انتقاد روسیه از عملیات نظامی آمریکا در فضا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اظهار داشت آمريكا از فضا به عنوان میدانی برای نمایش نظامی خود استفاده می‌کند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نشست توسعه ناوگان دریایی این کشور که در سوچی گفت: «آمريكا قصد دارد عمليات نظامی را در فضا انجام دهد. دولت نظامی-سیاسی آمریكا فضا را میداننی برای نمایش نظامی می‌داند».

او با بیان اینکه کشورهای مهم بطور فعال سیستم‌های پیشرفته فضایی نظامی را توسعه داده و ویژگی‌های فنی آنها را بهبود می‌‌بخشند گفت: «مخالف مسلح کردن فضا هستیم، چون ما را ملزم به قویت میدان موشکی فضایی با وسایل مجهز در مدار می‌کند. تجربه جنگ در سوریه نشان می‌دهد باید سیستم جنگ الکترونیک در ارتش را توسعه بخشیم»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توافق انتقال نفت روسیه از طریق اوکراین ده سال دیگر تمدید شدتوافق نامه میان اوکراین و روسیه مبنی بر تحویل نفت از طریق کی یف به اروپا٬ به مدت 10 سال تمدید شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پوتین ضمن انتقاد از رویکرد ناتو: آماده همکاری هستیمدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نیز که برای شرکت در هفتادمین سالگرد شکل گیری پیمان آتلانتیک شمالی به لندن سفر کرده نسبت به همکاری با روسیه ابراز امیدواری کرد و گفت که فکر می‌کند امانوئل ماکرون نیز با این موضوع موافق است. با این سیاستی که اروپا پیش گرفته متاسفانه بزودی تحت کنترل روسیه قرار میگیره! از انگلیس بعید بود دستو به روسیه ببازه! وای روسیه وارد شود دنیا نابود می شود مزاحم تیمارداری ز چین مشو !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد رسانه ملی از طرح معافیت مالیاتی هنرمندان/ به خاطر سوپراستارهای ۳ درصدی نمی‌توان حقوق ۹۷ درصد از هنرمندان را ضایع کردتمام افراد یک پروژه هنری موظفند اسم تمامی کسانی که بودجه پروژه را دریافت می‌کنند، در سامانه مالیاتی ۱۶۹ ارایه دهند و اگر این کار انجام نشود با ضریب بین ۱۰ تا ۳۵ درصد از آنها مبالغی به عنوان مالیات دریافت خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مهار آتش‌سوزی در بزرگ‌ترین انبار صنعتی سن‌پترزبورگعملیات بزرگ اتفاء حریق در بزرگ‌ترین انبار شهر سن‌پترزبورگ روسیه با مشارکت ۲۲۰ آتش‌نشان انجام شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تلویزیون ایران کشته شدن معترضان در نیزار ماهشهر را تایید کردتلویزیون دولتی ایران دوشنبه شب در گزارشی کشته شدن شماری از معترضان - که 'اغتشاشگر' توصیف کرده - را در عملیات نیروهای امنیتی از جمله در شهرهای ماهشهر، بهبهان و شیراز تایید کرده است. خون مردم رو کردن تو شیشه بعله...دقیقا جهان به چشم دید...ولی خب دست همیشه در صحنه دشمن در کار بوده...کاری از دسته جامعه_بین_الملل بر نمی آید. خامنه_ای دیکتاتور خون این هم میهنان قربانی شده در زمین نخواهد ماند بزودی این اهریمنان به سزای اعمالشان خواهند رسید حکومت خونخوار اسلامی اخوندی نابود خواهد شد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ پیروز شد؛ هزینه نظامی اعضاء ناتو ۴۰۰ میلیارد دلار افزایش می‌یابددونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان نشست دو روزه سران کشورهای عضو ناتو در لندن موافقت آنها را برای افزایش ۴۰۰ میلیارد دلاری هزینه‌های نظامی تا سال ۲۰۲۴ جلب کرد. پیش به سوی جنگ جهانی 400 میلیارد یا میلیون؟؟؟؟؟؟؟ کیری خان نمیدونی با بدبختی به همین توییتر وصل میشیم، بعد میایی هی فرت و فرت لینک میزاری ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »