توضیح معاون بهداشت وزارت بهداشت در مورد واردات واکسن فایزر

31/06/1400 10:11 ب.ظ

معاون بهداشت وزارت بهداشت: واکسن فایزر برای مادران باردار وارد می‌شود

معاون بهداشت وزارت بهداشت در مورد واردات واکسن فایزر توضیحاتی داد. معاون بهداشت وزارت بهداشت افزود: این واکسن‌ها جهت واکسیناسیون مادران باردار و در صورت کافی بودن تعداد واکسن وارد شده به عنوان دوز بوستر برای کادر درمان استفاده خواهد شد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت افزود: این واکسن‌ها جهت واکسیناسیون مادران باردار و در صورت کافی بودن تعداد واکسن وارد شده به عنوان دوز بوستر برای کادر درمان استفاده خواهد شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

نه_به_تبعیض_جنسیتی 😂 ظاهرا مث زمان شاه باید کسی از خونش بیرون‌نیاد تا از شر شما در امان‌بمونه استعفای عین الهی . خاک هفت خرابه تو سرتون این یعنی فایزر سرآمد واکسن هاست نه واکسن آلوده چرا سید علی بیناموس ۷۰۰۰۰۰ایرانی را کشت ؟ صگیونیستهای وزارت بهداشت اشتباه محض است که واکسنی برای این مورد بخصوص حساس، وارد کنید. واکسن فایزر پر خطرترین واکسن تاثیر گذار بر پروتئین های نزدیک به دی ان ای انسانه که هنوز مطالعاتش در حد مقدماتیه و عوارض بلند مدتش معلوم نیست اونم در این مورد بخصوص که به نسل بعدی مرتبطه

معاون بهداشت در حضور خدا اینقدر دروغ نگید واکسن های قلابی تان را به رخ ما نکشید باشه قاتلان زنجیره ای اینم سند بعدی باشه معاون بهداشت معاون بهداشت سوال دارم آیا برای خانواده هاتون در ایران و جهان از جمهوری شیطانی ایران هستند واکسن های شماها رو می زنند بعد تایید شده وزارت بهداشت جهانی شده بعد چرا بعد یک سال و نیم چرا تازه دارید واکسن واکسن می کنید بعد واکسن هایی که شماها زدید به ما ایرانی ها بزنید باشه

بحران کرونا در ایران از زبان وزیر بهداشت؛ «اوضاع بسیار خراب است»بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت ایران با اشاره به وضعیت کرونا در ایران در جلسه کمیته کشوری علمی کووید-19، گفت: «فکر نکنید همه جا مانند مسیح دانشوری و *⚜️تصـفيـر الضـريـبه📲* *🔱تصـفيـر الضـريـبه📲* *⚜️تصـفيـر الضـريـبه📲* *⚜️غـرامات التأخـير📲* *🔱غـرامات التأخـير📲* *⚜️غـرامات التأخـير📲* *⚜️غـرامات الضبط الميداني📲* *🔱غـرامات الضبط الميداني📲* *⚜️غـرامات الضبط الميداني📲

نسل کشی بعد از قتلعام صدهزار تن حالا دارن با واكسنهاى اهدايى پز ميدن الان همه با هم حس میکنیم که حامله ایم و مسئولان در خواب ... 'اگر واکسنهای تولیدی آمریکا خوب بود که خودشون به این فلاکت نمی افتادن و خودشون مصرف میکردن ' از بیانات مقام معظم رهبری! مگه رهبر ورود واکسن امریکایی و انگلیسی را ممنوع نکرده بود ؟ چی شد ؟ یک شبه حلال شد! حواسم نبود روحانی رفته رییسی اومده ! ببخشید

خدا شرّ شما را از سر مردم کم کند..

هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره فاجعه قریب الوقوع انسانی در افغانستانسازمان بهداشت جهانی نسبت به فاجعه انسانی قریب الوقوع در افغانستان هشدار داد.

تکذیب پیدا شدن واکسن های فایزر معدوم شده در حاشیه رودخانه مهابادمدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: انتشار خبر پیدا شدن واکسن های فایزر معدوم شده در حاشیه رودخانه مهاباد کذب است.

تایید «ورود» واکسن فایزر ساخت بلژیک به ایران یک سال پس از منع خامنه‌ایحیدر محمدی، مدیركل دارو و مواد تحت كنترل سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت اعلام کرده است که این ایران واکسن فایزر- بیونتک را تائید کرده و قرار است 2 میلیون ولی فقیه امام خامنه ای روحی و ارواحکم فداه فرمودند از مقصد شیطان بزرگ و انگلیس مکار ممنوع هست برای سوزوندن جیگر شماها😌😂

فعال شدن نوبت‌دهی واکسن کرونا برای افراد ۱۷ سال به بالا در سراسر کشورسامانه واکسیناسیون وزارت بهداشت برای نوبت‌دهی واکسن کرونا به افراد ۱۷ سال به بالا در سراسر کشور فعال شد.

هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره فاجعه قریب الوقوع انسانی در افغانستانسازمان بهداشت جهانی نسبت به فاجعه انسانی قریب الوقوع در افغانستان هشدار داد.

به دنبال انتشار خبر واردات واکسن فایزر از سوی سازمان غذا و دارو، دکتر علیرضا رئیسی در گفتگو با ایسنا اظهار داشت: در پی درخواست معاونت بهداشت وزارت بهداشت از کمیته ملی واکسیناسیون برای تامین واکسن فایزر برای مادران باردار خوشبختانه موافقت لازم از سوی این کمیته در این زمینه صورت گرفت.

معاون بهداشت وزارت بهداشت افزود: این واکسن‌ها جهت واکسیناسیون مادران باردار و در صورت کافی بودن تعداد واکسن وارد شده به عنوان دوز بوستر برای کادر درمان استفاده خواهد شد.

دکتر رئیسی در پایان تاکید کرد: این واکسن‌ها از کشور بلژیک وارد خواهد شد.