آمریکا, امریکا, پوتین, روسیه, عملیات, فضا, نظامی

آمریکا, امریکا

انتقاد روسیه از عملیات نظامی آمریکا در فضا

04/12/2019 08:11:00 ب.ظ

انتقاد روسیه از عملیات نظامی آمریکا در فضا

04.12.2019سوچی/خبرگزاری آناتولیولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نشست توسعه ناوگان دریایی این کشور که در سوچی گفت: «آمريكا قصد دارد عمليات نظامی را در فضا انجام دهد. دولت نظامی-سیاسی آمریكا فضا را میداننی برای نمایش نظامی می‌داند».او با بیان اینکه کشورهای مهم بطور فعال سیستم‌های پیشرفته فضایی نظامی را توسعه داده و ویژگی‌های فنی آنها را بهبود می‌‌بخشند گفت:

شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim سرکوب تجمعات اعتراضی در تهران؛ شعار «مرگ بر دیکتاتور» در حمایت از خوزستان جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021 ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

توافق انتقال نفت روسیه از طریق اوکراین ده سال دیگر تمدید شدتوافق نامه میان اوکراین و روسیه مبنی بر تحویل نفت از طریق کی یف به اروپا٬ به مدت 10 سال تمدید شده است. - خبرگزاری آناتولی

پوتین ضمن انتقاد از رویکرد ناتو: آماده همکاری هستیمدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نیز که برای شرکت در هفتادمین سالگرد شکل گیری پیمان آتلانتیک شمالی به لندن سفر کرده نسبت به همکاری با روسیه ابراز امیدواری کرد و گفت که فکر می‌کند امانوئل ماکرون نیز با این موضوع موافق است. با این سیاستی که اروپا پیش گرفته متاسفانه بزودی تحت کنترل روسیه قرار میگیره! از انگلیس بعید بود دستو به روسیه ببازه! وای روسیه وارد شود دنیا نابود می شود مزاحم تیمارداری ز چین مشو !

انتقاد رسانه ملی از طرح معافیت مالیاتی هنرمندان/ به خاطر سوپراستارهای ۳ درصدی نمی‌توان حقوق ۹۷ درصد از هنرمندان را ضایع کردتمام افراد یک پروژه هنری موظفند اسم تمامی کسانی که بودجه پروژه را دریافت می‌کنند، در سامانه مالیاتی ۱۶۹ ارایه دهند و اگر این کار انجام نشود با ضریب بین ۱۰ تا ۳۵ درصد از آنها مبالغی به عنوان مالیات دریافت خواهد شد.

مهار آتش‌سوزی در بزرگ‌ترین انبار صنعتی سن‌پترزبورگ عملیات بزرگ اتفاء حریق در بزرگ‌ترین انبار شهر سن‌پترزبورگ روسیه با مشارکت ۲۲۰ آتش‌نشان انجام شد.

تلویزیون ایران کشته شدن معترضان در نیزار ماهشهر را تایید کردتلویزیون دولتی ایران دوشنبه شب در گزارشی کشته شدن شماری از معترضان - که 'اغتشاشگر' توصیف کرده - را در عملیات نیروهای امنیتی از جمله در شهرهای ماهشهر، بهبهان و شیراز تایید کرده است. خون مردم رو کردن تو شیشه بعله...دقیقا جهان به چشم دید...ولی خب دست همیشه در صحنه دشمن در کار بوده...کاری از دسته جامعه_بین_الملل بر نمی آید. خامنه_ای دیکتاتور خون این هم میهنان قربانی شده در زمین نخواهد ماند بزودی این اهریمنان به سزای اعمالشان خواهند رسید حکومت خونخوار اسلامی اخوندی نابود خواهد شد

ترامپ پیروز شد؛ هزینه نظامی اعضاء ناتو ۴۰۰ میلیارد دلار افزایش می‌یابددونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان نشست دو روزه سران کشورهای عضو ناتو در لندن موافقت آنها را برای افزایش ۴۰۰ میلیارد دلاری هزینه‌های نظامی تا سال ۲۰۲۴ جلب کرد. پیش به سوی جنگ جهانی 400 میلیارد یا میلیون؟؟؟؟؟؟؟ کیری خان نمیدونی با بدبختی به همین توییتر وصل میشیم، بعد میایی هی فرت و فرت لینک میزاری ؟