همتی: قهر با انتخابات فرصت دادن به افرادی است که زنان و جوانان را محدود می‌کنند

20/03/1400 09:44 ب.ظ

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر با انتخابات قهر کنید زمین بازی در اختیار کسانی خواهد بود که محدودیت‌های زیادی برای زنان و جوانان ایجاد خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، عبدالناصر همتی در نشست مجازی با جمعی از فعالان حقوق زنان با اشاره به آنکه یکی از مهم‌ترین مسائل کشور که دولت باید مستقیما به آن ورود کند مسئله اقشار آسیب‌پذیر است گفت: یکی از اقدامات جدی من بحث سازمان بهزیستی و ارتقای آن از لحاظ سازمانی است. من در برنامه‌های خودم اعلام کرده ام که دولت نباید در اقتصاد دخالت مستقیم داشته باشد و سرمایه‌گذاری‌های مولد را باید به بخش خصوصی واگذار کرد.

همتی در خصوص سه حوزه مهم آموزش، سلامت و اشخاص آسیب‌پذیر تاکید کرد: در این سه حوزه دولت باید عملکرد و دخالت مستقیم داشته باشد که در حوزه اقشار آسیب‌پذیر نهاد بهزیستی نقشی جدی دارد. وی همچنین در مورد مسئله کودک-همسری گفت: کودک-همسری از معضلاتی است که باید به جد به آن پرداخته شود. چرا که به معتقدم زندگی مشترک نیازمند تعامل و همدلی است و نباید به دختران به شکل ابزار در بحث ازدواج نگاه شود، البته در مسئله کودک -همسری قطعا نظر علما را نیز جویا خواهیم شد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به معضلات موجود در آموزش و پرورش و مبحث کنکور گفت: در خصوص آموزش و پرورش دو کار جدی انجام خواهم داد، یکی این است که به تقویت و بالابردن کیفیت مدارس دولتی خواهم پرداخت و دیگر آنکه همچنین در مدارس غیرانتفاعی نیز بحث نظارت را تقویت خواهم کرد.

همتی افزود: همچنین حذف تدریجی کنکور، که استرس بالایی در جوانان ایجاد می‌کند و کاهش سهیمه‌های دانشگاهی از برنامه‌های مهم من است. مخصوصا قطع سهمیه‌ها در 20 دانشگاه مهم کشور را مد نظر دارم.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

آقای همتی لطفا با یک قهر همه ستمدیدگان از سیاست اشتباه دولت آقای روحانی محترم را ،دلگرم و شاد بفرما، قاعدتا همه خوشحال میشویم . خوش آمدید آقای همتی خوش خیال مردم: راي دادن در اين انتصابات فرصت دادن به افرادي است كه زنان و جوانان را ٤٢ سال است دربند كرده اند. iraniansBoycottElections و رای دادن هم فرصتی برای خامنه ای برای یاوه گویی همیشگی و سو استفاده از یک موضوع بی ربط به مشروعیت رژیمش است.

هست سال پیش هم همین رو میگفتید. مثلاً الان وضع بهتر شده همتی و مهرعلی زاده باید انصراف می دادند هنوزهم دیر نیست. نه اینه شماهای سوپاپ همان گروه نیستید؟؟!!عوامفریبی بسه واین محدودیت باعث انفجار از درون تون میشه خلاص رای بی رای همتی درست می گوید و آرا او نیز رشد چشمگیری داشته است اما ما هنوز دلیل تعلل نخبگان از او را نمی دانیم.

قالیباف: با حاشیه‌سازی بی‌فایده نباید کام مردم را تلخ کرد/ مردم در انتخاب خود دقت کنند- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimقالیباف: با حاشیه‌سازی بی‌فایده کام مردم را تلخ نکنیم مردم رشید ایران هم در انتخاب خود دقّت کنند «کارنامه» مهم‌تر از هرگونه ادعّا، شعار و حتی برنامه است «پرهیزکاری» را در گفتار و رفتار نامزدها دنبال کنید و به آن وزن بدهید انتخابات_۱۴۰۰ کارنامه اگر مهم بود الان همتون تو انفرادی بودین نه بالاترین مناصب حکومتی 🤦‍♀️ حاشیه محل ارتزاق دوستان لیبرال است و آبشخور آن مناظره های بی برنامه و بی خاصیت و غیر چالشی صداوسیما. انتخابات۱۴۰۰ دولت_جوان_انقلابی جلیلی

راست میگه ولی خودش و طیفش هم چیز جذابی برای مردم ندارند بله، بله در دروانی که شما بودید قیمت ارز گل و بلبل بود و ریال بالا ترین ارزش خودش رو داشت همتی_دولت_سوم_روحانی

تاثیرات کاهش وزن رهبر کره شمالی بر تحولات ژئوپلیتیک جهانوضعیت سلامت رهبر کره شمالی اهمیت دارد چرا که او تنها کسی است که می تواند شبه جزیره کره را با یک دستور به نابودی بکشاند. مسخره میکنی مارو😂😂😂😂 کیم جونگ اون ؛ کس ننت

سخنگوی وزارت خارجه: سفر به عتبات عالیات از سر گرفته می‌شودسفر به عتبات عالیات از سر گرفته می‌شود سخنگوی وزارت امور خارجه خبر داد که سفر به «عتبات عالیات» به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سر گرفته می‌شود.

