جزئیات فسخ قرارداد ویلموتس/ آغاز مذاکره با سرمربی جدید

04/12/2019 06:25:00 ب.ظ

رئیس فدراسیون فوتبال با توافق قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران را فسخ و به زودی با برانکو ایوانکوویچ وارد مذاکره دوطرفه خواهد شد

رئیس فدراسیون فوتبال با توافق قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران را فسخ و به زودی با برانکو ایوانکوویچ وارد مذاکره دوطرفه خواهد شد

رئیس فدراسیون فوتبال طی توافقی دوطرفه قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران را فسخ کرد و به زودی با برانکو ایوانکوویچ وارد مذاکره خواهد شد.

برگ برنده رئیس فدراسیون فوتبال در مذاکرات با نماینده ویلموتس، درخواست کتبی پیشین این مربی به فدراسیون فوتبال برای فسخ قرارداد بود.براساس بندی در قرارداد فدراسیون فوتبال و ویلموتس، هر کدام از طرفین که تعهدات خود را نقض کنند، طرف مقابل امکان فسخ قرارداد به صورت یک طرفه را داشته است. بر این اساس مارک ویلموتس نیز پیش از این با ادعای تاخیر در پرداخت‌های فدراسیون فوتبال رسما درخواست فسخ کتبی به فدراسیون فوتبال ایران داد و در نتیجه فدراسیون فوتبال نیز با تکیه بر این درخواست، مذاکرات با ویلموتس برای فسخ قرارداد را پیش برد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

همه اینها برنامه‌ای بود برای رد شدن از کیروش و به برانکو رسیدن از همون اول هم وزیر بی لیاقت ورزش و فدراسیون دوزاری مربی حکومتی و فاسد خودشونو انتخاب کرده بودند برانکو ایوانکویچ مهدی_تاج مسعود_سلطانی‌فر تیم‌ملی ویلموتس سه میلیون ایرو چی میشه پس؟ ریئس فدراسیون فوتبال و زمین کنار مصلای تهران چی میشه پس؟

كاري با رفتن ويلموتس بلژيكي ندارم، ولي خفتي بالاتر از مذاكره مجدد با برانكو نيست!!!

قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران فسخ شد

قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران فسخ شد

تاج عازم ترکیه شد/ مذاکره با ویلموتس در استانبولتاج برای مذاکره با ویلموتس به ترکیه رفت تاج پس از حضور در مراسم ای اف سی از هنگ‌کنگ عازم استانبول شد حالا با سفر مهدی تاج به استانبول به نظر می‌رسد این سفر برای برگزاری جلسه با مارک ویلموتس برنامه‌ریزی شده تا بلکه طی روزهای آینده مشکلات طرفین حل شود

پارلمان عراق با قبول استعفای عبدالمهدی از برهم صالح خواست نخست وزیر جدید معرفی کندمحمد الحلبوسی رئیس مجلس نمایندگان عراق شامگاه سه‌شنبه 3 دسامبر 2019 ضمن اعلام موافقت پارلمان با

اردوغان خطاب به ناتو: جنگ ترکیه با « تروریست‌‌ها» را به رسمیت بشناسیداردوغان:‌ «با کمال میل، می توانیم دور هم جمع شویم و درباره این موضوعات حرف بزنیم اما اگر دوستان ما در ناتو سازمان‌هایی که ما سازمان‌‌های تروریستی می دانیم را به این عنوان به رسمیت نشناسند، ما با هر اقدام که در نشست ناتو تصمیم گرفته شود مخالفت می کنیم.» اردوغان نگو خردوغان بگو این نوع آخوند کراواتی ..ر ..ر است که باید با یک درکونی ناتو بندازش بیرون. رجب! حقوق کردها را به رسمیت بشناس! از فاز آتا‌ترکی که گرفتی بیا بیرون!

فردی لیونبرگ؛ از تبلیغ لباس زیر تا سرمربی‌گری آرسنالبازیکن خجالتی سوئدی با موهای 'جیغ' صورتی و مردی که مانکن لباس‌های زیر بود. فردی لیونبرگ، سرمربی جدید آرسنال شخصیتی پیچیده‌تر از آن دارد که بسیاری رسانه‌ها از او ارائه می‌کنند. بیشتر علاقه‌مندان فوتبال دنیا می‌دانند که او اسطوره فوتبال آرسنال و سوئد است؛ اما از سرمربی موقت آرسنال چه چیزهای دیگری می‌دانیم؟

به گزارش ایسنا، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که پس از مراسم برترین‌های ۲۰۱۹ آسیا از هنگ‌کنگ راهی ترکیه شده بود، طی مذاکرات دو طرفه با نمایندگان ویلموتس قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی را به صورت توافقی فسخ کرد.فدراسیون فوتبال ایران قرارداد خود با مارک ویلموتس را پس از هفت ماه فعالیت فسخ کرد.فدراسیون فوتبال ایران قرارداد خود با مارک ویلموتس را پس از هفت ماه فعالیت فسخ کرد.به گزارش ایسنا، مهدی تاج که بامداد شنبه از تهران عازم هنگ کنگ شده بود تا در مراسم معرفی برترین‌های آسیا شرکت کند، پس از این مراسم مستقیماً از هنگ‌کنگ عازم استانبول شد.

برگ برنده رئیس فدراسیون فوتبال در مذاکرات با نماینده ویلموتس، درخواست کتبی پیشین این مربی به فدراسیون فوتبال برای فسخ قرارداد بود. براساس بندی در قرارداد فدراسیون فوتبال و ویلموتس، هر کدام از طرفین که تعهدات خود را نقض کنند، طرف مقابل امکان فسخ قرارداد به صورت یک طرفه را داشته است.12. بر این اساس مارک ویلموتس نیز پیش از این با ادعای تاخیر در پرداخت‌های فدراسیون فوتبال رسما درخواست فسخ کتبی به فدراسیون فوتبال ایران داد و در نتیجه فدراسیون فوتبال نیز با تکیه بر این درخواست، مذاکرات با ویلموتس برای فسخ قرارداد را پیش برد.2019 استانبول/ خبرگزاری آناتولی مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به دنبال جنجال‌های اخیر بر سر جدایی وی، با تصمیم فدراسیون این کشور قرارداد خود را فسخ کرد. بر اساس اطلاع ایسنا، ویلموتس رسما در نامه‌اش اعلام کرده بود، چون فدراسیون فوتبال ایران به تعهدات مالی خود مطابق با قرارداد عمل نکرده، قرارداد دو طرفه فسخ تلقی می‌شود. به گزارش خبرگزاری «مهر»، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که از هنگ‌کنگ به ترکیه آمده تا با نماینده ویلموتس مذاکرت نهایی را انجام دهد، پس از چند جلسه طولانی و فشرده بر سر فسخ قرارداد به توافق رسید. در مقابل فدراسیون فوتبال نیز با وجود عدم حضور ویلموتس در ایران و نقض قرارداد، هیچ‌گاه نتوانست از این موضوع به نفع فوتبال ایران بهره ببرد چرا که تمام ورود و خروج‌های این مربی با رضایت فدراسیون ایران و بلیت تهیه شده از سوی این فدراسیون انجام می‌شده است.

نکته جالب در موضوع همکاری ویلموتس و فدراسیون ایران جایی است که این مربی در نامه‌اش به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده بود که چنانچه ایران تمایل به ادامه همکاری با او را دارد، باید قرارداد جدیدی منعقد و بر اساس شرایط جدید، امکان ادامه فعالیت او و دستیارانش را فراهم کند. بیست و چهارم نوامبر جاری فدراسیون فوتبال ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرده بود که در حال حاضر در موقعیت تایید یا تکذیب گمانه‌زنی‌های مطرح‌شده درباره تغییر سرمربی تیم فوتبال قرار نداریم. بیست و چهارم نوامبر جاری فدراسیون فوتبال ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرده بود که در حال حاضر در موقعیت تایید یا تکذیب گمانه‌زنی‌های مطرح‌شده درباره تغییر سرمربی تیم فوتبال قرار نداریم. موضوعی که سرآغاز اراده فدراسیون فوتبال برای فسخ قرارداد با ویلموتس پس از بازی با عراق شده است. هم‌چنین بر اساس اطلاع خبرنگار ایسنا، قرارداد قطعی شخص مارک ویلموتس برای یک سال، ۲ میلیون یورو بوده است که با احتساب هزینه قرارداد دستیارانش کل مبلغ قرارداد کمتر از ۳ میلیون یورو بوده است. او قبل از این بازی نیز بازگشت خود به ایران را منوط به مذاکره با مسئولین ورزش این کشور در استانبول کرده است. این در حالی است که فدراسیون فوتبال تا فسخ قرارداد و برای ۶ ماه فعالیت ویلموتش و کادرفنی تیم ملی، ۲ میلیون یورو بصورت کامل و نقدی پرداخت کرده است و این یعنی تسویه مالی کامل تا قبل از یک دسامبر (۱۰ آذر).. هم‌چنین مهدی تاج ماموریت داشته پس از فسخ توافقی قرارداد با ویلموتس، رسما مذاکرات انعقاد قرارداد با برانکو ایوانکوویچ را پیگیری کند.

بر این اساس به نظر می‌رسد طی روزهای آینده با توافق احتمالی با برانکو، مربی کروات رسما جانشین ویلموتس خواهد شد. انتهای پیام .