توییتر حساب کاربری سخنگوی نظامی حوثی‌ها را مسدود کرد

21/01/1401 06:13 ب.ظ

توییتر حساب کاربری سخنگوی نظامی حوثی‌ها را مسدود کرد العربيه_فارسى

شبکه اجتماعی «توییتر» حساب کاربری یحیی سریع، سخنگوی نظامی حوثی‌ها، وابسته به ایران را به‌دلیل نقض قوانین این شبکه مسدود کرد.پیش از این یوتیوب در ابتدای سال آخرین به روزرسانی: 10 آوریل ,2022: 07:08 شب GST Share آدرس کپی شد شبکه اجتماعی «توییتر» حساب کاربری یحیی سریع، سخنگوی نظامی حوثی‌ها، وابسته به ایران را به‌دلیل نقض قوانین این شبکه مسدود کرد.

پیش از این یوتیوب در ابتدای سال 2021 پس از درج نام شبه‌نظامیان حوثی در فهرست تروریسم آمریکا چندین حساب‌ کاربری آنها را مسدود کرده بود.

Advertisement توییتر بدون اشاره به دلیل مسدودکردن حساب کاربری سخنگوی حوثی‌ها در توضیحی مختصر اعلام کرد، «چنین اقداماتی در صورت نقض قوانین از سوی کاربران اتخاذ می‌شود.»

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

آمریکا با ارسال تجهیزات نظامی پایگاه‌‌هایش در دیرالزور سوریه را تقویت کردارتش آمریکا با ارسال تجهیزات و مهمات نظامی گسترده به پایگاه‌هایش در منطقه «الجزیره» در اطراف میدان نفتی «العمر» و شرکت گاز «کونیکو» اقدام به تقویت حضور خود به همکاری مستقیم شیعیان

حوثی‌ها 141 بار آتش‌بس در یمن را نقض کرده‌اندارتش یمن اعلام کرد که پس از آتش‌بس، حوثی‌ها 141 بار در 7 استان آتش بس را نقض کرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی تمام دنیا می دانند که این عربستان سعودی هستش که داره مردم مظلوم و مسلمان یمن را با خاک . خون می کشد و آتش بس را نقض کرده.

ناتو: به‌دنبال حضور دائم نیروهای خود در مرز کشورهای عضو هستیمینس استولتنبرگ، دبیر کل پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو» اعلام کرد که این نهاد نظامی برای مقابله با هرگونه تهدید روسیه در آینده، درنظر دارد نیروهای خود را

ایران شماری از مقام‌های فعلی و سابق آمریکا را تحریم کردایران نام ۹ مقام فعلی و پیشین آمریکایی را به فهرست «تحریم‌های ضدتروریستی» و ۱۵ نفر دیگر را به فهرست «تحریم‌های حقوق بشری» خود اضافه کرد. 🔹رهبر انقلاب: هر کس ندای تفرقه بین شیعه و سنی را سر دهد مزدور دشمن است سپاه سایبری پاسداران👇🏻 ☑️ SEPAHCYBERY تحریم مقامهای آمریکایی توسط ایران درست عین تصادف با ژیان قراضە حیثیت آدمو بر باد میدە خوبشون شد حالا دیگه نمیتونن بیان قم زیارت معصومه🤣

زلنسکی: حمله روسیه به ایستگاه قطار جنایت جنگی بودولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، حمله موشکی به یک ایستگاه قطار در شرق این کشور را محکوم کرد و آن را جنایت جنگی دیگری نامید که نیروهای روسیه مرتکب شده‌اند.