جزئیات فسخ قرارداد ویلموتس/ آغاز مذاکره با سرمربی جدید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس فدراسیون فوتبال با توافق قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران را فسخ و به زودی با برانکو ایوانکوویچ وارد مذاکره دوطرفه خواهد شد

به گزارش ایسنا، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که پس از مراسم برترین‌های ۲۰۱۹ آسیا از هنگ‌کنگ راهی ترکیه شده بود، طی مذاکرات دو طرفه با نمایندگان ویلموتس قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی را به صورت توافقی فسخ کرد.

براساس بندی در قرارداد فدراسیون فوتبال و ویلموتس، هر کدام از طرفین که تعهدات خود را نقض کنند، طرف مقابل امکان فسخ قرارداد به صورت یک طرفه را داشته است. بر این اساس مارک ویلموتس نیز پیش از این با ادعای تاخیر در پرداخت‌های فدراسیون فوتبال رسما درخواست فسخ کتبی به فدراسیون فوتبال ایران داد و در نتیجه فدراسیون فوتبال نیز با تکیه بر این درخواست، مذاکرات با ویلموتس برای فسخ قرارداد را پیش برد.

در مقابل فدراسیون فوتبال نیز با وجود عدم حضور ویلموتس در ایران و نقض قرارداد، هیچ‌گاه نتوانست از این موضوع به نفع فوتبال ایران بهره ببرد چرا که تمام ورود و خروج‌های این مربی با رضایت فدراسیون ایران و بلیت تهیه شده از سوی این فدراسیون انجام می‌شده است. هم‌چنین بر اساس اطلاع خبرنگار ایسنا، قرارداد قطعی شخص مارک ویلموتس برای یک سال، ۲ میلیون یورو بوده است که با احتساب هزینه قرارداد دستیارانش کل مبلغ قرارداد کمتر از ۳ میلیون یورو بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همه اینها برنامه‌ای بود برای رد شدن از کیروش و به برانکو رسیدن از همون اول هم وزیر بی لیاقت ورزش و فدراسیون دوزاری مربی حکومتی و فاسد خودشونو انتخاب کرده بودند برانکو ایوانکویچ مهدی_تاج مسعود_سلطانی‌فر تیم‌ملی ویلموتس

سه میلیون ایرو چی میشه پس؟ ریئس فدراسیون فوتبال و زمین کنار مصلای تهران چی میشه پس؟

كاري با رفتن ويلموتس بلژيكي ندارم، ولي خفتي بالاتر از مذاكره مجدد با برانكو نيست!!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران فسخ شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران فسخ شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاج عازم ترکیه شد/ مذاکره با ویلموتس در استانبولتاج برای مذاکره با ویلموتس به ترکیه رفت تاج پس از حضور در مراسم ای اف سی از هنگ‌کنگ عازم استانبول شد حالا با سفر مهدی تاج به استانبول به نظر می‌رسد این سفر برای برگزاری جلسه با مارک ویلموتس برنامه‌ریزی شده تا بلکه طی روزهای آینده مشکلات طرفین حل شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پارلمان عراق با قبول استعفای عبدالمهدی از برهم صالح خواست نخست وزیر جدید معرفی کندمحمد الحلبوسی رئیس مجلس نمایندگان عراق شامگاه سه‌شنبه 3 دسامبر 2019 ضمن اعلام موافقت پارلمان با
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان خطاب به ناتو: جنگ ترکیه با « تروریست‌‌ها» را به رسمیت بشناسیداردوغان:‌ «با کمال میل، می توانیم دور هم جمع شویم و درباره این موضوعات حرف بزنیم اما اگر دوستان ما در ناتو سازمان‌هایی که ما سازمان‌‌های تروریستی می دانیم را به این عنوان به رسمیت نشناسند، ما با هر اقدام که در نشست ناتو تصمیم گرفته شود مخالفت می کنیم.» اردوغان نگو خردوغان بگو این نوع آخوند کراواتی ..ر ..ر است که باید با یک درکونی ناتو بندازش بیرون. رجب! حقوق کردها را به رسمیت بشناس! از فاز آتا‌ترکی که گرفتی بیا بیرون!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فردی لیونبرگ؛ از تبلیغ لباس زیر تا سرمربی‌گری آرسنالبازیکن خجالتی سوئدی با موهای 'جیغ' صورتی و مردی که مانکن لباس‌های زیر بود. فردی لیونبرگ، سرمربی جدید آرسنال شخصیتی پیچیده‌تر از آن دارد که بسیاری رسانه‌ها از او ارائه می‌کنند. بیشتر علاقه‌مندان فوتبال دنیا می‌دانند که او اسطوره فوتبال آرسنال و سوئد است؛ اما از سرمربی موقت آرسنال چه چیزهای دیگری می‌دانیم؟
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »