مرد سوری در مجارستان به تروریسم و جنایت علیه بشریت متهم شد

03/09/2019 02:55:00 ب.ظ

مرد سوری در مجارستان به تروریسم و جنایت علیه بشریت متهم شد جزئیات بیشتر🔽

گروه «دولت اسلامی» (داعش), داعش

مرد سوری در مجارستان به تروریسم و جنایت علیه بشریت متهم شد جزئیات بیشتر🔽

دادستان‌ها در مجارستان خواستار اجرای حکم حبس ابد علیه یک شهروند سوری هستند. به گفته آنها این مرد سوری و عضو پیشین داعش ، مرتکب جنایت علیه بشریت و تروریسم شده است.

دادستان های مجارستانی کیفرخواستی علیه یک شهروند سوری به اتهام تروریسم و جنایت علیه بشریت صادرکردند. به گفته آنها این مرد سوری عضو پیشین گروه داعش بوده است.مرد سوری با نام خانوادگی حسن، متهم است در سال ۲۰۱۵ میلادی به عنوان عضو داعش مرتکب جنایاتی در استان حمص شده است.

دادستان های مجارستان خواهان اجرای حکم «حبس ابد» برای این شهروند سوری هستند. وکیل این متهم سوری هنوز واکنشی به اتهامات دادستان های مجارستانی نداشته است. دقیقا مشخص نیست دادگاه چه زمانی درباره این اتهامات تشکیل و حکم صادر می شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

ویدئو؛ تظاهرات بر ضد خشونت خانگی علیه زنان در پاریستظاهرکنندگان نام زنان قربانی خشونت خانگی را بر روی پلاکاردهایی که در دست داشتند نوشته بودند.

انتقاد نماینده مجلس ایران از احکام سنگین علیه زنان کنشگرپروانه سلحشوری، نماینده تهران، در اظهاراتی به برخوردهای قوه قضاییه با چند نفر از کنشگران و روزنامه‌نگار‌ان زن از جمله نوشین جعفری، مرضیه امیری و عاطفه رنگیز اعتراض کرده است. همزمان گزارشها ز ایران حاکی از بازداشت شهرزاد جعفری، خواهر نوشین جعفری است.

واکنش آمریکا به اقدام تلافی‌جویانه مقاومت علیه رژیم صهیونیستی- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«واکنش آمریکا به اقدام تلافی‌جویانه حزب‌الله علیه رژیم صهیونیستی» فرستاده آمریکا در امورخاورمیانه: *موشکهایی که از لبنان بسمت اسرائیل شلیک شدند،صلح را تضعیف میکند *ایران وابستگانی در لبنان و غزه دارد و تلاش میکند از طریق آنها به اسرائیل ضربه وارد کند

نتانیاهو: به اقداماتمان علیه حزب‌الله ادامه می‌دهیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimنتانیاهو: به اقداماتمان علیه حزب_‌الله ادامه می‌دهیم نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی: حزب الله لبنان موشک‌های هوشمند در اختیار دارد ارتش اسرائیل به اقدامات خود علیه تهدیدات حزب الله ادامه خواهد داد

رئیس فدراسیون جهانی جودو: اقدامات قانونی علیه ایران آغاز می‌شوداگرچه این موضوع هیچ‌گاه بصورت رسمی اعلام نشده و قانونی در این باره وضع نشده است، اما مطابق با تصمیم مقامات ایران، ورزشکاران این کشور از مسابقه مقابل حریفان اسرائیلی منع شده‌اند و باید به اشکال مختلف از حضور در مقابل آنها خودداری کنند.

غنی: جنگ طالبان علیه مردم افغانستان جنایت ضد بشری استرئیس جمهور افغانستان ضمن محکوم کردن حمله انتحاری شب گذشته طالبان در کابل گفت جنگ طالبان علیه مردم ما جنایت علیه بشریت است. - خبرگزاری آناتولی

Aa دادستان های مجارستانی کیفرخواستی علیه یک شهروند سوری به اتهام تروریسم و جنایت علیه بشریت صادرکردند.بنا به آمار وزارت کشور فرانسه در سال ۲۰۱۸ میلادی ۱۲۱ زن در خشونت‌های خانگی جان خود را در این کشور از دست دادند.Image caption نوشین جعفری اواسط مردادماه سالجاری بازداشت شد اخیرا از اکانت خصوصی اینستاگرام نوشین جعفری"پیامی صوتی" برای شیوا نظر‌آهاری، فعال مدنی، ارسال شده بود خانم جعفری در این پیام صوتی می‌گوید "نجاتم بدهید" و در ضمن"تهدید شده که در صورت عدم همکاری خانواده‌اش نیز تحت فشار" قرار می‌گیرند.خبرگزاری تسنیم ، «جیسون گرینبلات» فرستاده آمریکا در امور خاورمیانه، در واکنش به اقدام تلافی‌جویانه حزب‌الله لبنان علیه تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی، بار دیگر از تل‌آویو حمایت کرد.

به گفته آنها این مرد سوری عضو پیشین گروه داعش بوده است. مرد سوری با نام خانوادگی حسن، متهم است در سال ۲۰۱۵ میلادی به عنوان عضو داعش مرتکب جنایاتی در استان حمص شده است. دادستان های مجارستان خواهان اجرای حکم «حبس ابد» برای این شهروند سوری هستند." واکنش‌ها به بازداشت نوشین جعفری در پی گذشت یک ماه از بازداشت خانم جعفری، بیش از ۲۰۰ نفر از هنرمندان در ایران با انتشار نامه‌ای سرگشاده نسبت به وضعیت این عکاس سینما و تئاتر ابراز نگرانی کردند. وکیل این متهم سوری هنوز واکنشی به اتهامات دادستان های مجارستانی نداشته است. دقیقا مشخص نیست دادگاه چه زمانی درباره این اتهامات تشکیل و حکم صادر می شود. انهدام خودروی نظامی اسرائیل توسط حزب‌الله / صهیونیست‌ها «مارون‌الراس» را گلوله‌باران کردند حزب‌الله تأکید کرده است که تمامی نظامیان سرنشین این خودرو کشته یا زخمی شده‌اند.

هم‌رسانی این مطلب: ..