنه‌ای_جنایتکار هستن چيه؟...نكنه بخاطر مذاكرات هسته اي ميگه اونا رو وللش!

جو ی چیزی به اون کیم جون اون بگو دیگه این صیغه های جزیره نشینت از صبح اسهال گرفتن از ترس جو صدامو داری علو؟ جو خاک بازی نکن حواست به اون باشه هی جو

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بایدن شمار محدودی از سربازان آمریکایی را به شرق اروپا می‌فرستد | DW | 29.01.2022جو بایدن از اعزام شمار محدودی از سربازان آمریکایی به شرق اروپا هم‌زمان با تقویت حضور ناتو در این منطقه خبر داده است. در عین حال وزیر دفاع آمریکا گفته است درگیری اجتناب ناپذیر نیست و هنوز فرصتی برای دیپلماسی وجود دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکایی ها حق ورود به آب های سرزمین ما را ندارندفرمانده نیروی دریایی سپاه متذکر شد: امروز اگر رزمندگان اسلام در دریا مقابل آمریکایی ها می ایستند، برگرفته از ارواح پاک شهداست و دشمن حق ندارد وارد آب های سرزمینی ما شود و حتی در آب های تحت نظارت ما قرار بگیرد. مگر قراره بیایند و یا درخواستی داشتند؟! ای احسنت ، ای درود بر شما ، اینکه با متکبر مغرور اینطور صحبت شود قبل از هر کسی خدا خشنود میشود از چه زمانی؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: روسیه آلمان را به مالکیت خود درآورده، بحران اوکراین به آمریکا ربطی ندارددونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده آمریکا روز شنبه در گفت‌وگو با گلن بک، مجری و مفسر شبکه دست راستی فاکس نیوز با انتقاد از رویکردهای جهانی در قبال بحران روسیه و اوکراین گفت این چالش یک مساله اروپایی است و ایالات متحده نباید در آن دخالت کند. ترامپ یک ایده ال گرا و بیخیال متحدان خود است. 😸 Casse toi
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیسی می‌گوید دستگاه‌های دولتی باید ظرف «۲۰ روز» سواحل خزر را آزاد کننداقدام برای آزادسازی سواحل خزر از سال ۸۶ آغاز شده اما به گفته مقامات، هنوز «سه درصد» از این سواحل در اشغال دستگاه‌های دولتی، قضایی و نظامی و ۱۰ درصد بقیه در اختیار «بخش خصوصی» است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

محمدرویانیان: طاهری بدترین بلاهای تاریخ را سرم آورد ولی از او حمایت کردم/ خانه ام را به خاطر پرسپولیس فروختم و الان مستاجرم/ یحیی گل محمدی را در پرسپولیس خیلی اذیت می‌کنندمدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس در خصوص صعود تیم ملی به جام جهانی و همچنین پرسپولیس صحبت های زیر را انجام داد نمیخواهم پیش داوری کنم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران حمله به فرودگاه بغداد را محکوم کرد | DW | 29.01.2022سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی حمله راکتی به فرودگاه بغداد را اقدامی 'مشکوک' در جهت برهم زدن ثبات عراق خواند و آن را محکوم کرد. او گفت ایران از فراگیر شدن امنیت و یکپارچگی عراق حمایت می‌کند. ایران چقدر شوخه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »