انتقاد روسیه از عملیات نظامی آمریکا در فضا

04/12/2019 08:11:00 ب.ظ

آمریکا, امریکا

انتقاد روسیه از عملیات نظامی آمریکا در فضا

04.12.2019سوچی/خبرگزاری آناتولیولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نشست توسعه ناوگان دریایی این کشور که در سوچی گفت: «آمريكا قصد دارد عمليات نظامی را در فضا انجام دهد. دولت نظامی-سیاسی آمریكا فضا را میداننی برای نمایش نظامی می‌داند».او با بیان اینکه کشورهای مهم بطور فعال سیستم‌های پیشرفته فضایی نظامی را توسعه داده و ویژگی‌های فنی آنها را بهبود می‌‌بخشند گفت:

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

توافق انتقال نفت روسیه از طریق اوکراین ده سال دیگر تمدید شدتوافق نامه میان اوکراین و روسیه مبنی بر تحویل نفت از طریق کی یف به اروپا٬ به مدت 10 سال تمدید شده است. - خبرگزاری آناتولی

پوتین ضمن انتقاد از رویکرد ناتو: آماده همکاری هستیمدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نیز که برای شرکت در هفتادمین سالگرد شکل گیری پیمان آتلانتیک شمالی به لندن سفر کرده نسبت به همکاری با روسیه ابراز امیدواری کرد و گفت که فکر می‌کند امانوئل ماکرون نیز با این موضوع موافق است. با این سیاستی که اروپا پیش گرفته متاسفانه بزودی تحت کنترل روسیه قرار میگیره! از انگلیس بعید بود دستو به روسیه ببازه! وای روسیه وارد شود دنیا نابود می شود مزاحم تیمارداری ز چین مشو !

انتقاد رسانه ملی از طرح معافیت مالیاتی هنرمندان/ به خاطر سوپراستارهای ۳ درصدی نمی‌توان حقوق ۹۷ درصد از هنرمندان را ضایع کردتمام افراد یک پروژه هنری موظفند اسم تمامی کسانی که بودجه پروژه را دریافت می‌کنند، در سامانه مالیاتی ۱۶۹ ارایه دهند و اگر این کار انجام نشود با ضریب بین ۱۰ تا ۳۵ درصد از آنها مبالغی به عنوان مالیات دریافت خواهد شد.

مهار آتش‌سوزی در بزرگ‌ترین انبار صنعتی سن‌پترزبورگ عملیات بزرگ اتفاء حریق در بزرگ‌ترین انبار شهر سن‌پترزبورگ روسیه با مشارکت ۲۲۰ آتش‌نشان انجام شد.

تلویزیون ایران کشته شدن معترضان در نیزار ماهشهر را تایید کردتلویزیون دولتی ایران دوشنبه شب در گزارشی کشته شدن شماری از معترضان - که 'اغتشاشگر' توصیف کرده - را در عملیات نیروهای امنیتی از جمله در شهرهای ماهشهر، بهبهان و شیراز تایید کرده است. خون مردم رو کردن تو شیشه بعله...دقیقا جهان به چشم دید...ولی خب دست همیشه در صحنه دشمن در کار بوده...کاری از دسته جامعه_بین_الملل بر نمی آید. خامنه_ای دیکتاتور خون این هم میهنان قربانی شده در زمین نخواهد ماند بزودی این اهریمنان به سزای اعمالشان خواهند رسید حکومت خونخوار اسلامی اخوندی نابود خواهد شد

ترامپ پیروز شد؛ هزینه نظامی اعضاء ناتو ۴۰۰ میلیارد دلار افزایش می‌یابددونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان نشست دو روزه سران کشورهای عضو ناتو در لندن موافقت آنها را برای افزایش ۴۰۰ میلیارد دلاری هزینه‌های نظامی تا سال ۲۰۲۴ جلب کرد. پیش به سوی جنگ جهانی 400 میلیارد یا میلیون؟؟؟؟؟؟؟ کیری خان نمیدونی با بدبختی به همین توییتر وصل میشیم، بعد میایی هی فرت و فرت لینک میزاری ؟

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اظهار داشت آمريكا از فضا به عنوان میدانی برای نمایش نظامی خود استفاده می‌کند.توافق نامه میان اوکراین و روسیه مبنی بر تحویل نفت از طریق کی یف به اروپا٬ به مدت 10 سال تمدید شده است.رئیس جمهوری آمریکا در ادامه ضمن ابراز نارضایتی از وضعیت کلی سلاح‌های هسته‌ای در جهان تصریح کرد که کشورش و روسیه در پی دستیابی به یک توافق جدید بر سر سلاح‌های هسته‌ای هستند.به گزارش خبرنگار ایلنا، معافیت مالیاتی هنرمندان در روزهای گذشته بحث‌های بسیاری را به همراه داشت.

04.12.12.2019 سوچی/خبرگزاری آناتولی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نشست توسعه ناوگان دریایی این کشور که در سوچی گفت: «آمريكا قصد دارد عمليات نظامی را در فضا انجام دهد. بیشتر بخوانید :. دولت نظامی-سیاسی آمریكا فضا را میداننی برای نمایش نظامی می‌داند». بر این اساس نیکولای گاوریلنکو مدیر کل شرکت «اوکراین ترانسفر» با سرگئی آندرونوف، معاون شرکت حمل و نقل دولتی نفت روسیه «ترانسفت» در کی یف دیدار کرده و بر تمدید قرارداد مذکور به توافق رسیدند. او با بیان اینکه کشورهای مهم بطور فعال سیستم‌های پیشرفته فضایی نظامی را توسعه داده و ویژگی‌های فنی آنها را بهبود می‌‌بخشند گفت: «مخالف مسلح کردن فضا هستیم، چون ما را ملزم به قویت میدان موشکی فضایی با وسایل مجهز در مدار می‌کند. وی درباره مقایسه‌ای که بین جایگاه شغلی هنرمندان و کارمندان بیان کرد: به شخصه موافق ۱۰۰ درصد دیدگاه‌های مطرح شده از سوی گروه سردبیر برنامه هستم و خودم هم به عنوان یک مودی مالیاتی که در کار فرهنگی است، در حوزه رسانه مالیات پرداخت می‌کنم.

تجربه جنگ در سوریه نشان می‌دهد باید سیستم جنگ الکترونیک در ارتش را توسعه بخشیم» . توافق کنونی در تاریخ 31 دسامبر به پایان می رسد.