در این انتخابات جفاها و ظلم های بسیار بدی شد/با شعور مردم بازی نکنیدروحانی: *در این انتخابات مشخص شد اگر در کشور ایرادی وجود دارد این ایراد فقط مال دستگاه اجرا است! *ان‌شاءالله این دولت هم تغییر می‌کند پس الحمدلله کلا همه چیز خوب می‌شود *در این انتخابات جفاها و ظلم‌های بسیار بدی شد *با شعور مردم بازی نکنید ایراد فقط مال دستگاه اجرا نیست ایراد در همه قسمت های حکومت هست و با تغییر دولت همه چیز خوب نمی شود شما صبر کن صبح جمعه بشه متوجه بشی همچین میگخ با شعور مردم بازی نکنید که خودش قبلا بازی نکرده 😐

آیا همتی می‌تواند دو قطبی توکلی-هاشمی را با رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰ تکرار کند؟عبدالناصر همتی و احمد توکلی کم شباهت به هم نیستند: هر دو اقتصاد خوانده‌اند و در مناصب اقتصادی حکومت جمهوری اسلامی نیز تجربه مدیریتی کسب کرده‌اند. هر دو در انتخاباتی حاضر شده‌اند که از سوی جناح چپ، «تشریفاتی» و «غیررقابتی» لقب گرفته؛ آیا این شباهت‌ها می‌تواند موجب تکرار دو قطبی هاشمی-توکلی شود؟

وندی شرمن انتخابات ریاست جمهوری در ایران را «عامل پیچیده شدن مذاکرات» وین خواند🔺وندی شرمن انتخابات ریاست جمهوری در ایران را «عامل پیچیده شدن مذاکرات» وین خواند مقامات آمریکایی و ایرانی هنوز در مورد احیای برجام بر سر مسائل مختلف اختلافات حل نشده دارند واقعا در قرن ۲۱ با چه رویی اینطور در مماشات با کثیف ترین دیکتاتوری فاشیستی قرن و پدرخوانده تروریسم ادامه میدهید راى_من_سرنگونى خودتون و اونایی که در وین هستند رو لطفا' بذارید سر کار، بنده که دیگه حاضر نیستم از سوراخ قبلی گزیده بشم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

به گزارش ایسنا، عبدالناصر همتی در نشست مجازی با جمعی از فعالان حقوق زنان با اشاره به آنکه یکی از مهم‌ترین مسائل کشور که دولت باید مستقیما به آن ورود کند مسئله اقشار آسیب‌پذیر است گفت: یکی از اقدامات جدی من بحث سازمان بهزیستی و ارتقای آن از لحاظ سازمانی است. من در برنامه‌های خودم اعلام کرده ام که دولت نباید در اقتصاد دخالت مستقیم داشته باشد و سرمایه‌گذاری‌های مولد را باید به بخش خصوصی واگذار کرد.

همتی در خصوص سه حوزه مهم آموزش، سلامت و اشخاص آسیب‌پذیر تاکید کرد: در این سه حوزه دولت باید عملکرد و دخالت مستقیم داشته باشد که در حوزه اقشار آسیب‌پذیر نهاد بهزیستی نقشی جدی دارد.

وی همچنین در مورد مسئله کودک-همسری گفت: کودک-همسری از معضلاتی است که باید به جد به آن پرداخته شود. چرا که به معتقدم زندگی مشترک نیازمند تعامل و همدلی است و نباید به دختران به شکل ابزار در بحث ازدواج نگاه شود، البته در مسئله کودک -همسری قطعا نظر علما را نیز جویا خواهیم شد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به معضلات موجود در آموزش و پرورش و مبحث کنکور گفت: در خصوص آموزش و پرورش دو کار جدی انجام خواهم داد، یکی این است که به تقویت و بالابردن کیفیت مدارس دولتی خواهم پرداخت و دیگر آنکه همچنین در مدارس غیرانتفاعی نیز بحث نظارت را تقویت خواهم کرد.

همتی افزود: همچنین حذف تدریجی کنکور، که استرس بالایی در جوانان ایجاد می‌کند و کاهش سهیمه‌های دانشگاهی از برنامه‌های مهم من است. مخصوصا قطع سهمیه‌ها در 20 دانشگاه مهم کشور را مد نظر دارم. ما نیاز داریم که در مقطع تحصیلات تکمیلی در 20 دانشگاه کشورمان افرادی پذیرش شوند که رتبه لازم و مجاز را داشته باشند، چرا که می بایست افراد با دانش و هوش بالا را برای کشور تربیت کنیم.

وی همچنین تبعیض جنسیتی برای زنان و مردان در حقوق و مزایای پرداختی به خصوص در بخش خصوصی را مسئله‌ای مهم دانست که باید از میان برداشته شود.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در مورد مسئله حجاب نیز تصریح کرد: در مورد حجاب بانوان ما قطعا بر اساس قانون تعیین شده عمل می‌کنیم اما معنا ندارد که در زندگی خصوصی افراد دخالت کنیم. چرا باید برای بانوان پیامک حجاب بیاید و استرس بالایی برای آنان ایجاد شود، این موضوع دخالت در زندگی خصوصی افراد است.

همتی تصریح کرد: ما فقدان یک ذهنیت راهبردی برای توسعه داریم و استان‌های حاشیه کشور به خاطر همین فقدان، توسعه پیدا نکرده اند. در برنامه دولت من روش توسعه استان‌ها بر اساس مشخصات، ویژگی‌ها و شرایط آن مناطق خواهد بود.

وی در پایان گفت: اگر با انتخابات قهر کنید زمین بازی در اختیار کسانی خواهد بود که محدودیت‌های زیادی برای زنان و جوانان ایجاد خواهند کرد.