ژاپن, ورزش

جودو؛ ژاپنی‌ها با چهار مدال طلا گرند اسلم اوساکا را آغاز کردند

جودو؛ ژاپنی‌ها با چهار مدال طلا گرند اسلم اوساکا را آغاز کردند

23.11.2019

جودو ؛ ژاپن ی‌ها با چهار مدال طلا گرند اسلم اوساکا را آغاز کردند

دو قهرمان جهان از ژاپن فینال رقابت های وزن منهای ۶۶ کیلوگرم مردان را برگزار کردند. هیفومی آبه که دو قهرمانی جهان را در کارنامه دارد در این مبارزه با امتیاز ایپون از سد جوشیرو مارویاما، قهرمان کنونی جهان گذشت.

ادامه مطلب: euronews فارسی

برخی دانشگاه‌ها مهلت درخواست پذیرش برای متقاضیان ایرانی را تمدید کردندبا تلاش گروهی از ایرانیان در گوشه‌وکنار جهان تلاش برای تمدید مهلت درخواست پذیرش دانشگاه‌ها برای دانشجویان ایرانی آغاز شده است. یورونیوز در این گزارش نگاهی انداخته است به برخی از این دانشگاه‌ها و روند پیگیری‌های صورت گرفته.

پنج کشور اروپایی موضع آمریکا در باره شهرک‌سازی اسرائیل را محکوم کردندشهرک سازی اسرائیل در بخش‌های اشغالی کرانه باختری رود اردن از سال ۱۹۶۷ تا کنون در تمام دولت‌های اسرائیلی تداوم داشته اما از زمان به روی کار آمدن بنیامین نتانیاهو با سرعت بیشتری دنبال شده است.

سازمان‌های حقوق بشر: آفریقا مبارزه با خشونت جنسی را تشدید کند | DW | 22.11.2019فدراسیون بین‌المللی حقوق بشر (FIDH) از کشورهای آفریقایی خواست سیاست‌های موثرتری در مبارزه با خشونت جنسی اتخاذ کنند. در این کشورها خشونت جنسی علیه دختران و زنان بسیار گسترده است.

مادر فرانسوی: بچه‌هایم فریاد می‌زدند؛ مامان را نکش، مامان را نکش!دولت فرانسه به دنبال آن است تا بتواند خشونت خانگی علیه زنان را کاهش داد. در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۳۰ زن در فرانسه توسط همسر و یا شریک زندگی‌شان به قتل رسیدند.

سرکوب گسترده دانشجویان در ایران؛ لباس شخصی‌ها با «آمبولانس» حدود۵۰ دانشجو را در دانشگاه تهران دستگیر کردند🔺سرکوب گسترده دانشجویان در ایران؛ لباس شخصی‌ها با «آمبولانس» حدود۵۰ دانشجو را در دانشگاه تهران دستگیر کردند ⚡️گزارش‌ها حاکی است روز دوشنبه ۲۷آبان ماه چندین آمبولانس حاوی نیروهای لباس شخصی وارد دانشگاه شدند و ده‌ها دانشجو را دستگیر و با آمبولانس بردند. لعنت بهشون حروم‌زاده ها

‌رئیس سازمان بسیج: در کمتر از 48 ساعت اغتشاشات مدیریت شد / مردم سریعا صفوف خود را از ‌آشوبگران جدا کردند- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس سازمان بسیج: در کمتر از ۴۸ ساعت اغتشاشات مدیریت شد مردم سریعا صفوف خود را از ‌آشوبگران جدا کردند استکبار در هر کشوری عوامل نفوذی دارد به ویژه در میان ملت ایران چرا که ملتی الگو و انقلابی است

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

23 نوامبر 2019, شنبه اخبار

اخبار قبلی

نماینده سازمان ملل: حملات هوایی ائتلاف در یمن ۸۰ درصد کاهش یافته است

اخبار بعدی

انتقاد دموکرات‌های نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا از سرکوب اعتراض‌ها در ایران