جزئیات سند اجرایی حجاب و عفاف به عنوان متمم مصوبات قبلی تصویب شد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست روحانی؛ جزئیات سند اجرایی حجاب و عفاف به عنوان متمم مصوبات قبلی تصویب شد

به گزارش ایلنا، اعضای این شورا در جلسه عصر سه‌شنبه خود که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی تشکیل شد؛ جزییات سند اجرایی حجاب و عفاف را به عنوان متمم مصوبات قبلی در ۶ ماده شامل اهداف، تصریح بر اصالت مصوبات قبلی، راهبردها، ناظر بر وظایف دستگاه ها، ناظر بر وظایف عمومی دستگاه ها و ماده مربوط بر نظارت، ارزیابی و پایش مقررات حجاب و عفاف به تصویب رساندند.اعضای شورای انقلاب فرهنگی همچنین در این جلسه انتخاب ۸ تن از روسای جدید دانشگاه های کشور را تصویب کردند.

براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، آقایان دکتر سید مهدی ابطحی برای دانشگاه صنعتی اصفهان ، دکتر حمید رضا رضایی آشتیانی برای ریاست دانشگاه صنعتی اراک، دکتر منصور زراء نژاد برای دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر ، دکتر کوروش نوذری برای دانشگاه مازندران، دکتر محمد کریمیان برای دانشگاه علوم پزشکی ایلام، دکتر سید محمد جمالیان برای دانشگاه علوم پزشکی اراک، دکتر حسین فرشیدی برای دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و دکتر رشید حیدری مقدم برای ریاست دانشگاه علوم پزشکی همدان انتخاب شدند.

حجت الاسلام حسن روحانی در این جلسه همچنین به آقای محسن حاجی میرزایی به عنوان وزیر جدید آموزش و پرورش و عضو جدید شورا خیر مقدم گفت و از دکتر حسینی بخاطر حضور فعال در جلسات شورا در مدت سرپرستی این وزارت خانه قدردانی کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

غنی: جزئیات توافق صلح آمریکا در اختیار دیگر رهبران افغانستان قرار گیرداین توافق پس از بررسی و تایید از سوی دولت افغانستان و نیز همراهی دیگر گروه ها بایست در مرحله بعد صاحبان قدرت در کابل را برای مذاکرات مستقیم رو در روی نمایندگان طالبان قرار دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جزئیات جدید از تخلف 26 هزار میلیارد تومانی در واگذاری "اردوگاه شهید باهنر"- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimعضو کمیسیون آموزش‌ مجلس با بیان اینکه ابهامات بسیاری درباره نحوه مزایده اردوگاه شهید باهنر واگذاری اردوگاه با قیمت بسیار پایین وجود دارد، گفت: این ملک مرغوب را فقط با قیمت 4 هزار میلیارد تومان واگذار کردند اماحداقل ارزش آن 30 هزار میلیارد تومان است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش: اجرای سند تحول بنیادین در اولویت برنامه‌هایم قرار دارد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش: *اجرای سند تحول بنیادین در اولویت برنامه‌هایم قرار دارد *معلمان و دانش‌آموزان آینده ایران را می‌سازند *توسعه مدارس دولتی جزو سیاست‌های بنده خواهد بود *بنده مخالفتی با مدارس غیردولتی ندارم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سامانه اموال مسئولان فعال شد / اتهام‌زنی بدون سند، به روند مبارزه با فساد ضربه می‌زند / رفع تحریم‌ها و گشایش اقتصادی، مقدمه اقدام بعدی است، نه نتیجه آنرئیس قوه‌قضائیه با تاکید بر ضرورت نهادینه‌سازی فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در کشور، اتهام زنی‌های بدون سند را موجب وارد آمدن ضربه به روند مبارزه با فساد دانست و گفت: کسانی که به هر دلیل دچار هوای نفس شده و به اموال مردم با اخذ رشوه، پورسانت، اختلاس و ... دست اندازی کرده اند، بهتر است قبل از اینکه دستگاه قضایی به سراغشان برود، خودشان این اموال را بازگردانند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رئیس قوه قضاییه: سامانه اموال مسئولان فعال شد / بدون سند انگشت اتهام سمت کسی نگیرید- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس قوه قضاییه: *سامانه اموال_مسئولان فعال شد *بدون سند انگشت اتهام سمت کسی نگیرید *اگر سندی وجود دارد باید به دستگاه قضایی ارائه شود *اتهام‌زنی در فضای حقیقی و مجازی، موجب سلب امنیت روانی و اخلاقی از جامعه می شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مرد سوری در مجارستان به تروریسم و جنایت علیه بشریت متهم شددادستان‌ها در مجارستان خواستار اجرای حکم حبس ابد علیه یک شهروند سوری هستند. به گفته آنها این مرد سوری و عضو پیشین داعش، مرتکب جنایت علیه بشریت و تروریسم شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »