تیراندازی بیرون کاخ سفید به هنگام برگزاری کنفرانس خبری دونالد ترامپ

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عصر دوشنبه دونالد_ترامپ برای دقایقی به توصیه نیروهای امنیتی سالن محل کنفرانس خبری خود را ترک کرد. او در بازگشت گفت که در بیرون کاخ_سفید نیروهای امنیتی به یک مظنون مسلح شلیک کردند و فرد مظنون به بیمارستان منتقل شد و هیچ‌کس دیگری زخمی نشده است.

سپاه پاسداران: ملک ۲۰۰ میلیارد تومانی جماران طی ریاست‌جمهوری خاتمی به ما واگذار شدشاهزاده رضا پهلوی، در واکنش به اعتراضات مردمی در لبنان گفت: رژیم ایران مسئول رنج مردم خاورمیانه است

خسرو صادق نیت، رییس بیمارستان امام خمینی تهران: تعداد جوانان مبتلا به کرونا و بیماران بدحال زیادتر شده استIranIntl :آدرس کانال یوتیوب ایران اینترنشنال وب‌سایت: IranIntl.com * توییتر : IranIntl@ * اینستاگرام: IranIntltv * اینستاگرام ورزشی : Iranintlsport * فیس‌بوک: IranIntl * ایمیل: bama@iranintl.com

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

با حضور پرزیدنت ترامپ، کنفرانس کشورهای اهداکننده به لبنان آغاز شد🔺با حضور پرزیدنت ترامپ، کنفرانس کشورهای اهداکننده به لبنان آغاز شد ⚡️کنفرانس اینترنتی اهداکنندگان کمک به لبنان با شرکت پرزیدنت ترامپ و رهبران دیگر کشورها،‌ به میزبانی مشترک امانوئل مکرون، ‌رئیس جمهوری فرانسه، و سازمان_ملل متحد، روز یکشنبه آغاز شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نامجومطلق: دیدار با سپاهان یک فینال زودهنگام است/ دیاباته، مطهری و اسماعیلی غایب هستند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimاستقلال با ۳ غایب بزرگ مقابل سپاهان شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری دیدار استقلال برابر سپاهان را به دلیل مصدومیت از دست دادند استقلال_سپاهان
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دو نهنگ‌ سفید در پناهگاه جدید دریایی در ایسلند رها شدنددو نهنگ سفید که از شانگهای به ایسلند منتقل شده بودند پس از گذراندن مراحل آماده‌سازی برای بازگشت به دریا، در خلیج کلتویک ایسلند رهاسازی شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخست وزیر لبنان به هنگام استعفاء: فساد مزمن موجب انفجار بیروت شدحسان دیاب نخست وزیر مستعفی لبنان گفت: وجود فساد مزمن در کشور و طبقات سیاسی باعث فاجعه بیروت شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از مسئولان محترم انتظار میرود در اظهارات خود دقت لازم را معمول دارندروابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون اظهارات رئیس بنیاد مستضعفان بیانیه ای صادر کرد و به این اتهامات پاسخ داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ناکامی برایان هوک؛ سرنوشت سریالی «احمق‌های درجه یک» در جنگ اراده‌ها با ایران- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimخروج برایان هوک از دولت ترامپ ممکن است نشانه‌ای از رسیدن کاخ سفید به درک لازم درباره بی‌حاصل بودن سیاست فشار علیه ایران باشد. اما اگر هنوز چنین درکی حاصل نشده بهتر است دولت ترامپ برای جلوگیری از تکرار تاریخ یکبار دیگر آن را مطالعه کند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »