در آخرین روز معاملاتی قیمت نفت در سال ۲۰۱۹؛ نفت در حال ثبت بیشترین قیمت سالانه از سال ۲۰۱۶ است

31/12/2019 03:37:00 ب.ظ

🔺در آخرین روز معاملاتی قیمت نفت در سال ۲۰۱۹؛ نفت در حال ثبت بیشترین قیمت سالانه از سال ۲۰۱۶ است

صدای آمریکا

🔺در آخرین روز معاملاتی قیمت نفت در سال ۲۰۱۹؛ نفت در حال ثبت بیشترین قیمت سالانه از سال ۲۰۱۶ است

قیمت نفت در آخرین روز معاملاتی سال ۲۰۱۹ در روز سه شنبه ۱۰ دی ماه تحت تاثیر پایان جنگ تجاری میان آمریکا و چین و ناآرامی‌های خاورمیانه در رقم های بالا قرار دارد و در مسیر ثبت بزرگترین رشد قیمت سالانه د

به گزارش رویترز، قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۶ و ۲۸ دقیقه روز سه‌شنبه ۱۰ دی ماه به ۶۶ دلار و ۶۶ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۶۱ دلار و ۶۵ سنت رسید.بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت برنت برای تحویل در ماه مارس روز سه‌شنبه با یک سنت کاهش به ۶۸ دلار و ۶۶ سنت رسید.

بنابر این گزارش قیمت نفت برنت حدود ۲۳ درصد و نفت وست تگزاس اینترمدییت حدود ۳۶ درصد از ابتدای سال ۲۰۱۹ تاکنون رشد داشته است. این دو شاخص نفتی تحت تاثیر مذاکرات تجاری آمریکا و چین و کاهش تولیدات وعده شده توسط کشورهای صادر کننده نفت و متحدانش در مسیر ثبت بزرگترین رشد قیمت سالانه در طی ۳ سال اخیر قرار دارند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ادامه اعتصاب‌ها در فرانسه؛ در روز نخست سال تنها ۳۵ درصد قطارها حرکت می‌کنندشرکت راه آهن فرانسه اعلام کرده است که برای روز نخست سال جدید تنها ۳۵ درصد قطارها حرکت خواهند کرد.

پرش قیمت خانه در شمیران!/ آرامش در سایر مناطقپرش قیمت خانه در شمیران! آرامش در سایر مناطق تنها در عرض یک ماه قیمت خانه در منطقه یک، هشت میلیون تومان معادل ۳۴ درصد گران شد که تاثیر قابل توجهی بر معدل کل بازار مسکن در پایتخت ایجاد کرد؛ این در حالی است که در سایر مناطق، نوسانات قیمت طبیعی بود.

قیمت نفت برنت به 67.66 دلار رسید

رقم صادرات نفت در بودجه 99 غیرواقعی استآن‌طور که برآیند اظهارنظرهای کارشناسی نشان می‌دهد، هیچ‌کدام از آگاهان اقتصادی امکان صادرات روزانه یک میلیون بشکه نفت را، که درآمد 48 هزار میلیارد تومانی آن در لایحه بودجه سال آینده پیش‌بینی شده، باور ندارند و می‌گویند این رقم در بهترین حالت 300 هزار بشکه در روز خواهد بود.

آیا یک خانواده فقیر از پس هزینه تهیه یک وعده املت در روز برمی‌آید؟

عکس روز: پاسداری از سنت در دوره مدرن | DW | 30.12.2019📷 عکس روز: پاسداری از سنت در دوره مدرن ژاپنی‌ها خود را برای غذای سنتی سال نو که ترکیبی از خوراکی‌های متفاوت است آماده می‌کنند. هر کدام از این خوراکی‌ها معنای خاصی دارند. برای مثال برخی از آنها مصداق رفاه یا سلامتی هستند. حالا من هرچی فکر میکنم معنی سوسک و مار و باله کوسه....تو معنای خوراکی ها پیدا نمیکنم شما پیدا کردین ؟؟؟؟😁 هفت سین!

ر طی ۳ سال گذشته است.اتحادیه‌های کارگری فرانسه با همراهی دانشجویان اعتصابات خود را علیه اصلاح قانون بازنشستگی از ۵ دسامبر آغاز کردند.به گزارش ایسنا، کانون منطقه‌ای رشد حدود یک میلیون تومانی متوسط کلی قیمت مسکن در تهران رصد شد.هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز در بازارهای جهانی با قیمت 67.

به گزارش رویترز، قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۶ و ۲۸ دقیقه روز سه‌شنبه ۱۰ دی ماه به ۶۶ دلار و ۶۶ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۶۱ دلار و ۶۵ سنت رسید. بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت برنت برای تحویل در ماه مارس روز سه‌شنبه با یک سنت کاهش به ۶۸ دلار و ۶۶ سنت رسید. در حالیکه فیلیپ مارتینز، رئیس این اتحادیه دولت را متهم به ایجاد هرج و مرج در این درگیری کرده است. بنابر این گزارش قیمت نفت برنت حدود ۲۳ درصد و نفت وست تگزاس اینترمدییت حدود ۳۶ درصد از ابتدای سال ۲۰۱۹ تاکنون رشد داشته است. در پنج منطقه‌ی ۴، ۵، ۷، ۱۴ و ۱۵ نرخ‌ها ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان رشد کرد. این دو شاخص نفتی تحت تاثیر مذاکرات تجاری آمریکا و چین و کاهش تولیدات وعده شده توسط کشورهای صادر کننده نفت و متحدانش در مسیر ثبت بزرگترین رشد قیمت سالانه در طی ۳ سال اخیر قرار دارند. جدیدترین .25 درصدی به 67 دلار و 66 سنت رسید.