توقیف ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار هرویین که از بندرعباس به هند رفت

30/06/1400 05:45 ب.ظ

تلویزیون ایندیا تودی از کشف یک محموله بزرگ هرویین خبر داده است که از راه بندرعباس عازم کشور هند شده بود. گفته می‌شود ارزش این محموله که نزدیک به سه تن وزن داشته دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار است. اخبار_ایران

گفته می‌شود ارزش این محموله دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار است. پلیس هند گفته تاکنون دو شهروند افغانستان و یک شهروند اهل دهلی هندوستان را در این ارتباط بازداشت کرده است. یکی از نمایندگان کنگره هند گفته یک محموله دیگر نیز پیش از توانسته وارد کشور شود.

وی همچنین گفته که این محموله بزرگ مواد مخدر توسط طالبان ارسال شده است. وی نخست وزیر هند را به دلیل افزایش قاچاق موادمخدر به این کشور مورد انتقاد قرار داده است. روز یکشنبه هفته جاری نیز روزنامه تایمز هند از توقیف یک قایق ایرانی در آب‌های هند و بازداشت ۷ سرنشین آن خبر داده و محموله این قایق را ۳۰ تا ۵۰ کیلوگرم هروئین اعلام کرده بود.

ادامه مطلب:
iranwire »

چرا هیچکس از فرستنده و گیرنده محموله حرفی نمزند؟

اسلامی: آژانس از سیاسی‌کاری بپرهیزد/ برجام یک نمونه بارز از حسن‌ نیت ایران استرئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: ایران همواره با آژانس همکاری کرده است، در عین حال لازم است که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از سیاسی کاری بپرهیزد و استقلال، بی طرفی و حرفه‌ای بودن خود را حفظ کند.

گوترش: از ترکیه بابت حمایتش از پناهجویان نیازمند، صمیمانه قلب تشکر می‌کنمگوترش: از ترکیه بابت حمایتش از پناهجویان نیازمند، صمیمانه قلب تشکر می‌کنم باید هم تشکر کند. ترکیه تبدیل شده به انبار پناهجو در جهان تورکان، کاملترین علوم عالم و جهان دارند نه مثل صلیبچیها و اعراب، علوم ذهنی ناقص و محدود. کوترش بایستی کاملترین علوم عالم و جهان، علوم حق حقیقی طبیعی خردمندانه(انجمن مغان) ده هزار ساله ی تورکان را کامل برسمیت سازمان ملل متحد بشناسد نتنها حقوق بشر (انجمن مغان) را بنام کوروش!....

هشت اثر منحصر به‌فرد از پیکاسو از سوی دخترش به فرانسه واگذار شدبه گفته وزیر فرهنگ فرانسه واگذاری آثار جدید پیکاسو بر اساس توافقی صورت می‌گیرد که به دختر این هنرمند اجازه می‌دهد تا مالیات بر ارث خود را به صورت غیرنقدی پرداخت کند.

محمدحسین آقاسی: بازداشت خبرنگاری که قتل همسر نوجوان یک روحانی رارسانه‌ای کرد غیرقانونی بود

نامزدهای انتخابات آلمان؛ اولاف شولتز، وزیر اقتصادی که «بازوکا» رو کرد«با محافظه‌کاران ائتلاف کردیم چون امکان دیگری برای تشکیل دولت در کار نبود. همه می‌دانند که این ائتلاف آسان نبوده و دولت فعلی پس از انتخابات بعدی دیگر امتداد پیدا نخواهد کرد.»

واکنش فن درلاین به فسخ «قرارداد قرن»: رفتاری که با فرانسه شد غیرقابل قبول استوزرای خارجه اتحادیه اروپا قرار است دوشنبه شب در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در جلسه‌ای به ریاست جوزپ بورل پیامدهای اعلام اتحاد امنیتی بین آمریکا، بریتانیا و استرالیا را بررسی کنند. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 آمریکا و بریتانیا جفت پا رفتن تو خایه های فرانسه 😂😂😂🤣🤣🤣 فروشنده راضی، خریدار راضی، گور پدر ناراضی.

استان‌وایر- تلویزیون ایندیا تودی از کشف یک محموله بزرگ هرویین خبر داده است که از بندر عباس عازم کشور هند شده بود.، این محموله که نزدیک به سه تن وزن داشته در بندر موندرا در ایالت گجرات کشف و ضبط شده است.

گفته می‌شود ارزش این محموله دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار است.

پلیس هند گفته تاکنون دو شهروند افغانستان و یک شهروند اهل دهلی هندوستان را در این ارتباط بازداشت کرده است.

یکی از نمایندگان کنگره هند گفته یک محموله دیگر نیز پیش از توانسته وارد کشور شود.

وی همچنین گفته که این محموله بزرگ مواد مخدر توسط طالبان ارسال شده است. وی نخست وزیر هند را به دلیل افزایش قاچاق موادمخدر به این کشور مورد انتقاد قرار داده است.

روز یکشنبه هفته جاری نیز روزنامه تایمز هند از توقیف یک قایق ایرانی در آب‌های هند و بازداشت ۷ سرنشین آن خبر داده و محموله این قایق را ۳۰ تا ۵۰ کیلوگرم هروئین اعلام کرده بود.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، در پی تسلط گروه طالبان بر افغانستان، تولید و ترانزیت مواد مخدر در این کشور افزایش چشمگیری یافته است.