جو بایدن سیزدهمین رئیس جمهوری آمریکا است که با ملکه الیزابت ملاقات می‌کند

21/03/1400 09:31:00 ب.ظ

جو بایدن سیزدهمین رئیس جمهوری آمریکا است که با ملکه الیزابت ملاقات می‌کند ملکه الیزابت در دوران ۷۰ ساله سلطنت خود، غیر از لیندون جانسون که به انگلستان سفر نکرد، با تمامی روسای جمهوری آمریکا ملاقات کرده است ⬇️بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، به همراه جیل بایدن، بانوی نخست، در بریتانیا (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) جو بایدن که در نخستین سفر خارجی دوران ریاست جمهوری خود به سر می‌برد، سیزدهمین رئیس جمهوری آمریکا است که با الیزابت دوم ملکه ۹۵ ساله بریتانیا...

Print this page جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، به همراه جیل بایدن، بانوی نخست، در بریتانیا (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) جو بایدن که در نخستین سفر خارجی دوران ریاست جمهوری خود به سر می‌برد، سیزدهمین رئیس جمهوری آمریکا است که با الیزابت دوم ملکه ۹۵ ساله بریتانیا ملاقات می‌کند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، او که برای شرکت در اجلاس سران گروه هفت موسوم به «جی هفت» به بریتانیا رفته است، یکشنبه همراه با همسرش جیل بایدن، بانوی نخست آمریکا، در کاخ ویندزور مهمان ملکه هستند و چای می‌نوشند.

جو‌ بایدن برای نخستین در سال ۱۹۸۲ و هنگامی که سناتور بود با ملکه دیدار کرد. آنها پیش از ملاقات دوستانه یکشنبه، در ضیافتی که جمعه شب با حضور شاهزاده چارلز و هسرش کامیلا، و شاهزاده ویلیام و همسرش کیت برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند. headtopics.com

که چی

What about it? He is going to visit the head of all evils.

ملکه الیزابت در دوران ۷۰ ساله سلطنت خود، غیر از لیندون جانسون که به انگلستان سفر نکرد، با تمامی روسای جمهوری آمریکا ملاقات کرده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

چاووش‌اوغلو: شاهد هستیم که آمریکا مایل است در بسیاری از زمینه ها با ما همکاری کندچاووش‌اوغلو: شاهد این هستیم که آمریکا مایل است در بسیاری از زمینه ها با ما همکاری کند چاووش‌اوغلو: بر خرید پاتریوت اصرار نداریم. اگر آمریکا درباره پاتریوت ضمانت نمی‌دهد، از سایر متحدان خود سیستم پدافند هوایی می خریم. چاووش‌اوغلو: برای اینکه روابط با اسرائیل به حالت عادی باز گردد، این کشور باید از سیاست‌های تهاجم‌آمیز خود دست بردارد

خارج کردن دست‌کم سه مقام سابق جمهوری اسلامی از فهرست تحریم‌‌های آمریکا

«ایده معرفی رئیسی، سازماندهی دوره انتقال در جمهوری اسلامی پس از فوت رهبری است»«ایده معرفی رئیسی برای سازماندهی دوره انتقال است چنانچه بعد از فوت رهبر ایران که همین حالا ۸۲ سال سن دارد، مرحله انتقال قدرت بدون هیچ ریسک و شکافی در سطوح بالای نظام انجام شود»

همتی: قهر با انتخابات فرصت دادن به افرادی است که زنان و جوانان را محدود می‌کنندکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر با انتخابات قهر کنید زمین بازی در اختیار کسانی خواهد بود که محدودیت‌های زیادی برای زنان و جوانان ایجاد خواهند کرد. بله، بله در دروانی که شما بودید قیمت ارز گل و بلبل بود و ریال بالا ترین ارزش خودش رو داشت همتی_دولت_سوم_روحانی راست میگه ولی خودش و طیفش هم چیز جذابی برای مردم ندارند همتی درست می گوید و آرا او نیز رشد چشمگیری داشته است اما ما هنوز دلیل تعلل نخبگان از او را نمی دانیم.

آمریکا همزمان با گزارش فاکس‌نیوز از «سایت‌هسته‌ای سنجریان»:انتخابات ایران مذاکرات را پیچیده کرده استوندی شرمن، معاون وزیر خارجه آمریکا امروز چهارشنبه گفت مذاکرات بین ایران و قدرت‌های جهانی در مورد چگونگی احیای توافق هسته ای ۲۰۱۵ از اواخر هفته از سر گرفته می‌شود.

والیبالیست‌های ایران ۳ بر صفر مقابل آمریکا به پیروزی رسیدندتیم ملی ایران در شش بازی گذشته نیز ۲ باخت (مقابل ژاپن و روسیه) و ۴ برد پیاپی (مقابل هلند، کانادا، ایتالیا و بلغارستان) را به ثبت رسانده بود. جالبه چرا به ژاپن باختن ؟! واقعا چرا من از باخت امریکا ناراحت میشم ؟؟ چرا دوست ندارم ایران ببره؟؟