جهانگیری: ایران با مشتی آهنین در برابر متجاوزان می‌ایستد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

جهانگیری: *در شرایط تحریم درآمد کشور در سال جاری بیش از ۷۰ میلیارد دلار بود *هیچ وقت تصور نمی‌کردیم که در کشورهای عراق، سوریه، لبنان، افغانستان و پاکستان مسائل امروز اتفاق بیفتد *اتفاقات و حوادث این کشورها روی کل خاورمیانه از جمله ایران تاثیر گذاشته است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری در مراسم روز پرستار که در سالن همایش های برج میلاد با حضور وزیر بهداشت و درمان و جمع زیادی از کادر پزشکی و پرستاری کشور برگزار شد، گفت: از جامعه پزشکی و پرستاری کشور از عمق دل تشکر می کنم؛ چرا که نگذاشتند مهمترین نیاز مردم در اثر تحریم دچار کمبود شود.

معاون اول رئیس‌جمهور با تبریک ولادت حضرت زینب کبری (س)، گفت: آن حضرت هم در وجه اجتماعی و هم در بخش انسانی و عاطفی سرمشق ما هستند. ایشان شیرزنی بودند که توانستند قدرت و ظرفیت انسان در تحمل مصیبت ها و فشارها را به نمایش بگذارند و پیام یک نهضت عدالتخواهانه و آزادی طلب را هم در عصر خودشان و هم در عصر بعد از خودشات به جهانیان برسانند.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به دیدار روز گذشته مقام معظم رهبری با وزیر بهداشت و پرستاران کشور گفت: مجموعه مطالبی که مقام معظم رهبری در این دیدار بیان کردند تماماً مورد قبول دولت است و دولت تلاش می‌کند تا دغدغه جامعه پرستاری را رفع کند. برای ما جلب رضایت کامل ذینفعان اهمیت دارد. اگر نتوانیم رضایت شما را جلب کنیم طبیعتاً نخواهیم توانست رضایت عامه مردم را که پیچیده‌تر است، جلب کنیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با دماغ گنده ات تو سر دشمن میزنیم😂😂😂😂

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افت ۲۱‌درصدی نرخ برابری ریال در سال‌۲۰۱۹؛ کدام ارز بیش از همه گران شد؟نرخ فروش دلار در بازار ارز ایران طی سال میلادی گذشته ۲۱ درصد افزایش یافت، وضعیت سایر ارزها چگونه بود؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیست سال پیش در شب سال نو، قدرت به پوتین تفویض شدبیست سال پیش در شب سال نو، قدرت به ولادیمیر پوتین تفویض شد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از سئول تا پیونگ یانگ؛ جشن سال نوی میلادی در دو کره برگزار شدسال ۲۰۱۹ میلادی در کره جنوبی با چند رسوایی سیاسی، عدم رونق بازار کار و ادامه تلاش ها برای کاهش تنش با کره شمالی همراه بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در آخرین روز معاملاتی قیمت نفت در سال ۲۰۱۹؛ نفت در حال ثبت بیشترین قیمت سالانه از سال ۲۰۱۶ استقیمت نفت در آخرین روز معاملاتی سال ۲۰۱۹ در روز سه شنبه ۱۰ دی ماه تحت تاثیر پایان جنگ تجاری میان آمریکا و چین و ناآرامی‌های خاورمیانه در رقم های بالا قرار دارد و در مسیر ثبت بزرگترین رشد قیمت سالانه د
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پاپ در سال نو:‌ زنان میانجیان صلح اند و باید در تصمیم‌گیری‌ها باشندپیشوای کاتولیکهای جهان همچنین یادآوری کرد که برای داشتن جهانی بهتر باید با زنان به طرزی شایسته برخورد کرد. بله؛ در برخوردش با اون خانم معلوم بود! تعجب می کنم چرا کسی، بخصوص خانم ها اعتراض نکردن؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حشد شعبی از هوادارانش خواست از اطراف سفارت آمریکا در بغداد متفرق شوندمعترضانی که مقابل محوطه ساختمان سفارت آمریکا تحصن کرده‌اند روز چهارشنبه بار دیگر با آتش زدن پرچم‌های آمریکا و سر دادن شعارهایی چون «آمریکا شیطان بزرگ است» سعی داشتند خود را به ساختمان سفارت نزدیک کنند که با شلیک گاز اشک آور از سوی نیروهای امنیتی آمریکا مواجه شدند. معترضان؟ 😳😂😂 مزدوران رژیم خبیث ملاها ، درست تر است، نه؟ 🤨 دستشون درد نکنه ...از خجالتشون در میایم😜😜😜😜 حشد الشعبی از هوادارانش خواست از اطراف سفارت آمریکا در بغداد متفرق شوند جزئیات بیشتر: سفارت_آمریکا حشد_الشعبی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »